دوشنبه ۹۷/۹/۱۹   Mon 18/12/10

فال روز دوشنبه 18 خرداد

چاپ مطلب بازدید : 605 دوشنبه ۱۸ خرداد ۹۴

روزتان را با فالتان آغاز کنید

فال روز دوشنبه 18 خرداد

فال روزانه

روزتان را با فالتان آغاز کنید

اختصاصی بیست ستون: 

فروردین ماه

منتظر یک بسته هستید که به دست تان برسد ، زمان زیادی گذشته  است و فکر می کنید بسته گم شده ، اما نگران نباشید و منتظر بمانید تا به دست تان برسد . یکی از وسایل منزل شما خراب می شود و مجبور هستید از یک متخصص بخواهید که درست کند . این مسائل نباید شما را عصبانی کند . اگر مجرد هستید و عشق تان را پیدا نکرده اید وقت آن رسیده است که موقعیت های جدید را بیابید و اگر فرد خاصی را مد نظر دارید احساساتتان را با او در میان بگذارید.

 

اردیبهشت ماه

بی شما و اهداف تان فاصله زیادی ایجاد شده است اما مواظب باشید که این مسائل انگیزه شما را کم  نکند و با  انرژی مثبت برای اهدافتان قدم بردارید . امروز احساسات زیادی دارید و به دنبال عشق هستید . با عشق تان امشب برای شما قرار ملاقات بگذارید و اگر کاری برایتان پیش آمد ، این قرار را به زمان دیگری بسپارید و ناراحت نباشید  و احساساتتان را از راه های دیگر تخلیه کنید. می توانید از رمان ها و فیلم های عاشقانه استفاده کنید و احساساتتان را تخلیه کنید.

 

خردادماه

امروز ممکن است کسی از شما کمک بخواهد  ،به او کمک کنید و راه حل مشکلاتش را پیدا کنید . او خبرهایی برای شما دارد که شما را غافلگیر می کند . یک بحران کاری باعث می شود شما و یا همسرتان ساعت بیشتری را در بیرون از خانه و دور از خانواده بگذارنید  ،این مساله اعصاب شما را بهم می ریزد اما بهتر است خونسرد باشید . مجرد یا متاهل باشید تفاوتی نمی کند برای رسیدن به خواسته هایتان با خود صادق باشید و بدانید از رابطه تان چه می خواهید .

 

تیرماه

امروز کارهای کوچک هم به نظرتان سخت می آید و کار زیاد و زمان کم باعث ناراحتی شما شده است  ،بهتر است مدتی را استراحت کنید و اگر نمی توانید استراحت کنید اوضاع را برای خودتان سخت نکنید و آسان بگیرید . تغییراتی در محیط اطرافتان ایجاد شده است ، سعی کنید قبل از قضاوت ماجرا را بفهمید . شما برای رسیدن به هدفتان راه های زیادی را امتحان کرده اید ، وقت آن است که روش خود را تغییردهید .در مورد روابط عاطفی تان هم به همین صورت است.

 

مردادماه

یکی از دوستان نزدیک یا عشقتان برای حل مسائل مالی از شما مشورت می خواهد، تجربیات خود را در اختیار او بگذارید. پروژه ای که درگیر آن هستید بیشتر از آنچه پیش بینی می کردید نیازمند سرمایه و زمان است و به این خاطر نسبت به کارتان دو دل شده اید اما نگران نباشید و بدانید کار به همان صورت که برنامه ریزی کردید پیش خواهد رفت. اگر در مورد رابطه عاطفی تان شک دارید با خودتان رو راست باشید و با آن روبه رو شوید و جسارت داشته باشید.

 

شهریورماه

امروز برای شام با یکی از دوستانتان قرار گذاشته اید اما آنقدر احساس خستگی می کنید که می خواهید این برنامه را به روز دیگری موکول کنید. بهتر است در خانه بمانید و دوستتان را به یک فنجان قهوه وکیک دعوت کنید و با هم صحبت کنید، این کار شما را خوشحال می کند. باید به هر صورتی که هست با عشق تان باشید و برای او وقت بگذارید چون او به توجه و محبت شما نیاز دارد. حتی اگر سرتان هم خیلی شلوغ است محبت تان را از عشق تان دریغ نکنید.

