یکشنبه ۹۸/۱/۴   Sun 19/3/24

فال روز دوشنبه 23 فروردین ماه 1395

چاپ مطلب بازدید : 1430 دوشنبه ۲۳ فروردین ۹۵

روزتان را با فالتان آغاز کنید

فال روز  دوشنبه  23 فروردین ماه 1395

فال روز 23 فروردین

روزتان را با فالتان آغاز کنید

اختصاصی بیست ستون :

فال روز متولدین فروردین ماه

شاید امروز بخواهید با افکار خلاقانه خود اطرافیان را تحت تاثیر قرار دهید اما باید یادتان باشد به گونه ای رفتار نکنید که انگار تنها نگرانی تان این است که آنها ایده های شما را قبول کنند . البته تلاش تان را بکنید اما خیلی خود را مشتاق نشان ندهید . امروز رابطه عاطفی جدیدی را شروع می کنید یا رابطه تان به فاز جدیدی وارد می شود و نسبت به عشق تان تعهد بیشتری خواهید داشت . در هر صورت باید به طرف مقابل به اندازه کافی استقلال بدهید ، وابستگی زیاد رابطه عاطفی تان را محکم می کند اما مانع رشد فردی می شود .

فال روز متولدین اردیبهشت ماه

چند روز قبل با شور و اشتیاق زیادی تصمیمی گرفته اید و حالا با تغییر شرایط به نظرتان تصمیم خوبی نیست ، خیلی نباید سرسخت باشید ، اگر لازم است تصمیمتان را عوض کنید . می توانید امیدوار باشید و کمی ریسک کرده و به اطرافیان تان بگویید دقیقا چه می خواهید تا به خواسته هایتان برسید . اما اگر زیاد احساساتی باشید اطرافیان را تعجب زده می کنید و موقعیت خود را دچار مشکل خواهید کرد . با داشتن عملکرد ملایم در بیان برنامه ها و اهداف تان به موفقیت بیشتری دست می یابید . باید با دقت حرف بزنید تا اشتباهی تاثیری منفی روی طرف مقابل خود نگذارید .

فال روز متولدین خردادماه

شما خواسته هایتان را می شناسید اما راه رسیدن به آنها را نمی دانید و این مساله باعث عصبانیت تان شده است ، باید به خودتان فرصت دهید تا راه درست را پیدا کنید . امروز می خواهید کارهای جدیدی انجام دهید و تجربه لذت های تازه را بچشید . با این وجود باید مراقب باشید به دنبال خوشگذرانی مسئولیت های خود را از یاد نبرید . نیازی نیست حتما یک انتخاب داشته باشید بلکه می توانید کارهای اصلی را انجام بدهید و بعدا ماجراجویی کنید . در طول زمان با داشتن برنامه ریزی و نظم در کارها می توانید لذت بیشتری از زندگی ببرید .

 فال روز متولدین تیرماه

امروز از طرف دوستان و همکاران تان برنامه وسوسه انگیزی به شما پیشنهاد می شود و رو به رو شدن با  این برنامه شما را از کارهای اصلی تان دور می کند . در هر صورت به خود استراحتی دهی دو برای خود کمی وقت بگذارید و اجازه ندهید اطرافیان کنترل زندگی تان را بگیرند . اگر برای به دست آوردن دل عشق تان روش های قدیمی جواب نمی دهد ، ابتکار عمل داشته باشید و راه های جدیدی را امتحان کنید . اگر به او اعتماد دارید احساسات خود را صادقانه بیان کنید و هیچ ترسی نداشته باشید .

فال روز متولدین مردادماه

امروز نداشته هایتان برای شما آزار دهنده است . اما نادیده گرفتن آنها کمکی به شما نمیک ند ، پس برای دست یابی به خواست هایتان تلاش کنید . امروز همکار یا شریک تان برای انجام کاری مصر است و رد کردن تقاضای او برایتان مشکل خواهد بود . اما چند نفس عمیق بکشید و به خواسته او خوب فکر کنید تا بعدا دچار پشیمانی نشوید . برای دست یابی به محبوبیت نباید خودتان را اذیت کنید و به دردسر بیاندازید . درباره مسائل عاطفی حساسیت زیادی نشان ندهید تا بتوانید روز آرام و خوبی را در کنار عشق تان سپری کنید .


فال روز متولدین شهریورماه

امروز خیلی خوشحال هستید واعتماد به نفس بالایی دراید و این مساله سبب شده که اطرافیان تان مشتاق باشند بدانند چه اتفاقی شما را تا این حد خوشحال کرده است . امروز کارهای روزانه تان را با لذت انجام می دهید و بسیار سرحال هستید . با این وجود نمی توانید علت احساس خود را برای کسی تعریف کنید و شاید تصور کنید که می خواهید چیزی را از همه پنهان کنید . نباید نگرانی درباره این که آنها چه فکری درباره شما می کنند امروزتان را خراب کند . به زودی اطلاعاتی به دست می آورید و شاید نحوه برخورد شما در روابطتان را به طور جدی تحت تاثیر قرار دهد .

