دوشنبه ۹۷/۵/۱   Mon 18/7/23

فال روز دوشنبه 13 مهر 1394

چاپ مطلب بازدید : 546 دوشنبه ۱۳ مهر ۹۴
موضوع : کافه بیست    فال گیر

روزتان را با فالتان آغاز کنید

فال روز دوشنبه 13 مهر 1394

فال روزانه

روزتان را با فالتان آغاز کنید

اختصاصی بیست ستون: 

فروردین ماه

امروز سرعت کارتان را کم کنید و از منظره اطراف تان لذت ببرید. این کار برای شما آسان نیست و همیشه برای رسیدن به منزل عجله دارید. این مدت خیلی به خودتان فشار آورده اید و با سرعت زیادی پیش رفته اید و اگر الان به خودتان استراحت ندهید ممکن است توان ادامه راه نداشته باشید. بعد از یک استراحت کوتاه آماده اید تا تمام موانعی که سرراهتان قرار دارند را از جلوی راهتان بردارید. با کسانی که دوست دارید وقت بگذرانید تا احساس کنید فرد با ارزشی هستید.

اردیبهشت ماه

امروز به کسی که دوست دارید عشق می ورزید و اهمیت دادن به دیگران به شما احساس بسیار خوبی خواهد داد با این شرط که با تلاش زیاد ترس از پذیرفته نشدن را کنار بگذارید. فقط به این دلیل که نسبت به خودتان احساس  خوبی داشته باشید به احساسات دیگران اولویت ندهید. باید انگیزه هایتان را بررسی کنید تا از احساسات تان مطمئن شوید. صداقت برای هر رابطه سالمی نیاز است. نباید از ریسک کردن بترسید و باید راهی را بروید که دیگران نرفته اند. با افرادی باشید که حس خوبی به شما می دهند.

خردادماه

برای رسیدن به خوشبختی اولین قدم احترام گذاشتن به خواسته هایتان است. شما در زمان مناسب حرفهای درست می زنید تا بتوانید تایید دیگران را به دست آورید. به جای این که به فکر تحسین دیگران باشید به فکر رویاهای خودتان باشید. نیازهای خودتان را در اولویت قرار دهید تا در کمال تعجب ببینید توجه به خواسته هایتان چه ارتباط محکمی بین شما و کسانی که دوست دارید برقرار کرده است. اگر مسائل کوچکی که در رابطه عاطفی تان نادیده گرفته اید برایتان دردسرساز شده است، همین حالا به آنها رسیدگی کنید.

تیرماه

امروز می توانید احساسات تان را با دیگران به اشتراک بگذارید اما نمی دانید چگونه باید کلمات را به زبان اورید . بیش از آنچه که لازم است به خودتان سخت گرفته اید و خودتان را محدود کرده اید . باید تصمیم گیری را به روز دیگری موکول کنید . بهتر است کارهایی که باعث ارامش تان می شود را انجام دهید . کار عاقلانه ای نیست که به کم کاری و اشتباهات تان فکر کنید . تمرکز بر روی تواناییهایتان به جای اشتباهات و کمبودها به شما نیرویی فوق العاده خواهد بخشید.

مردادماه

امروز در میان رویاها و خیال پردازی هایتان غرق شده اید اما بهتر است در این عالم خودتان را گم نکنید. امروز اسرارتان را با دیگران برملا نکنید و احساسات تان را در ذهن خود بررسی کنید. به احساسات تان اعتماد کنید و در زمان مناسب انها را با دیگران به اشتراک بگذارید. نباید با خوش شانسی و فرصت هایتان مبارزه کنید. باید به آرامی در بزنید تا درها به رویتان باز شود و به زور دری را باز نکنید. امروز ذهن تان به خوبی کار می کند و باید در جهت مثبت جلو ببرید تا خوشبخت شوید.

شهریورماه


زمانی که در فعالیت های گروهی شرکت می کنید نسبت به بیان چیزی که در ذهن تان می گذرد تردید دارید. شما با در میان گذاشتن افکارتان با همکار و شریک تان مشکلی ندارید با این حال بیان حرف ها برایتان کار سختی است. امروز با شجاعت تمام حرف هایتان را به زبان بیاورید و تمام جزئیات را مطرح کنید اما خیال تان راحت باشد که حرف هایتان شنیده می شود. اگر حرف هایتان را باور داشته باشید دیگران هم حرف های شما را باور خواهند کرد. به صدای پرندگان گوش کنید و ببینید چقدر زیبا به شما می گویند که خوشحال باشید.

