یکشنبه ۹۷/۴/۳۱   Sun 18/7/22

فال روز دوشنبه 23 آذر 1394

چاپ مطلب بازدید : 779 دوشنبه ۲۳ آذر ۹۴
موضوع : فال گیر    کافه بیست

روزتان را با فالتان آغاز کنید

فال روز دوشنبه 23 آذر 1394

فال روزانه

روزتان را با فالتان آغاز کنید

اختصاصی بیست ستون: 

فال روز متولدین فروردین ماه

امروز اگر کارها بر وفق مرادتان پیش نرود عصبانی می شود و واکنش تند نشان می دهید. اما بهتر است برای حل این شرایط بحرانی دست به کار شوید. شما فردی نیستید که با یک مشکل و پیچیدگی کوچک در مسیر پیشرفت تسلیم شوید، اما امروز خیلی راحت میدان را خالی می کنید. برای رسیدن به موفقیت باید در نگرش تان تغییر ایجاد کنید تا به انرژی و رضایت کافی برای ادامه مسیر دست یابید. باید لجبازی و یکدندگی را کنار بگذارید و خود را با هر اتفاقی وفق دهید.

فال روز متولدین اردیبهشت ماه

امروز بدون این که به نتیجه ای برسید به دور خود می چرخید. البته به شرط این که خیلی زود تسلیم نشوید، می توانید تعهدات و مسئولیت هایتان را به انجام برسانید. البته باید در هر فرصتی تنها روی یک کار تمرکز کنید و نخواهید چند کار را با هم انجام دهید. وقتی ذهن تان را روی یک کار متمرکز کنید، در پایان از این که توانسته اید تمام کارها را انجام دهید شگفت زده خواهید شد. در حال حاضر برای رسیدن به موفقیت باید اولویت هایتان را مشخص کنید و بعد از تمام شدن کارها  استراحت و ریلکسیشن داشته باشید.

فال روز متولدین خردادماه

امروز برای شروع یک روز شلوغ و پر کار آماده هستید، اما مشکلات بی اهمیتی جلوی راهتان قرار می گیرد و انرژی تان را کاهش می دهد. حتی ممکن است کنجکاوی زیادی به سراغ تان بیاید و با سوالات مختلفی رو به رو شوید. البته امروز این سوالات و وسواس برای پیدا کردن اطلاعات جدید به نفع تان نیست و وقت و انرژی تان را هدر می دهد. در هر صورت این که امروز را چگونه بگذرانید به خودتان بستگی دارد. به زودی اطلاعات جدیدی به دست می آورید که تاثیر زیادی روی برنامه هایتان خواهد داشت.

فال روز متولدین تیرماه

شما دوست ندارید کسی به جایتان تصمیم بگیرد اما امروز دخالت فردی برایتان خوشایند است. اگر یکی از دوستان تان سعی می کند شما را راهنمایی کند به او اعتماد کنید. اکنون احساسات درونی تان نمی توانند راه درست را به شما نشان دهند و شاید تاثیر سوئی روی انتخاب های شما داشته باشند. در نهایت خودتان باید مسیر درست را تشخیص دهید و در این باره تصمیم گیری کنید. به جای این که با دیگران مسابقه دهید به فکر انجام فعالیت های گروهی باشید تا در زمان کمتری به نتیجه دلخواهتان برسید.

فال روز متولدین مردادماه

امروز باید در مسیری که برایتان مشخص شده است قدم بردارید و این مساله برایتان ناخوشایند و آزار دهنده است، البته تا جایی به بلوغ فکری رسیده اید که کارهایی که به نفع تان است را انجام دهید. کله شق نباشید زیرا شما به عنوان کسی شناخته می شوید که به مسئولیت های خود عمل می کند. به جای این که ذهن تان را درگیر رویا پردازی کنید، به وظایف تان رسیدگی کنید. در حقیقت شما با موفقیت های تان ارزیابی می شوید نه با حرف هایی که تنها از روی فکر و خیال است.


فال روز متولدین شهریورماه

ظاهرا امروز همه از شما راهنمایی می خواهند زیرا نگرش منطقی شما همان چیزی است که دیگران به آن نیاز دارند. دوستان و آشنایان از شما می خواهند که با آنها همکاری کنید تا بتوانند اشتباهات گذشته شان را جبران کنند. شما هم دلتان می خواهد هر کاری از دست تان بر می آید برایشان انجام دهید. البته اگر تمایلی به کمک کردن ندارید خیلی راحت کنار بکشید. به دنبال اهداف تان باشید و بدون این که دنبال راه میانبر باشید در مسیر درست قدم بردارید. مطمئنا دوستان و نزدیکان هم کنار شما هستند و شما را حمایت می کنند.

