شنبه ۹۷/۱۲/۴   Sat 19/2/23

فال روز دوشنبه 12 مرداد 1394

چاپ مطلب بازدید : 1136 دوشنبه ۱۲ مرداد ۹۴

روزتان را با فالتان آغاز کنید

فال روز دوشنبه 12 مرداد 1394

فال روزانه

روزتان را با فالتان آغاز کنید

اختصاصی بیست ستون:  

فروردین ماه

امروز مجبور به کارهایی نشوید که نباید آن کارها را  انجام دهید . زمان زیادی لازم است که موقعیت امنی به دست آورید . این هفته ممکن با کوچکترها درگیری لفظی داشته باشید که باید رفتارتان را کنترل و سکوت کنید . امروز خسته و کسل هستید و اگر یکی از دوستان شما را به بیرون دعوت کرد ، دعوت او را بپذیرید و لحظات لذت بخشی را سپری کنید . اگر عشق زندگی تان را پیدا کرده اید با او به گردش و تفریح بروید .

اردیبهشت ماه

از لحاظ مالی به نتیجه خوبی خواهید رسید و از در و دیوار برای شما خوشبختی می رسد و پیشنهاد های خوبی در انتظارتان خواهد بوود . از پیشرفت خود با کسی حرف نزنید زیرا این مساله می تواند باعث حسادت آنها شود . مواظب باشید که با چه کسی حرف می زنید . . فقط به یاد داشته باشید، حالا که انرژی و انگیزه کافی دارید هیچ کاری را به تاخیر نیندازید. اجازه ندهید سرمستی ناشی از موفقیت های کاری شما را از عشقتان غافل کند.

خردادماه

امروز تعهد بیش از حدی دارید و به جای این که با وعده و وعید دیگران را خوشحال کنید بهتر است با دقت بیشتری به تصمیمات آنها فکر کنید . به کسی قول مالی ندهید و اگر می خواهید این کار را بکنید قبل از آن خوب فکر کنید که آیا توانایی دارید یا نه ؟ .
وقت آن رسیده است که خودتان را باور کنید. وارد دورانی طلایی از زندگیتان شده اید که اگر دست به خاک هم بزنید به طلا تبدیل خواهد شد. پس از تمام موقعیت هایی که برایتان پیش می آید به نحو احسن استفاده کنید.

تیرماه

در رابطه با سلامتی تان نگران هستید و باید یک آزمایش کلی دهید . بخش عمده روز را به  خودتان اختصاص دهید . باید روش زندگی تان را عوض کنید و به ورزش و پیاده روی روید و یک رژیم غذایی بگیرید . امروز دنبال دعوا هستید و شاید عشق تان را به خاطر کارهایی که نکرده اید مورد مواخذه قرار دهید . بجای حرف زدن با دقت بیشتری گوش کنید و چیزهایی یاد خواهید گرفت که رابطه تان را برای همیشه عوض خواهند کرد.

مردادماه

امروز تا آخر هفته از  درگیری و دعوا دور باشید . ممکن مسائلی برای شما روشن شود که در گذشته از حقیقت آن دور بوده اید . خطاهایی در همسرتان می بینید دلیلی برای سرکوب کردن او نیستند . اگر مجرد هستید ممکن است نگرانی هایی درباره انتخاب همسر داشته باشید . به این وضعیت به صورت عمقی نگاه کنید و از آن فرصتی بسازید که به جای ایجاد دلزدگی و نفرت در شما رابطه تان را رشد ببخشد و در زندگی به درک متقابل برسید .

شهریورماه

از وقت گذرانی با دوستان و کسانی که شبیه شما هستند لذت می برید اما نباید برای کار و یا خانواده تان وقت کم بگذارید . شاید راه خوبی باشد که از مشکلات و مسئولیت هایتان فرار کنید اما بدانید همیشه باید در کارهایتان تعادل داشته باشید . این هفته فرصتی مناسب برای پیشرفت و موفقیت شما خواهد بود، پس نگذارید هیچ کس و هیچ چیز جلوی راهتان قرار بگیرد. ستاره ها نیز با شما یار خواهند بود و با هر شخص مهمی می توانید به راحتی قرار ملاقات بگذارید.

