جمعه ۹۷/۴/۲۹   Fri 18/7/20

فال روز دوشنبه 16 آذر 1394

چاپ مطلب بازدید : 3646 دوشنبه ۱۶ آذر ۹۴
موضوع : فال گیر    کافه بیست

روزتان را با فالتان آغاز کنید

فال روز دوشنبه 16 آذر 1394

فال روزانه

روزتان را با فالتان آغاز کنید

اختصاصی بیست ستون: 

فال روز متولدین فروردین ماه

امروز دلتان نمی خواهد با کسی بحث کنید و اگر فردی هم به شخص دیگری چیزی بگوید ، شما واکنش تند و غیرمنطقی نشان می دهید . احتمالا این مساله ریشه در مشکلات اخیر شما دارد که اینقدر حساس و عصبی شده اید . در درون تان احساسات بینا نشده زیادی وجود دارد که هر لحظه امکان فواران دارد . اگر بخواهید به زور دری را باز کنید آن در باز نخواهد شد . باید به آرامی در بزنید تا درها خود به خود به رویتان باز شوند . امروز ذهن تان عملکرد خوبی دارد . پس کارها را به طور مثبت انجام دهید و به سوی خوشبحتی حرکت کنید .

فال روز متولدین اردیبهشت ماه

امروز دوست دارید برطبق برنامه های قبلی تان حرکت کنید اما این رفتار ممکن است برایتان چالش هایی را به وجود آورد . مخفی شدن پشت سدی که با لجاجت و پنهان کردن احساسات تان ساخته اید به نفع هیچ کسی نیست و خودتان را هم اذیت می کند . امروز ممکن است روابط عاطفی تان با مشکلاتی رو به رو شود و لازم است آن را حل کنید . می توانید مشکلات را با یک مکالمه منطقی با عشق تان حل کنید اما اگر موفق نشدید از تکنیک های تکراری استفاده کنید . باید بدانید که چه زمانی در رابطه جلو بروید و چه زمانی عقب نشینی کنید .

فال روز متولدین خردادماه

امروز تمام کارها همانند چالشی جلوی راهتان به نظر می رسد اما نباید بگذارید این ترس ها مانع انجام کارهایتان شود . شاید به خاطر فشار ناشی از مسائلی که از کنترل شما خارج هستند نگران هستید که روابط تان دچار تغییر و تحول شود و حتی بخواهید از دیدن عشق تان فرار کنید تا مبادا با این مشکلات رو به رو شوید . پس بهتر است تا مشکلات هم چون زخمی عمیق نشده اند آنها را حل کنید . باید خود واقعی تان را قبول کنید و برای تبدیل شدن به آن چیزی که می خواهید باشید تلاش کنید .

فال روز متولدین تیرماه

اگر مانند همیشه با اطرافیان با احترام برخورد کنید و صداقت داشته باشید ، امروز را هم با سربلندی به پایان می رسانید و کارهایتان به خوبی پیش می رود . با این وجود اگر در دلتان کینه ای هست ممکن است احساسات تان ناگهان فواران کند و درگیری هایی داشته باشید . باید کنترل رفتارهایتان را به دست بگیرید با مشکلات با خونسردی رو به رو شوید . نباید خیلی درگیر مسائل دیگران شوید .  خودتان به اندازه کافی کار برای انجام دادن دارید، آرامش ذهنتیان را با درگیر شدن با کارهای دیگران بهم نزنید.

فال روز متولدین مردادماه

به زودی درباره فرد یا موقعیتی که قبل از این مورد اعتمادتان بوده است اطلاعاتی به دست می آورید که تمام ذهنیت تان را بهم می ریزد و طرز فکرتان را تغییر می دهد . با این وجود دلتان نمی خواهد در برنامه ی تغییری ایجاد کنید و می خواهید هر چه زودتر رویاهایتان به واقعیت مبدل شود . برای ایجاد شدن هماهنگی بهتر باید در برنامه هایتان تغییرات لازم را ایجاد کنید . کمی منعطف باشید تا زندگی تان بهتر شود و آینده تان را تحت تاثیر بگذارد . نباید خیلی روی برنامه ریزی های قبلی تان پافشاری کنید .


فال روز متولدین شهریورماه

امروز یک نفر تمام تلاش ها و زحمت های شما را نادیده می گیرد و این مساله ذهن شما را آزار می دهد . قبل از هر تصمیمی باید ببینید خودتان در این وضعیت چه نقشی داشته اید . شاید زمان آن رسیده که به اطرافیان درباره رفتارهای اشتباهشان تذکر دهید و در رفتارهای خود تغییراتی ایجاد کنید . اکنون باید از این فرصت برای حل مسائل عاطفی تان استفاده کنید زیرا اگر این کار را انجام ندهید مشکلات بیشتری جلوی رویتان خواهد بود و زمانی که انتظار ندارید به سراغ شما می آیند . پس با اعتماد به قدرت تشخیصتان پیش بروید.

