پنجشنبه ۹۷/۴/۲۸   Thu 18/7/19

علت های مسخره و غیر منطقی طلاق

چاپ مطلب بازدید : 1331 یکشنبه ۱۹ مهر ۹۴

آمار رو به افزایش طلاق به دلایل غیر منطقی

علت های مسخره و غیر منطقی طلاق

علت های مسخره طلاق

آمار رو به افزایش طلاق به دلایل غیر منطقی

اختصاصی بیست ستون:  

آمار طلاق رو به افزایش است و گاهی علت طلاق عجیب و خنده دار است . اگر نگاهی به طلاق های یک سال اخیر کشورمان بیندازیم ، می بینیم که خیلی از طلاق ها به خاطر دلایل سطحی و لجبازی زوجین اتفاق افتاده است .

طلاق به خاطر خوشتیپی همسرم

یکی از زوجین به دادگاه خانواده مراجعه کردند تا به خاطر خوش تیپی مرد طلاق بگیرند ! مرد جوان درباره دلیل طلاق گفت : چک کردن مدام همسرم مرا خسته کرده است . زن در جواب گفت : شوهرم بسیار خوش تیپ و پول دار است و خیلی طبیعی است که زنهای زیادی به دنبال به دست آوردن او باشند . هر بار که به بیرون می رود ، این استرس به سمتم می آید که زنهای زیادی برای اغفال شوهرم دست به کارهایی بزنید .

خوشتیپی مرد به قدری ذهن خانم را درگیر کرده که او را به سمت طلاق کشانده است . زن می گوید : عاشق همسرم هستم اما با شک و دلهره قادر به ادامه زندگی نیستم .

طلاق به خاطر خرید کردن شوهرم برای مادرش

زن جوان به این دلیل که همسرش برای مادرش خرید می کند به دادگاه خانواده رفت و درخواست طلاق کرد . این خانم درباره علت طلاقش گفت : هر بار همسرم برای خانه مان خرید می کند ، برای مادرش هم خرید می کند . او فکر می کند هنوز در خانه مادرش زندگی می کند و باید تمام مسئولیت زندگی مادرش را به دوش بکشد .

لجبازی با برادرزن علت طلاق شد

خانمی وقتی هر روز شاهد دعوا و درگیر شوهر و برادرش بود ، طلاق را بر ادامه زندگی ترجیح داد . او در این باره گفت : شوهرم تمام کارهای برادرم را مسخره می کند و همیشه برعکس برادرم کار می کند . او مدام به فکر لجبازی با برادرم است و توجهی به زندگی خودمان ندارد . همیشه از دست برادرم حرص می خورد و نمی توانم اسم برادرم را بیاورم زیرا عصبانیتش را سر من خالی می کند و به من غر می زند که اخلاق برادرت بد است . این لجبازی بیخود همسر و برادر این خانم باعث فروپاشی زندگی شان شد .

طلاق به این خاطر که همسرم سر قبر شوهر سابقش می رود

زوجی به خاطر سر زدن پی در پی خانم به مزار همسر سابقش ، دچار اختلاف شدند . خانم جوان هر هفته باید سر قبر همسر سابقش برود و شوهرش این اجازه را به او نمی دهد . شوهر این خانم در دادگاه خانواده گفت : من نگفتم سرخاک همسر سابقت نرو ، فقط می گویم هر وقت وقت داشتی برو ، نه این که هر هفته زندگی ات را تعطیل کنی و سرخاک او بروی . بارها باید جایی می رفتیم اما همسرم قرار را کنسل کرده تا سر خاک همسرش برود . البته کار این زوج جوان به طلاق نکشید و با صحبت های قاضی به این نتیجه رسیدند که دلیل شان برای طلاق محکمه پسند نیست .

اعتیاد پدرزن باعث طلاق شد

مردجوانی که از اعتیاد پدر زنش دل خوشی نداشت ، تصمیم به طلاق گرفت . او به دادگاه خانواده مراجعه کرد و درخواست طلاق داد و در این باره به قاضی گفت : هر بار با همسرم به خانه پدرزنم می رویم ، او را در حال مصرف مواد می بینیم . از همسرم خواستم تا با پدرش ارتباطی نداشته باشد اما قبول نکرد . من نمی توانم با پدرزنم رفت و آمد کنم و به همسرم هم اجازه نمی دهم به خانه پدرش برود . برای این خاطر تصمیم به جدایی گرفتیم و می خواهم از این خانم جدا شوم تا دیگر پدرش را نبینم . این مرد برای زندگی ما  دردسرساز خواهد شد .


طلاق به خاطر پنهان کاری شوهر

زن جوان وقتی دید شوهرش همه چیر را از او پنهان می کند به دادگاه خانواده رفت تا از او طلاق بگیرد . پنهان کاری مرد به قدری بود که خانم احساس می کند از جانب همسرش نادیده گرفته می شود . او در دادگاه خانواده گفت : از این که شوهرم به من اهمیتی نمی دهد و همه چیز را پنهان می کند خسته شده ام . با این کارهایش به او مشکوک شده ام و مجبور هستم او را چک کنم تا مبادا کاری انجام دهد . برای این دلیل می خواهم از او  جدا شوم .

به خاطر موهای بلند شوهرم طلاق می خواهم

زن جوان زمانی که دید شوهرش موهایش را کوتاه نمی کند تصمیم به جدایی گرفت . او برای توجیه دلیل طلاق در دادگاه خانواده گفت : هر جایی می رویم فکر میک نم موهای بلند شوهرم باعث می شود همه مسخره مان کنند و از بیرون رفتن با او خجالت می کشم و نمی خواهم در جمع دوستان و فامیل باشم . اصلا ظاهر همسرم را دوست ندارم و هر چه تلاش کردم نتوانستم با او کنار بیایم ، به همین خاطر تصمیم به جدایی گرفتم .


طلاق به خاطر لجبازی

خانم درد و دل های شوهرش را می شنود و وقتی می بیند شوهرش به دوستش می گوید که از زندگی با او خسته شده و می خواهد او را طلاق دهد ، زودتر برای طلاق اقدام می کند . درددل های پنهانی سبب می شود تا خانم پیش دستی کند و زودتر درخواست طلاق دهد . وقتی حرف هایش را شنیدم تصمیم گرفتم با او حرف بزنم و علت حرف هایش را بپرسم . اما بعدا پیشمان شدم و گفتم حالا که شوهرم از من خسته شده حرف زدن فایده ای ندارد و باید دست به کار شوم . به همین خاطر تصمیم گرفتم قبل از درخواست طلاق شوهرم به دادگاه بروم و کار را برای او آسان تر کنم . 

به تلگرام ما بپیوندید
میزان محبوبیت: 4.73(113 رای) | زمان دقیق: 2015-10-11T08:30:04+03:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
اسماعیل
۱۳۹۴/۰۹/۲۸     ساعت ۱۶:۳۷
متاسفانه دلایل طلاق بسیار غیر منطقی شده. و دلایل مسخره ای شده است... در طول سال جاری بنده در دوران عقد .. همسرم از بنده جدا شد... علتی که او در نظر داشت این بود که ما تقریبا ده روز مانده بود به عروسی مان که جهیزیه همسرم را منتقل کردیم به خانه خودم. متاسفانه منزل انتخاب شده. باب میل مادر زنم نبود. و نیز پس از تحریک نمودن همسرم . و ایجاد اختلاف. زندگی خوب ما را به طلاق کشاند
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون وب سایت جامع خبری خانواده می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است