مهرماه


امروز روز شلوغی خواهید داشت و بیشتر وقت تان به حساب و کتاب می  گذرد . این کار خسته کننده است اما باعث می شود خیال تان راحت شود و ذهن تان برای انجام کارها آماده شود . امروز ممکن است ترفیع داشته باشید و این را مدیون یکی از همکاران تان هستید . با این ترفیع زندگی تان تغییر می کند . برای سرگرمی هایتان نیز وقت بگذراید و به خودتان استراحت دهید .شما هم برای بهتر انجام دادن کارها به استراحت نیاز دارید .

آبان ماه

امروز در محل کار از شما خواسته می شود که به جای یکی از همکارانتان در محل کار بمانید و اصلا از این موضوع خوشحال نمی شوید . با برنامه ریزی می توانید به کارهایتان برسید . در مواجه با مشکلات تان عکس العمل تند نشان ندهید زیرا می تواند ضعف شما را نشان دهید و روی آینده کاری تان تاثیر بگذارد . کارهایتان را تقسیم کنید و به صورت گروهی انجام دهید . در رابطه عاطفی تغییراتی خواهید داشت که باعث می شود به عشق تان نزدیک تر شوید .


آذرماه

باید بعضی از مسائل گذشته را فراموش کنید تا اشتباهات گذشته تکرار نشود . با درس گرفتن از گذشته حال و آینده ی خوبی برای خودتان بسازید . می توانید از درس های گذشته استفاده کنید و راه خوبی برای تربیت بچه ها پیش بگیرید . در گذشته غرق نشوید و خود را سرزنش نکنید . امروز باید با انرژی و دقت رزومه خود را بنویسید . فشار های کاری و روانی خود را بر سر عشقتان تخلیه نکنید. مطمئن باشید چیزی جز عذاب وجدان برای شما به همراه نخاهد داشت.

دی ماه

امروز درگیر مسائل مالی هستید و باید به تلاش تان ادامه دهید . در محل کار روحیه تان را حفظ کنید و جاه طلبی را کنار بگذارید تا موفق تر شوید . خودتان را به خاطر چیزهایی که ندارید ناراحت نکنید و از اشتباهات درس بگیرید . شاید یک موقعیت کاری جدید به شما پیشنهاد شود . از ایده ها و افکار جدیدی که در سر دارید به نفع خودتان بهره بگیرید. از کنجکاوی خود برای یاد گرفتن چیزهای جدید استفاده کرده و آموخته هایتان را به کار ببندید.

بهمن ماه


در مشکلات مالی نزدیکان تان دخالت نکنید و او راهنمایی کند و بگذارید خودش مشکلاتش را حل کند . اما نصیحت های شما پذیرفته نمی شود . به جای کمک به دیگران به وضعیت اقتصادی تان نگاهی بیندازید زیرا خودتان هم مشکلاتی دارید . برای رسیدن به اهداف تان تلاش کنید زیرا به زودی به نتیجه می رسید . ذهنتان بسیار فعال است و در زمینه های کاری رسیدن به جایی که لیاقتش را دارید بسیار نزدیک است.

اسفندماه

امروز از شما می خواهند که به جای یکی از همکاران تان اضافه کاری بایستید و اصلا از این قضیه خوشحال نخواهید شد . برای کارهایتان برنامه ریزی داشته باشید تا بتوانید به تمام کارهایتان برسید . در مواجه با مشکلات عکس العمل احساسی نشان ندهید زیرا این می تواند نشان دهنده ضعف شما باشد و روی آینده تان تاثیر منفی بگذارد . کارهایتان را تقسیم کنید و حتی الامکان کارها را به صورت گروهی انجام دهید . در رابطه عاطفی تان تغییراتی به وجود می آید و به عشقتان نزدیک می شوید .

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای

عنوان این مقاله : فال روز دوشنبه 12 مرداد 1394

رای شما :
زمان دقیق: 2015-08-03T08:30:08+04:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است