شنبه ۹۷/۴/۳۰   Sat 18/7/21

فال روز دوشنبه 20 مهر 1394

چاپ مطلب بازدید : 1544 دوشنبه ۲۰ مهر ۹۴
موضوع : فال گیر    کافه بیست

روزتان را با فالتان آغاز کنید

فال روز دوشنبه 20 مهر 1394

فال روزانه

روزتان را با فالتان آغاز کنید

اختصاصی بیست ستون: 

فروردین ماه

امروز حتی اگر از دوستان و همکاران تان سوالی نپرسید، جواب تمام مشکلات و سوالات شما را می دهند. این که کسی به شما کمک کند خیلی خوب است، اما اگر کسی در کارتان دخالت کند و طوری رفتار کند که انگار از شما بیشتر می فهمد اصلا خوشایند نخواهد بود . با این حال خونسردی تان را حفظ کنید و با آرامش از آنها تشکر کنید و بگویید هر وقت نیاز به کمک داشتید آنها را خبر می کنید. شما به مستقل بودن اهمیت می دهید و یکی از عوامل موثر در خوشبختی تان می باشد.

اردیبهشت ماه

امروز می خواهید برای پروژه بعدی گام بردارید اما باید قبل از هر اقدامی کارهای نیمه تمام تان را تمام کنید . فکر می کنید روز مهمی است و باید کار فوق العاده ای انجام دهید اما نمی دانید از کجا شروع کنید . گزینه های زیادی جلوی راهتان است که نمی توانید درباره آنها تصمیم بگیرید . باید روی هدف اصلی تمرکز کنید و کارهایی که باعث حواس پرتی تان می شود را کنار بگذارید تا بتوانید بهترین گزینه را انتخاب کنید و به هدف تان برسید . باید در ارتباط با عشق تان صبور و درک بالایی داشته باشید .

خردادماه

امروز دوست هایتان مشوق شما خواهند بود تا محدودیت ها را کنار بگذارید . شما ترجیح می دهید احتیاط کنید زیرا حد و اندازه تان را می دانید و دلتان نمی خواهد کسی شما را مجبور به کاری کند . باید در مقابل رفتار ناشایست دوستان تان با لجاجت و سرسختی مقاومت کنید اما بد نیست کمی ب هاین مساله فکر کنید. بهترین کار این است که به پیشنهاد دوستان تان فکر کنید و تمام  جوانب را زیر نظر بگیرید و بدون تاثیر از دیگران تصمیم گیری کنید . با اعتماد به نفس بالا به موفقیت خواهید رسید.

تیرماه

تعادل نداشتن بین مسئولیت های کاری و شخصی باعث شده تا انعطاف پذیری بیشتری داشته باشید. شاید موقعیت های فوق العاده ای در زمینه کاری و شخصی برایتان فراهم شود اما درگیری ها و وظایف اجازه نمی دهند تا از فرصت های پیش آمده استفاده کنید. صبور باشید و بعد از این وضعیت تصمیم بگیرید . باید به کودک درون تان اجازه دهید تا با خیال راحت و بدون داوری دیگران هر چقدر می خواهد بازیگوشی کند. دیگران نیز شما را به نشان دادن جنبه های واقعی شخصیت تان تشویق می کنند و نباید نگران چیزی باشید.

مردادماه

شاید امروز از رفتارهای افراطی و دور از انتظار اطرافیان تعجب کنید . اما واقعیت این است که این وضعیت یک روزه ایجاد نشده است . شما به دنبال تغییرات بزرگی بوده اید که سطح انرژی تان را بالا برده است و باید کاری کنید تا حس بهتری به زندگی داشته باشید . در هر صورت با کارهای عجیب و تحسین برانگیز در مرکز توجه خواهید بود و انتخاب هر راه با خودتان است . به رابطه خانوادگی و مسائل مربوط به خانواده تان بپردازید تا تمام مشکلات و کدورت هایتان برطرف شود.

شهریورماه


گاهی به قدری به فکر و نگرش تان اهمیت می دهید که تصور می کنید هر ایده ای جز افکار و باورهای شما غیر منطقی است . اکنون فرصتی برای شما فراهم شده تا نگرش تان را کنار بگذارید و باورهایتان را بررسی کنید . این کار به شما کمک می کند تا عقاید خود را کنار بگذارید و نگرش تان را تغییر دهید . درصورتی که تغییرات به بهترین نحو صورت بگیرد باید بین احساسات و منطق درونی تان تعادل برقرار کنید . در ارتباط عاطفی تان نباید جزئیات را مورد تجزیه قرار دهید و نگذارید منطق احساس تان را سرکوب کند .

