دوشنبه ۹۸/۱/۵   Mon 19/3/25

عواملی که سبب کاهش میل جنسی می شود

چاپ مطلب بازدید : 923 یکشنبه ۱۱ مرداد ۹۴

آشنایی با برخی از دلایل کاهش میل جنسی 

عواملی که سبب کاهش میل جنسی می شود

کاهش میل جنسی

آشنایی با برخی از دلایل کاهش میل جنسی 

اختصاصی بیست ستون: 

در زندگی زناشویی بعضی عوامل باعث کاهش میل جنسی زوجین می شود که لازم است از این عوامل در زندگی تان دوری کنید . در این مطلب به موارد مهم کاهنده میل جنسی اشاره می کنیم ...

برای آشنایی با عوامل تقویت کننده نیروی جنسی مقاله "تقویت قوای جنسی با مواد غذایی مفید" را مطالعه نمایید.

کاهش میل جنسی به دلیل کم خوابی

اگر خواب کافی نداشته باشید رغبتی برای برقراری رابطه جنسی نخواهید داشت . اگر دیر به رختخواب می روید یا صبح خیلی زود بیدار می شوید ، اگر خواب مناسبی ندارید و با کابوس از خواب می پرید و ... مطمئن باشید رغبت جنسی نخواهید داشت زیرا خستگی و بی خوابی میل جنسی را مهار می کند . باید عادت های بد خواب تان را اصلاح کنید و یا به پزشک مراجعه کنید .

کاهش میل جنسی با مصرف الکل

افرادی که مشروبات الکلی مصرف می کنند میل جنسی چندانی ندارند و به مرور زمان میل جنسی شان به شدت کاهش می یابد.

کاهش میل جنسی  با مصرف برخی داروها

بعضی داروها مانند داروهای ضد افسردگی ، داروهای فشارخون ، داروهای شیمی درمانی ، داروهای ضد hiv و قرص های جلوگیری از بارداری می تواند میل  جنسی را کاهش دهد .

می توانید تحت نظر پزشک دارویتان را عوض کنید تا مشکلات جنسی تان حل شود اما نباید مصرف دارو را خودسرانه قطع کنید . اگر بعد از مصرف دارویی میل جنسی تان کاهش یافت با پزشک تان مشورت کنید .

کاهش میل جنسی بعد از بچه دار شدن

با بچه دارشدن مسئولیت جدیدی را بر عهده می گیرید که وقت کمتری برای پاسخ دادن به نیازهای جنسی تان خواهید داشت و بیشتر وقت تان را باید صرف مراقبت از بچه تان کنید . اگر به تنهایی نمی توانید به نوزادتان رسیدگی کنید از شخص دیگری کمک بگیرید تا از همسرتان نیز وا نمانید و زندگی زناشویی تان با چالش مواجه نشود .

کاهش میل جنسی به دلیل استرس زندگی

استرس در زندگی اجتماعی ممکن است برای هر کسی رخ دهد اما باید بتوانید با شیوه های درست با این استرس مقابله کنید تا زندگی جنسی تان با مشکل روبه رو نشود . استرس می تواند میل جنسی شما را کاهش دهد و باید با استفاده از روش های موجود استرس تان را کاهش دهید .

کاهش میل جنسی به دلیل مشکلات خانوادگی

اگر در رابطه عاطفی با همسرتان دچار مشکل شده اید قطعا میل جنسی بالایی نخواهید داشت. زنان بیش از رابطه جنسی به صمیمت و نزدیکی به همسر نیاز دارند. زوجین با مشاجره، احساس خیانت و عدم اعتماد به همسر نمی توانند رابطه جنسی خوبی برقرار کنند. اگر نمی توانید مشکلات را بین خودتان حل کنید از مشاور کمک بگیرید.

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای

عنوان این مقاله : عواملی که سبب کاهش میل جنسی می شود

رای شما :
زمان دقیق: 2015-08-02T09:39:40+04:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است