شنبه ۹۷/۱۱/۲۷   Sat 19/2/16

فال روز دوشنبه 19 مرداد 1394

چاپ مطلب بازدید : 981 دوشنبه ۱۹ مرداد ۹۴

روزتان را با فالتان آغاز کنید

فال روز دوشنبه 19 مرداد 1394

فال روزانه

روزتان را با فالتان آغاز کنید

اختصاصی بیست ستون: 

فروردین ماه

امروز فکر می کنید همه چیز خوب پیش می رود اما اتفاقاتی می افتد که برنامه هایتان را بهم می زند . در صورت بروز مشکل با کمک دیگران به دنبال راه حل باشید و سعی نکنید که خودتان همه چیز را حل کنید . امروز زمان زیادی برای استراحت خواهید داشت و باید کارهای خانه را انجام دهید . اما این کارها تمامی  ندارد . در زندگی عاطفی واکنش های تند و سریع نشان ندهید و به خودتان فرصت دهید . شاید واقعا حق با طرف مقابل باشد.

اردیبهشت ماه

اطرافیان در اتفاقاتی که برای شما می افتد نقش برجسته ای دارند و ارتباط با آنها اهمیت دارد. شاید با بودن در یک گروه بزرگ باز هم احساس تنهایی کنید. دلتان می خواهد فقط با یک نفر ارتباط برقرار کنید. با نگرش مثبت زندگی کنید و حق شماست که زمانی را صرف خودتان کنید. مواجه شدن با نیازهای سایر اعضای خانواده برای شما موانعی ایجاد کرده است. برای این که هر دو طرف به خواسته های خود برسند باید یک راه میانه پیدا کنید.

خردادماه

امروز وضعیت سختی دارید و انگار به دو سمت کاملا مخالف کشیده می شوید و مشخص نیست به کجا می رسید. دقت داشته باشید تا کسی از شما سو استفاده نکند. گفتن این حرف از عمل به آن راحت تر است. برای این که به آرامش برسید لازم نیست هر فکری که به ذهن تان می رسد را با دیگران در میان بگذارید. برای رسیدن به خواسته هایتان روی یک هدف به جای چند هدف تمرکز کنید و برای رسیدن به هدف تان تلاش کنید.

تیرماه

برای این که امروز را به خوبی و خوشی به پایان برسانید باید کنترل امور را رها کنید. امروز در مورد مسائل احساسی در گرد باد افتاده اید و نمی توانید تشخیص دهید که دیگران چه چیزی در سرشان می گذرد. بی خیال باشید تا ببینید کار به کجا می رسد. تصمیمات جدی نگیرید و خیال پردازی را رها کنید زیرا باعث می شود که از دیگران فاصله بگیرید. ولی بهتر است که ارتباط خود را با دیگران حفظ کنید، به ویژه به شما پیشنهاد می شود که عشقتان را امروز در کنار خود داشته باشید.

مردادماه

امروز مراقب رفتارهایتان باشید و از جذابیت ذاتی تان استفاده کنید . هر چه ارتباط بیشتری با دیگران داشته باشید انرژی بیشتری دریافت می کنید . امروز باید مسئولیت کارها و تصمیماتی که می گیرید را به عهده بگیرید . دلتان می خواهد امروز به رقص و شادی بگذرد، ولی نگرانی های مربوط به کاری که باید در آینده نزدیک انجام دهید مانع شادی شما می شود. این فکرها هیچ کمکی به شما نخواهند کرد، روز خودتان را خراب نکنید.

شهریورماه

رفتارهای متعصبانه اطرافیان می تواند پیشرفت شما را کند نماید. در این وضعیت باید یادتان باشد که اطرافیان دشمن شما نیستند و نباید حساسیت به خرج دهید. کارها را ساده بگیرید و مطمئن باشید که همه چیز خیلی خوب پیش خواهد رفت. گزینه های زیادی پیش رویتان می باشد که باعث سردرگمی شما شده است و از روی بی حوصلگی می خواهید تصمیمی سریع بگیرید . اما بهتر است عجله نکنید و قبل از تصمیم همه جوانب را بسنجید.