مهرماه

شریک زندگی تان محدودیت هایی برای شما ایجاد کرده است و این محدودیت برای شما چالش بزرگی خواهد بود . خوشبختانه اتفاق خوبی می افتد و فرصت هایی که برای دست یافتن به آنچه مدت هاست بی خیال آن شده بودید را برایتان فراهم می کند . این غافل گیری بعد از مدت ها برای شما هیجان انگیز ، گیج کننده و ناراحت کننده خواهد بود . حواستان باشد اعتماد به نفس کاذب دردسرساز نشود . بررسی دقیق منابع مالی به شما کمک می کند راه موفقیت مالی برای شما هموار شود . سبک زندگی تان را تغییر دهید تا خودتان را برای کارهای پیش رو آماده کنید .


آبان ماه

امروز فکر می کنید کارهای زیادی برای انجام دادن دارید اما نمی دانید کدام راه را انتخاب کنید و چه ترتیبی داشته باشید . برای تصمیم گیری آمادگی ندارید و این را مد نظر داشته باشید که با یک جا نشستن کار درست نمی شود . دست به کار شوید تا کارها با سرعت بیشتری درست شود . به خودتان و احساس درونی تان اعتماد داشته باشید . در رابطه عاطفی تان بالا و پایین هایی وجود دارد و باید در رابطه تان تعادل داشته باشید . با طرف مقابل خوب حرف بزنید و برای تحکیم رابطه تان از او کمک بخواهید.

آذرماه

شما زمان زیادی صرف بررسی احتمالات و بررسی زوایای مختلف زندگی خود کرده اید . با این که در طرح اصلی تان تغییری ایجاد نخواهد شد اما شاید در برنامه های خود برای رسیدن به آینده هدفمند تغییراتی ایجاد کنید . نمی دانید به شرایط فعلی اعتماد کنید تا نه و تعیین استراتژی مناسب کاری سختی خواهید بود. به دنبال حقیقت باشید تا مطمئن باشید آن را پیدا می کنید . انگار از غیب به شما کمک می شود و بخت با شما یار است .حتی اگر منبع اصلی خوش شانسی هم ندانید باید شکرگزار باشید.


دی ماه

شاید اکنون کارهای زیادی برای انجام دادن داشته باشید اما ذهن تان به دنبال رویا و بلند پروازی است . اکنون تفاوت بین مسئولیت های کنونی و رویاهای رنگی را به خوبی درک می کنید اما رویاهای شما از روح تان تغذیه می کنند و بدون آنها زندگی معنایی ندارد . باید وظایف حرفه ای را از خود دور کنید و بین کارهایتان تعادل برقرار کنید تا احساس خوشبختی داشته باشید . اگر برای مهمانی یا مناسبت دیگری از شما دعوت شد از آن استقبال کنید تا فرصت آشنایی با افراد مهم فراهم شود .

بهمن ماه

امروز از این که همه چیز برایتان گیج کننده و پر جنب و جوش است تعجب می کنید . واکنش های ناگهانی و حساب نشده راه مناسبی برای این مساله نخواهند بود و شاید پیامدهایی داشته باشند و اوضاع تان را بهم بریزد. برای رسیدن به موفقیت باید گام های کوچک و حساب شده بردارید و نباید ناگهان همه چیز را بهم بریزید. باید یاد بگیرید چه زمانی از حرکت بایستید و چه زمانی به جلو حرکت کنید . تا آخر سال موفقیت های زیادی بیش از آنچه انتظار دارید به دست خواهید آورد.


اسفندماه

شاید امروز مسائل پیش بینی نشده در مورد مسائل اقتصادی پیش بیاید که حل کردن آنها با سرعت امکان پذیر نیست ، زیرا تمام اطلاعات لازم در دست ندارید . برای حل این مشکل باید به حساب و کتاب های قبلی تان نگاهی بیندازید ، نباید منتظر بمانید تا حقایق به سمت شما بیایند. برای کمک خواستن خجالت نکشید و کمک بخواهید ، شاید فرد دیگری که بتواند نکته ای که از چشم شما مخفی است را دریابد . قبل از هر کاری برنامه ریزی دقیق و حساب شده داشته باشید . باید در برنامه ریزی صبور باشید تا نتایج بهتری به دست آورید و موفق شوید.

به تلگرام ما بپیوندید
میزان محبوبیت: 4.83(96 رای) | زمان دقیق: 2015-10-12T08:01:39+03:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون وب سایت جامع خبری خانواده می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است