جمعه ۹۷/۵/۲۶   Fri 18/8/17

فال روز دوشنبه 17 اسفندماه 1394

چاپ مطلب بازدید : 507 دوشنبه ۱۷ اسفند ۹۴

روزتان را با فالتان آغاز کنید

فال روز دوشنبه 17 اسفندماه 1394

فال روز 17 اسفندماه

روزتان را با فالتان آغاز کنید

اختصاصی بیست ستون :

فال روز متولدین فروردین ماه

امروز اجرای نقشه هایتان بیش از انتظار شما زمان می برد اما موانعی که اخیرا جلوی راهتان بوده امروز پشت سر گذاشته می شود . فکر می کنید برای هماهنگی با دنیای اطرافتان قرار دارید و چیزی نمی تواند جلویتان را بگیرد . با این وجود اعتماد به نفس کاذب و بیش از حد مهم دانستن خود باعث شکستی سنگین خواهد شد . حتی وقتی همه چیز خوب به نظر می رسد باز هم نباید انرژی خود را صرف کنید ، در این صورت برای انجام کارهای فردا توانی نخواهید داشت .

فال روز متولدین اردیبهشت ماه

تلاش های شما به نتیجه رسیده و حالا باید پرده ها را کنار بزنید و نتیجه کارتان را نمایش دهید . ممکن است فرصتی که برای درخشیدن به دست آورده اید را از دست بدهید . خبر خوب این است که با وجود استرسی که دارید می توانید عملکرد خوبی از خود نشان دهید و همه را تحت تاثیر بگذارید . پس ترس را رها کنید و تمام توان تان را به کار ببرید تا مورد تحسین و ستایش دیگران خصوصا عشق تان قرار گیرید . برای همسرتان بیشتر وقت بگذارید و تا جای ممکن احساسات تان را به زبان آورید و به رابطه خود تنوع بیشتری دهید .

فال روز متولدین خردادماه

امروز فرصت خوبی برای شروع یک پروژه جدید نیست زیرا برای این کار آمادگی کاملی ندارید ، اما هیچ کس در این دنیا منتظر نمی ماند و مقاومت کردن کار عاقلانه ای نیست ، در غیر این صورت وارد مسیر تازه ای می شوید که انتخاب خودتان نبوده است ، پس هر چه زودتر خودتان را آماده کنید و در راهی پا بگذارید که انتخاب خودتان است . باید منعطف تر فکر کنید تا ببینید همه چیز همان طوری که انتظارش را داشته اید پیش می رود . برای این که رابطه عاطفی تان یکنواخت نشود کارهای جدیدی انجام دهید و به رابطه تان هیجان دهید .

 فال روز متولدین تیرماه

امروز باید تغییراتی در تفکرات خود بوجود آورید و رویاهایتان را در جهت درستی ببرید ، در غیر این صورت از کنترل تان خارج می شود . شما می خواهید باور کنید از پس هر کاری بر می آیید اما بخشی از وجودتان با آرامش و احتیاط تمام پیش می رود . خجالت نکشید و احساسات خود را با شجاعت بیان کنید و در مسیری قدم بردارید که شما را به مقصد مورد انتظارتان برساند . زندگی کوتاست و نباید آن را با نارضایتی و ناراحتی طی کنید . هر کس یک بار زندگی می کند و باید هر طوری که دلش می خواهد زندگی کند .

فال روز متولدین مردادماه

امروز برای افزایش درآمدتان با دوستان نزدیک یا همکاران صمیمی تان همکاری داشته باشید . البته نباید خیلی روی جزئیات برنامه امروزتان وسواس داشته باشید تا احساس آرامش بیشتری کنید و کارهایتان را با موفقیت به انجام برسانید . بهترین لحظه های امروز لحظه هایی هستند که برای آنها برنامه نداشته اید . این ماه از نظر روابط عاطفی ماه خوبی است و رابطه تان مطابق با خواسته شما جلو می رود . اگر مجرد هستید شاید در چند هفته آینده فردی وارد زندگی تان شود ، باید مراقب باشید تا هیچ موقعیتی را از دست ندهید .

فال روز متولدین شهریورماه


امروز فرصت های خوبی که دیگران برایتان به وجود آورده اند شما را بسیار خوشحال کرده است و حتی اگر از قبل برنامه داشته باشید امروز کاری نکنید باز هم نمی توانید در مقابل پیشنهادات آنها مقاومت کنید . اکنون فرصت خوبی برای شما فراهم شده تا به خواسته هایتان برسید اما باید بدون زیاده خواهی بدانید چه چیزی می خواهید تا در نهایت احساس رضایت داشته باشید . امروز برای برقراری رابطه های جدید انرژی زیادی دارید و ممکن است شریک زندگی تان را پیدا کنید . خواسته های خود را پنهان نکنید ، در رابطه وقتی نیازهای شما برآورده می شود که درباره آن ها با جزئیات حرف بزنید .