فال روز متولدین مهرماه


امروز از بلندپروازی نترسید ، شما قدرت درونی زیادی دارید که باعث اعتماد به نفس و تقویت قدرت خود باوری تان شده است . این باور به شما کمک می کند که حتی کوه ها را جابه جا کنید . اگر در آینده ای نزدیک به نتایچ خوبی رسیدید ، تعجب نکنید . عشق تان به حمایت شما نیاز دارد و نباید او را از حمایت خود دریغ کنید . حتی زمانی که هدف او با خواسته های قلبی شما مطابقت ندارد دلیل خوب و قانع کننده ای برای مخالفت با او نیست و باید به جای رفتارهای آزار دهنده باری از روی دوشش بردارید .

فال روز متولدین آبان ماه

امروز با انرژی و احساسی خوب از خواب بیدار می شوید ، با این که نباید توقع داشته باشید همه چیز مطابق انتظارتان باشد ، اما اعتماد به احساس درونی کار بسیار خوبی است . انعطاف پذیری ذاتی شما یک غافلگیری خوب است که از انتظار تان بیشتر است . به برنامه های قبلی تان بچسبید و از هر شرایط خوبی که در خانه تان را می زند استفاده کنید . پس لجبازی را کنار بگذارید . صحبت کردن درباره مسائل بی اهمیت برای شما آزار دهنده است ، زیرا کارهای زیادی برای انجام دادن دارید ، اما امروز تمام اطرافیان تان حرف های بیهوده می زنند .


 فال روز متولدین آذرماه

می خواهید در اهداف و برنامه ریزی های خود تغییرات زیادی بوجود آورید و هر چه زودتر دست به اقدام بزنید و به دنبال خواسته هایتان باشید . اما باید بدانید قدم های بزرگ شما را به جایی نمی رساند و موانع زیادی جلوی تان خواهد بود . پس مثبت بیاندیشید و قدم های کوچک اما درست بردارید . اگر می خواهید رشد کنید باید صبور باشید و نگذارید تردیدها نگرش مثبت شما را تغییر دهد . ذهن تان را روی هدف متمرکز کنید و اجازه ندهید چیزی مانع پیشرفت شما شود .

 فال روز متولدین دی ماه

امروز نگران هستید و مدام فکر می کنید چیزی را فراموش کرده اید که ممکن است شرایط امروزتان را خراب کند . نباید اجازه دهید این فکرها شما را مجبور به کارهای پیشگیرانه کند و باعث بدتر شدن شرایط شود . پس کارهای نیمه تمام خود را به پایان برسانید و خود را برای آنچه در انتظارتان است آماده کنید . شما دوست دارید به دیگران کمک کنید و مشکلات آنها را حل کنید ، اما باید مراقب باشید این کارها مانع رسیدگی شما به عشق تان نشود . کمک کردن به دیگران از اولویت های اصلی زندگی است ، اما شما و عشق تان در درجه مهم تری قرار دارد .


فال روز متولدین بهمن ماه

امروز مدام نگران هستید که اطرافیان تلاش های مثبت شما را دست کم بگیرند و مانع پیشرفت تان شوند . اما هیچ دلیل منطقی برای این نگرانی وجود ندارد ، پس بیخود ذهن خود را درگیر این افکار نکنید . به جای آن که منتظر عکس العمل و قضاوت های اطرافینا باشید دست به کار شده و افکار خود را بیان کنید . اگر می خواهید چیزی را مخفی کنید باید بدانید که این مساله تاثیر منفی روی رابطه عاطفی تان می گذارد . یک بار دیگر موضوعی که تلاش در پنهان کردن آن دارید را از نظر بگذرانید و به جای وحشت با آگاهی تصمیم بگیرید. بیان این حقیقت ناگفته اولین قدم برای از بین بردن فاصله بین شما و طرف مقابلتان است.

فال روز متولدین اسفندماه

حتی زمانی که خواسته ای دارید و از نظر خودتان غیر منطقی است ، خلاقیت خود را در نظر بگیرید . قدرت تخیل بالای شما این فرصت را می دهد تا برای آینده خود برنامه های زیادی داشته باشید . این برنامه ها درهای تازه ای به رویتان باز می کند . به جای این که درگیر حساب و کتاب های منطقی شوید ، درباره رویاهایتان با دیگران حرف بزنید . در بین تمام ایده ها چند ایده درست خواهد بود . شما فقط خصوصیات مثبت اطرافیان را می بینید ، اما بهتر است درباره رابطه عاطفی تصمیم جدی نگیرید تا منطق تان به جای خود بازگردد .

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای

عنوان این مقاله : فال روز دوشنبه 23 فروردین ماه 1395

رای شما :
زمان دقیق: 2016-04-11T10:53:01+04:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است