فال روز متولدین مهرماه


شاید مسئولیت های خانوادگی تان با مسئولیت های کاری تان تداخل پیدا کند، اما اگر برنامه ریزی درستی داشته باشید به تمام کارهایتان می رسید. وفادار بودن برای شما بیش از هر چیزی برای کسانی که دوست دارید اولویت دارد اما تا زمانی که به کمک شما نیاز داشته باشند به دنبال کار دیگری نمی روید. البته یادتان باشد که مورد تایید دیگران واقع شدن خیلی اهمیت ندارد، پس وقتی می خواهید اولویت هایتان را مشخص کنید به وجدان تان سر بزنید. اگر کارهایی که انجام می دهید با حس قلبی تان هماهنگی داشته باشد چیزی جلوی تان را نخواهد گرفت.

فال روز متولدین آبان ماه

امروز در کارتان ثبات و هماهنگی خوبی دارید و می توانید تمام مسئولیت هایتان را به انجام برسانید. داشتن برنامه ریزی به نفع شما خواهد بود و  به شما کمک می کند که کارهایتان را درست و به موقع انجام دهید. در هر صورت بیش از حد توان تان قول ندهید، زیرا این کار باعث می شود فشار زیادی به خود وارد کنید و دچار نگرانی و اضطراب شوید. باید بتوانید با صداقت نه بگویید. نه گفتن بهتر از این است که کاری را قبول کنید و قادر به انجام آن نباشید. باید انتظارات خود را با عشق تان در میان بگذارید اما با توقع تان بیش از اندازه او را خسته و سرد نکنید.


فال روز متولدین آذرماه

امروز در مقابل تردیدها و آشفتگی ها باز هم محکم و پایدار هستید. شما عزم و اراده ی محکمی دارید و می توانید وظایف تان را به خوبی انجام دهید و با تحسین خانواده و دوستان تان روبه رو شوید. شما می توانید با ایده های کاربردی خود هم نتایج قابل توجهی به دست بیاورید. نیازی نیست که لزوما در زمینه ایده هایی که مطرح می کنید تخصص کامل داشته باشید، همین که تمام توان خود را به کار بگیرید کافی است، به مرور زمان مهارت لازم را نیز پیدا خواهید کرد. امروز برای انجام کارهایتان از لحاظ روحی آمادگی کامل دارید و سرشار از انرژی و شور و هیجان هستید. 

فال روز متولدین دی ماه


شما به عنوان یک قهرمان مسئولیت پذیر شناخته می شوید. امروز اطرافیان تان دوست دارند احساسات شان را با شما در میان بگذارند. در مقابل شما هم می خواهید به حرف های آنها گوش کنید و بدون این که قدرت شخصیت خودتان را زیر سوال ببرید، احساسات تان را با آنها در میان بگذارید. حتی زمانی که محتاط و مقتدر هستید، اگر دریچه های قلب تان را باز کنید شادتر خواهید بود. امروز به دنبال آرامش ذهن تان هستید و حتی ممکن است در انجام کارهایی که حس خوبی به شما می دهد زیاده روی کنید و وظایف تان را به خوبی انجام ندهید.

فال روز متولدین بهمن ماه

امروز روز خوبی برای شما می باشد و اطرافیان نمی توانند در مقابل انرژی شما مقاومت کنند. باید بر اساس احساسات درونی تان قدم بردارید تا روز بهتر از انتظارتان داشته باشید. اما باید مراقب باشید احساسات درونی چشم تان را به روی حقیقت نبندد و مانع احتیاط شما نشود. امروز احساسات تان را درک نمی کنید، با این که می توانید آشفتگی خود را پنهان کنید اما انکار احساسات روش خوبی نیست، باید به هر صورتی که می دانید آنها را به زبان بیاورید.


فال روز متولدین اسفندماه

امروز باید خراب کاری های اخیرتان را درست کنید. به تازگی حرف هایی زده اید که عشق تان از شما دلخور شده است و امروز باید به احساساتی که آسیب زده اید رسیدگی کنید. باید فکرهایتان را با مهربانی بیان کنید تا نتایج بهتری بگیرید. حتی برای این دلخوری یک معذرت خواهی ساده و صمیمانه هم کفایت می کند. امروز می تواند زمان خوبی برای پرداختن به ایده های جدید باشد و این ایده ها نتیجه خوبی برایتان به همراه دارد. شاید فردا با فرد جدیدی آشنا شوید و در برخورد با او تجربیات جدیدی به دست اورید.

به تلگرام ما بپیوندید
میزان محبوبیت: 4.60(52 رای) | زمان دقیق: 2015-12-14T00:31:27+03:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون وب سایت جامع خبری خانواده می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است