فال روز متولدین مهرماه

امروز یکی از اطرافیان تان درباره مسائل کاری گذشته که اکنون برایتان اهمیت ندارد با شما حرف می زند و شاید بحث تان بالا بگیرد اما خوشبختانه انتقادهایی که در روزهای دیگر شما را عصبی می کند امروز خیلی برایتان ناراحت کننده نیست و حتی زمانی که طرف مقابل دنبال بحث و دردسر می گردد شما می توانید آرامش و خونسردی خود را حفظ کنید تا از این موقعیت خارج شوید . اخیرا خیلی به عشق تان بی توجه بوده اید و خیلی به فکر پیشرفت رابطه عاطفی تان نبوده اید ، اکنون وقت آن است که به او بگویید چقدر دوستش دارید .


فال روز متولدین آبان ماه

امروز فکر می کنید تمام حواس ها روی شماست و دلتان می خواهد فرار کنید تا از دید دیگران پنهان باشید . البته تاثیرات مثبت این شناخته شدن روی زندگی تان بسیار تاثیر گذار است . به جای این که به خاطر ترس از دیده شدن موفقیت های خود را دست کم بگیرید ، به کارهایی که کرده اید افتخار کنید تا به خاطر کار قابل تحسین تان تشویق شوید . امروز به راحتی احساسات شما درک نمی شود ، کلام تان قدرت بالایی دارد و دیگران به حرف های شما گوش خواهند کرد . حرف های شما با انرژی امروز مطابقت  دارد و دیگران به نفعشان است که به حرف های شما گوش دهند .

 فال روز متولدین آذرماه


شاید امروز کمی نگران باشید زیرا زمانی که وارد موقعیت جدیدی می شوید و دیگران در حال تماشای شما و رفتارتان هستند تعادل تان به هم می ریزد . نباید موقعیت های جدید را از دست بدهید ، فرصت ها را خیلی تجزیه و تحلیل نکنید و از آنها بهره ببرید . امروز می توانید کاری انجام دهید که در اینده برای آن از خود تشکر کنید . خیلی به خودتان فشار نیاورید و با جریان زندگی حرکت کنید . برای شروع رابطه های جدید انرژی زیادی دارید و حتی ممکن است شریک زندگی تان را پیدا کنید . خواسته های خود را پنهان نکنید و درباره نیازهایتان با جزئیات حرف بزنید  .

فال روز متولدین دی ماه

امروز کارهای زیادی برای انجام دادن دارید و احساس سرگیجه می کنید . اگر فکر می کنید به شما فشار زیادی وارد می شود خود را از هیاهو کنار بکشید و دوباره اولویت هایتان را بررسی کنید . با این که می دانید اگر به خودتان فشار بیاورید می توانید کارهای زیادی را با موفقیت به انجام برسانید ، حتی اگر کم کاری باعث احساس عذاب وجدان شود باز هم نباید خیلی خودتان را تحت فشار بگذارید . شما دوست ندارید خیلی استراحت کنید اما گاهی لازم است باتری ها را شارژ کنید تا برای ادامه راه بتوانید توان خود را حفظ کنید .

فال روز متولدین بهمن ماه


اگر به خاطر شرایط موجود در برنامه هایتان اختلالاتی بوجود آمدند کمی خود را کنار بکشید و در نقشه هایتان تغییرات لازم را بوجود آورید و بعد از این که توانستید دوباره دست به کار شوید . وقت آن است که خودتان و افکارتان را بیان کنید و بدون این که خود را با خواسته های دیگران هماهنگ کنید به ارزش های خود وفادار بمانید . شانس شما برای رسیدن به موفقیت و رسیدن به اهدافی که دارید تا زمانی که به خودتان و توانایی هایتان اعتماد داشته باشید. اگر خودتان را باور داشته باشید انجام هر کاری برای شما امکان پذیر است. 

فال روز متولدین اسفندماه

امروز کسانی که ایده های خوبی در سر دارند با شما ایده های جالبی را در میان می گذراند و می توانند شما را به راه های جدیدی هدایت کنند . تا جایی که می توانید روابط اجتماعی تان را گسترش دهید تا دروازه جدیدی به رویتان باز شود و فرصت های جدیدی برای پیشرفت تان فراهم شود . اگر به خاطر اتفاقات پیش بینی نشده کارهایتان مطابق برنامه ریزی قبلی جلو نرفتند خودتان را ناراحت نکنید ، بعدا می توانید کارهای عقب افتاده را به انجام برسانید . اگر مجرد هستید خیلی در خانه نمانید و به دنبال پیدا کردن شریک زندگی تان باشید .

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای فال روز دوشنبه 17 اسفندماه 1394
زمان دقیق: 2016-03-07T13:14:41+03:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است