فال روز متولدین مهرماه


شاید امروز با اطرافیان و دوستان تان درگیر شوید . شما می دانید که باید خیلی سریع واکنش نشان دهید اما با حیرت و سردرگمی نمی دانید چه کار کنید . صحبت کردن راجع به گزینه های پیش رویتان برای رسیدن به چیزی که می خواهید کمکی به شما نمی کند . اما نباید خیلی درگیر حرف زدن شوید و باید دست به کار شوید . . باید در راه رسیدن به خواسته هایتان برای مبارزه کردن آماده باشید. منتظر ننشینید تا اتفاق هایی که انتظارشان را دارید بیفتند و خودتان دست به کار شوید.

فال روز متولدین آبان ماه

شما غرق در احساسات هستید و نمی توانید آنها را به خوبی کنترل کنید و گاهی احساسات متضاد با هم درگیر می شوند و هر یک می خواهد دیگری را شکست دهد . امروز از جمله روزهایی است که لازم است احساس خود را مخفی کنید و در طول شب ذهن تان درگیر آنها خواهد بود . اگر با کسی درگیر هستید ، با او بحث نکنید زیرا با این کار تنها اعصاب خود و طرف مقابل تان را بهم می ریزید . تا جای ممکن خودتان را با انجام کارهای مفید و سازنده سرگرم کنید و شب هم کمی زودتر بخوابید تا این مرحله را پشت سر بگذارید.


فال روز متولدین آذرماه

امروز به دنبال استراحت و تفریح نباشید . باید ذهن تان را روی اهداف و کارهایتان متمرکز کنید تا در انجام کارهایتان موفق شوید . با این وجود ممکن است از جانب دیگران با مخالفت رو به رو شوید و انگیزه تان زیر سوال برود . برای نشان دادن توانایی خود هر کاری می توانید انجام دهید اما باید تمام انرژی و وقت خود را صرف کنید تا برای روزهای در پیش رو انرژی کافی نداشته باشید. هنوز اول هفته است و روزهای زیادی تا آخر هفته در پیش داریم. اگر کارتان درست باشد دیر یا زود آنها مجبور به پذیرفتن آن خواهند بود.

فال روز متولدین دی ماه


امروز فرصتی برای روبه رو شدن با ترس هایتان پیدا می کنید ، خصوصا اگر برای مقابله دوباره با شکست عاطفی آماده باشید . شما ذاتا دوست دارید از احساسات تان فرار کنید و به جای آن روی توانایی ها و موفقیت هایتان تمرکز کنید . با  این وجود فرصت ایجاد شده را قدر بدانید و با واقعیت ها رو به رو شوید و به پیشرفت زندگی تان کمک کنید . برای این که نسبت به خودتان احساس خوبی داشته باشید باید به احساسات اطرافیان اولویت ندهید . انگیزه های خود را تشخیص دهید و از احساسات تان مطمئن شوید .

فال روز متولدین بهمن ماه

امروز به جای تفریح و خوش گذرانی با خانواده تان با آنها درگیر شده اید . با این وجود شرایط بحرانی به نظر می رسد و تصور می کنید هیچ حدی بین درگیری و تفاهم نیست اما در حقیقت این طور نیست . شاید این حد وسط به دلیل نزدیکی شما با مشکلات ایجاد شده به سختی پیدا شود اما غیر ممکن نیست . حدس و گمان را رها کنید و برای رسیدن به راه حل از هوش و ذکاوت تان کمک بگیرید . هر چه در برخورد با اطرافیان انعطاف پذیری بیشتری داشته باشید مشکلات تان زودتر رفع می شود . در این شرایط بهتر است لبخند بزنید .


فال روز متولدین اسفندماه

امروز با اطرافیان تان درگیر شده اید و این درگیری ممکن است در طول روز آشفته تان کند . به نظر می رسد این مشکلات منشا بیرونی دارد اما نیمی از مشکلات از درون ذهن شما نشات می گیرد و باید برای حل آنها به درون خود رجوع کنید . تنها باید مسئولیت خود را در قبال حل کردن وضعیت ایجاد شده قبول کنید و برای ایجاد ثبات تلاش کنید . قبل از این که برای عوض کردن دیگران تلاش کنید ، ابتدا خودتان را تغییر دهید . شما به قدری احساساتی می شوید که از کوچکترین حرف ها هم برداشت منفی می کنید و با این رفتار عشق تان را ناراحت می کنید.

به تلگرام ما بپیوندید
میزان محبوبیت: 4.64(59 رای) | زمان دقیق: 2015-12-07T08:33:03+03:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون وب سایت جامع خبری خانواده می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است