شنبه ۹۷/۱۱/۲۷   Sat 19/2/16

عطاران دستمزد 500 میلیونی را تکذیب کرد

چاپ مطلب بازدید : 1411 سه شنبه ۲۴ فروردین ۹۵

چرا رضا عطاران از سینما فاصله گرفته است ؟

عطاران دستمزد 500 میلیونی را تکذیب کرد

من سالوادور نیستم

چرا رضا عطاران از سینما فاصله گرفته است ؟

اختصاصی بیست ستون :

رضا عطاران بازیگر توانمند سینما و تلویزیون یکی از بهترین و پول سازترین بازیگران سینماست . فیلم سینمایی من سالوادور نیستم تازه ترین ایفای نقش عطاران است که فروش آن از مرز 10 میلیارد تومان گذشته است و موفقیت این ستاره موفق را امتداد بخشیده است . چند روز قبل گزارشی درباره عطاران در فضای مجازی منتشر شد که از دستمزدهای 500 میلیون تومانی او خبر می داد . در این گزارش آمده که بعد از موفقیت رضا عطاران در فیلم من سالوادور نیستم دستمزد این ستاره تا مرز 500 میلیون تومان افزایش یافته است .

البته عطاران در تمام سال های ایفای نقشش در سینما و تلویزیون یکی از بازیگران بی حاشیه بوده و در ماههای اخیر به دلیل بیماری پدرش در مشهد بوده و از سینمای ایران دور بوده است . پس درخواست دستمزد 500 میلیون تومانی این بازیگر فقط یک شایعه و گمانه زنی است و اصلا واقعیت ندارد .

روز گذشته خبرنگار سینما در مورد شایعه دستمزد 500 میلیونی عطاران با او صحبت کرد و پول سازترین ستاره سینمای ایران در سال های اخیر این شایعه را تکذیب کرد .

او به خبرنگار سینما گفت : من مدت سه ماه است در مشهد هستم و حتی برای ایفای نقش در هیچ فیلمی با هیچ تهیه کننده ای صحبت نکرده ام . به احتمال زیاد چون این مدت جواب تلفن هیچ کسی را نداده ام دوستان محبت کرده اند و هر چه می خواهند از زبان من می نویسند .

عطاران درباره شایعه درخواست این دستمزد بعد از اکران فیلم میلیاردی سالوادور گفت : کسانی که من را می شناسند به خوبی می دانند دستمزدهای ان چنانی برایم بی اهمیت است . تاکنون پیشنهاد 500 میلیون تومانی نداشته ام و حتی تا به حال تقاضای دستمزد آن چنانی هم از هیچ تهیه کننده ای نکردم .

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای

عنوان این مقاله : عطاران دستمزد 500 میلیونی را تکذیب کرد

رای شما :
زمان دقیق: 2016-04-12T12:16:40+04:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است