مهرماه

دوست دارید به گونه ای رفتار کنید که دیگران تاییدتان کنند. اکنون یک چیز مانع این می شود که حقایق را به زبان آورید. در سکوت می توانید تغییرات احساسات تان را مشاهده کنید اما هنوز حرفی نزده اید تا وضعیت موجود بهم نریزد. باید به گونه ای رفتار کنید که بتوانید تمام حرف هایتان را بدون این که کسی را ناراحت کنید بگویید. اگر نگرش مثبت داشته باشید و بخواهید موفق باشید و آینده تان را به یک نتیجه خاص محدود ندایند، هیچ چیز نمی تواند جلوی موفقیت شما را بگیرد.


آبان ماه

شاید امروز نگران آینده تان باشید اما نمی خواهید نگرانی هایتان را با دیگران در میان بگذارید. رویاهایتان بیشتر درباره مسائل کاری و حرفه ای تان است. امروز مسائل اجتماعی باعث می شود احساساتی شوید. نظرات و عقایدتان به قدری محکم هستند که شاید نتوانید آنها را کنترل کنید و در یک لحظه احساسات تان فوران می کند. ایده هایتان را بیان کنید اما مواظب حرف زدن تان باشید. اگر باکسی رابطه عاطفی ندارید امروز راحت خواهید بود. داشتن رابطه عاطفی همیشه هم خوب و بی دردسر نیست.

آذرماه

ایده هایتان را بنویسید حتی اگر نمی دانید به چه  دردتان می خورد، بعدها فرصت لازم برای فکر کردن به آنها را خواهید داشت. فکر اقتصادی خوب شما و مهارت هایی که دارید وقتی با تفکر و خلاقیت تان همراه می شود به شما قدرت زیادی برای رسیدن به رویاهایتان می دهد. ارتباطتان با دوستان و همسایه هایتان خیلی خوب و دوستانه خواهد بود. روابط عاطفی خوبی دارید و امشب شبی فوق العاده برای یک شام رمانتیک دونفره در یک رستوران خوب و یا حتی در منزل می تواند باشد.


دی ماه

قرار نیست تمام زندگی بر طبق برنامه های شما پیش برود در واقع برنامه های دیگران بهتر از شما پیش می روند. این طور به نظر می رسد که کسی اطلاعاتی را از شما پنهان می کند و صحبت نکردن  در این باره وضعیت را برایتان سخت تر کرده است. باید به  مسائل شخصی تان رسیدگی کنید و وضعیت گیج کننده فعلی را برطرف کنید. سناریوهای زیادی وجود دارند که می تواند با توجه به واکنش شما تغییر کند. اولین قدم برای تغییر دادن دنیای اطرافتان این است که دنیای درونتان را تغییر دهید و برای این کار باید جسور باشید. 

بهمن ماه

احساس نگرانی فوق العاده ای از درون شما را آزار می دهد و در وضعیت دشواری قرار گرفته اید. هر کسی به عشق و احساس خواسته شدن نیاز دارد اما شما با وابستگی بیش از حد اوضاع را پیچیده کرده اید. راه حلی وجود ندارد که پاسخ همه سوالات تان را بدهد. به جای این که دنبال راه حل بدون نقص باشید تمام جنبه ها را بررسی کنید. باید در مقابل دیدگاههای دیگران منعطف باشید تا آنها هم به احساسات شما اهمیت بیشتری دهند و شما را درک کنند.


اسفندماه

احساسات تان جدی تر شده است و این مساله باعث می شود بخواهید از جمع دور باشید. البته این که می خواهید از دیگران دور باشید و تنها برای خودتان وقت بگذارید به معنی غیر اجتماعی بودن شما نیست. نیازی نیست بین خودتان و کسی که دوست دارید فاصله ایجاد کنید. امروز روز خوبی برای رسیدگی به روابط عاطفی و یا ساختن چیزی زیباست. باید سرو صداها را کم کنید و سعی کنید فردی که دوست دارید را در کنار خود داشته باشید.

به تلگرام ما بپیوندید
میزان محبوبیت: 4.72(52 رای) | زمان دقیق: 2015-10-05T07:50:22+03:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون وب سایت جامع خبری خانواده می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است