 


مهرماه

در مورد همسایه ها و یا اقوامی به حقیقتی که باعث تعجب شما می شود پی می برید . اطرافیان غیبت هایی که در مورد آنها کرده اید با خبر می شوند . مدت زمان زیادی را با تلفن و یا حضورا در مورد این ماجرا حرف می زنید تا به حقیقت پی ببرید اما به این حرف ها اعتماد نکنید . اگر متاهل هستید با همسرتان در مورد آینده تان صحبت کنید و ببینید چه اهداف مشترکی دارید و برای رسیدن به این اهداف برنامه ریزی کنید .

 

آبان ماه

امروز خبرهای خوبی به شما می رسد . یکی از دوستان یا اعضای خانواده به شما سر می زند و در مورد پیشرفت های زندگی اش صحبت می کند . امشب با دوستانتان با هم بیرون بروید و جشن بگیرید  ،اگر عشق تان را هم با خودتان ببرید خوب است . اخیرا همه وقت تان را به کار اختصاص داده اید و در مورد روابط عاطفی و احساسی تان کوتاهی کرده اید ، در این مورد بیشتر توجه کنید . اگر مجرد هستید در مورد بیان احساساتتان با کسی که دوستش دارید بیشتر دقت کنید و خوب فکر کنید .

 


آذرماه

امروز صبح برای شما خوب نیست و ممکن است برخی تجهیزات شما خراب شود که مجبور شوید وقت صرف کنید . انرژی فیزیکی زیادی در درون خود احساس می کنید که برای شما اصلا خوشایند نیست .  ممکن است با عشقتان قهر کنید و اعصاب شما بهم بریزید در این صورت به پیاده روی بروید و انرژی خود را آزاد کنید . باعشقتان بیرون بروید و ناراحتی او را برطرف کنید و به یک رستوران دعوتش کنید . برای عشقتان وقت بگذارید و ساعتی را به او اختصاص دهید .

 

دی ماه

امروز در رویا غرق هستید و این رویاها حقیقت هایی را به شما الهام می کند ، اما وقتی از رویا بیرون می آیید آن را فراموش می کنید . بهتر است رویاهایتان را بنویسید تا فراموش  نکنید البتته خیلی هم خیال پردازی نکنید چون کار زیادی دارید که باید انجام دهید . امروز روز اعتماد به نفس شما درباره عشق و رابطه است . از انرژی امروز استفاده کنید و در راه درست قدم بردارید و آینده رابطه  خود را بسازید . دلتان می خواهد عشقتان نیز این تعهد و جدی شدن رابطه را قبول کند .

 


بهمن ماه

امروز خبرهای بدی از مسائل مالی به شما می رسد و شما را عصبانی می کند . چکی که منتظرش بودید امروز نقد شود به مشکل خورده است و یا مشکلی در بانک ایجاد شده است اما این مسائل قابل حل هست . هماهنگی های لازم را بکنید تا در پایان روز مشکل حل شود . اگر متاهل هستید شب رمانتیکی را بگذرانید و اگر مجرد هستید اهداف خود را مشخص کنید و در راه به دست آوردن اهداف تلاش کنید .این به شما کمک می کند که نیمه گمشده تان را راحت پیدا کنید .

 

اسفندماه

مشکلی در زمینه کاری برای شما ایجاد شده است که باعث سردرگمی تان شده است . اگر نقص فنی است خودتان را ناراحت نکنید که خیلی زود برطرف خواهد شد . مثبت اندیش باشید و خودتان را برای هیچ مشکلی ناراحت نکنید . زمانی را با خانواده بگذرانید و از بودن با آنها لذت ببرید تا به آرامش برسید . اگر مجرد هستید فرصت های زیادی برایتان پیش خواهد آمد اما دقت کنید که بهترین انتخاب را داشته باشید . موقعیت ها را به دقت بررسی کنید و انتخاب درستی داشته باشید .

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای

عنوان این مقاله : فال روز دوشنبه 18 خرداد

رای شما :
زمان دقیق: 2015-06-08T08:17:00+04:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است