سه شنبه ۹۷/۴/۲۶   Tue 18/7/17

عواملی که میل جنسی را کاهش می دهد

چاپ مطلب بازدید : 1185 شنبه ۲۴ مرداد ۹۴

زنان احساساتی ارگاسم بهتری خواهند داشت

عواملی که میل جنسی را کاهش می دهد

عوامل کاهش میل جنسی

زنان احساساتی ارگاسم بهتری خواهند داشت

اختصاصی بیست ستون: 

اگر می خواهید زندگی جنسی خوبی با همسرتان داشته باشید ، باید به عواملی که میل جنسی تان را کاهش  یا افزایش می دهند توجه ویژه ای داشته باشید .

کتاب های عاشقانه میل جنسی را افزایش می دهند

اگر سه بار در هفته کتاب های عاشقانه بخوانید ، میل جنسی تان افزایش خواهد یافت . با خواندن این کتاب ها تمایلات و تمرکز بیشتری روی مسائل جنسی خواهید داشت و رابطه جنسی بهتری را  تجربه خواهید کرد .

با ورزش به ارگاسم دست یابید

ورزش باعث می شود که حس بهتری نسبت به  خود داشته باشید و با افزایش اعتماد به نفس تمایلات جنسی تان افزایش یابد . کسانی که 3 بار در هفته ورزش می کنند بهتر ازسایرین به ارگاسم و اوج لذت جنسی دست خواهند یافت .

حیوانات خانگی رابطه زناشویی تان را خراب می کنند

اگر در منزل حیوان خانگی داشته باشید باید زمانی را برای او اختصاص دهید و وجود آن ساعت خواب شما را تغییر می دهد که می تواند روی رابطه ی زناشویی تان تاثیر منفی بگذارد .

در زمان عادت ماهانه تمایلات بیشتری خواهید داشت

خیلی از خانم ها در طی این دوره تمایلات جنسی شان افزایش می یابد زیر در طول عادت ماهانه هورمون استروژن و تستوسترون به میزان بیشتری ترشح می شود و میل ولذت جنسی را افزایش می دهد .

داروها میل جنسی را تغییر می  دهند

برخی از داروها تمایلات جنسی را تحت تاثیر قرار می دهند . داروهای افسردگی میزان تمایلات جنسی را کاهش می دهند و بسیاری از داروها نیز تاثیر منفی خواهند داشت .

 احساساتی بودن در رابطه جنسی تاثیر گذار می باشد

احساسات طرفین یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار در روابط جنسی است . زنانی که احساساتی هستند 2 برابر بیشتر از سایر خانم ها ارگاسم را تجربه می کنند و لذت بیشتری از رابطه زناشویی شان می برند .

تغذیه در تمایلات جنسی تاثیر می گذارد

می توانید با خوردن روزانه شکلات تمایل جنسی تان را افزایش دهید . مواد غذایی زیادی هستند که با مصرف آنها میل جنسی تان بیشتر خواهد شد .

وضعیت اقتصادی روی رابطه زناشویی تاثیر گذار می باشد

اگر وضعیت اقتصادی بدی داشته باشید احتمالا دچار استرس خواهید بود که تاثیر منفی روی رابطه زناشویی تان می گذارد . البته این شرایط برای زوجینی که عاشق هم هستند ، تاثیر گذار نخواهد بود .

شیوه درست تنفس باعث لذت بیشتر جنسی می شود

زنان و مردانی که در طی رابطه جنسی و نزدیکی ، نفس شان را حبس می کنند کار اشتباهی انجام می دهند . باید با تنفس عمیق انرژی بیشتری را برای رابطه تان فراهم کنید .


گوشی و تبلت های که رابطه جنسی را خراب می کند

بیشتر زوجین با گوشی و تبلت به رختخواب می روند و به دلیل حواس پرتی رابطه جنسی خوبی نخواهند داشت . حتی اگر به تماس ها و پیام های خود پاسخ ندهند رابطه ای توام با  حواس پرتی خواهند داشت که لذت بخش نمی باشد .

سیگار تمایلات جنسی را کاهش می دهد

سیگار علاوه بر خطراتی که برای بدن و سیستم قلبی دارد ، تمایلات جنسی را کاهش می دهد . مردانی که سیگار می کشد میل جنسی کمتری خواهند داشت .

تلویزیون روی رابطه جنسی تان تاثیر می گذارد

فیلم های تراژدی و ترسناک باعث کاهش میل جنسی می شود . با تماشای فیلم های ترسناک دچار استرس می شوید و تمایلی به رابطه جنسی نخواهید داشت اما فیلم های اروتیک  تمایلات جنسی تان را افزایش می دهد .


کاندوم لذت جنسی را افزایش می دهد

خیلی از افراد فکر می کنند کاندوم لذت جنسی را کاهش می دهد در حالیکه کاندوم مناسب می تواند لذت تان را چند برابر کند . از کاندومی استفاده کنید که خیلی تنگ یا کلفت نباشد و در آن احساس راحتی داشته باشید .

آمادگی ذهنی برای رابطه جنسی نیاز است

ذهن مهمترین اندام جنسی بدن است که می تواند شما را به لذت برساند . شاید گاهی با وجود استروژن و تستوسترون تمایلی برای رابطه جنسی نداشته باشید اما با آمادگی ذهنی رابطه خوبی را درکنار همسرتان تجربه خواهید کرد.

 

در این مورد خواندن مقاله "عوامل عجیبی که باعث کاهش میل جنسی می شود" را به شما پیشنهاد می کنیم.

به تلگرام ما بپیوندید
میزان محبوبیت: 4.95(104 رای) | زمان دقیق: 2015-08-15T05:20:12+04:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون وب سایت جامع خبری خانواده می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است