مهرماه

امروز بسیار ماجراجو هستید اما باید منطقی عمل کنید و برای کارهایتان توجیه داشته باشید. امکان دارد اطرافیان به شما و زندگی تان  حسادت کنند و از کارهایتان ایراد بگیرند. اما نباید به خاطر مخالفت دیگران فکر کنید که کارهایتان اشتباه است. برنامه ریزی زیاد به شما فشار جسمی و روحی وارد می کند زیرا همه چیز همیشه آن طور که ما می خواهیم پیش نمی رود. برخلاف آنچه فکر می کنید امروز بهتر است در لحظه تصمیم بگیرید و عمل کنید.

آبان ماه

امروز در درون تان جنگ شده است و در مورد کارها و تصمیمات تان تردید دارید . به خودتان و راهی که می روید اعتماد داشته باشید. شاید امروز برایتان با تنش همراه باشد اما این وضعیت می گذرد و نباید عکس العمل شدید نشان دهید یا فکر کنید کارهایتان اشتباه است. افکار عجیب و غریب در رابطه با گذشته های دور به ذهنتان خواهند آمد که می توانند شما را دچار تردید و نگرانی کنند. خودتان را اصلا نگران نکنید و با ذهنی باز و خیالی راحت تغییرات را بپذیرید.


آذرماه

امروز احساس می کنید اهمیت زیادی به شما داده نمی شود و یا تلاش هایتان دیده نمی شود. فکر میکنید کارهای دیگران روی دوش شماست. برای این که این احساس از شما دور شود کارهایی را که دلتان می خواهد انجام دهید. فکر نکنید خیلی کند پیش می روید. هیچ وقت نباید خودتان را در کنا ر دیگران قرار دهید و دست به مقایسه بزنید .کمی موسیقی ملایم باعث آرامش شما خواهد شد.

دی ماه

امروز فشار زیادی را حس می کنید و فکر می کنید که کارهایتان را باید به سرعت انجام دهید. اما با عجله کردن شرایط را بدتر خواهید کرد. نگاهی به وضعیت گذشته تان بیندازید و نفس عمیقی بکشید. وضع تان بهتر از آن چیزی است که فکر می کنید و باید برای آن شکر گذار باشید. امروز مسائل احساسی و عشقی تان گیج کننده است. نگذارید این انرژی شما را دلسرد و نا امید کند. به خودتان بگویید که این نیز بگذرد و همه چیز به زودی روبراه خواهد شد. فعلا فقط همه چیز را به دست خدا بسپارید.


بهمن ماه

امروز به اطلاعاتی که به دست می آورید توجه کنید اما نباید با آنها احساسی برخورد کنید. بهترین راه حل این است که موضعی بی طرفانه داشته باشید. تمرکز روی برنامه هایتان باعث می شود از سایر فرصت ها عقب بمانید. برای آینده برنامه ریزی نکنید و در حال زندگی کنید. اگر کسی تمایل ندارد با شما به تفریح و خوش گذرانی بیاید زیاد اصرار نکنید تا خودتان لذت ببرید و اجازه دهید اطرافیان هم از وقت شان لذت ببرند.

اسفندماه

امروز هیچ یک از اطرافیان از موضع خود کوتاه نمی آیند و جو خصمانه ای ایجاد شده است. بین عقل و احساس گیر کرده اید و نمی توانید تصمیم بگیرید. بهترین راه حل این است که حد وسط را انتخاب کنید. شاید راه حل به نظرتان درست نباشد اما به نفع همه خواهد بود. گزینه های پیش رو شبیه هم هستند و انتخاب را برای شما سخت کرده اند. می تواند چند راه را انتخاب کنید اما به خودتان سخت نگیرید زیرا همه راه ها به سوی آینده پیش می روند.

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای

عنوان این مقاله : فال روز دوشنبه 19 مرداد 1394

رای شما :
زمان دقیق: 2015-08-10T07:48:56+04:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است