سه شنبه ۹۷/۴/۲۶   Tue 18/7/17

فال روز دوشنبه 25 خرداد

چاپ مطلب بازدید : 579 دوشنبه ۲۵ خرداد ۹۴
موضوع : فال گیر    کافه بیست

روزتان را با فالتان آغاز کنید

فال روز دوشنبه 25 خرداد

فال روزانه

روزتان را با فالتان آغاز کنید

اختصاصی بیست ستون: 

فروردین ماه

امروز کودک درون شما شیطون شده است و می خواهید بنده بازیگوشی او شوید و برایتان سخت است که شخصیت خود را حفظ کنید .نگران نباشید مسئولیت پذیری شما می تواند احساسات تان را به بهترین شکل کنترل کند . در کارهایتان تعادل داشته باشید . امروز با کسی آشنا می شوید که زمان زیادی را بهتر است با او باشید . دریچه تازه ای به زندگی تان باز می شود پس رمانتیک باشید و احساساتتان را صادقانه بیان کنید.

اردیبهشت ماه

اگر سوالی در ذهن تان هست برای روشن شدن بپرسید و از چیزی نترسید . در گفت و گوهای سیاسی که بین شما و اطرافیانتان ایجاد می شود اجازه اظهارنظر به دیگران هم بدهید و برای فرار کردن از گفتگو سعی نکنید موضوع گفتگو را تغییر دهید ، زیرا این کار به ضرر شما خواهد بود . کسی را به صورت مخفیانه دوست دارید اما بیان نمیکنید ، باید بگوییم که او نیز شما را دوست دارد اما احساساتش را بیان نمی کند .این موضوع برای شما شوکه کننده و در عین حال لذت بخش است.

خرداد ماه

امروز حس غریبی دارید و از بیان احساساتتان خجالت می کشید . شما اعتماد به نفس زیادی دارید اما امروز متفاوت هستید و دیگران با دیدن چهره شما نگران می شوند که نکنه برای شما مشکلی ایجاد شده است . شما به آرامش و تمرکز نیاز دارید . این مشکل را خودتان حل کنید و از کسی کمک نخواهید . انرژی کافی را به دست خواهید آورد و با افراد تازه ای صحبت خواهید کرد و کارهای نیمه تمام تان به پایان خواهد رسید.

تیرماه

امروز خاطرات گذشته به شما روی کرده است و ذهن تان را درگیر کرده است . فکر میکنید برخی مسائل دست و پای تان را بسته و به برخی افراد قدرت داده اید تا برای زندگی شما تصمیم بگیرند . بهتر است حصارهای اطرافتان را پاره کنید و خودتان برای زندگی تان تصمیم بگیرید . اگر در صحبت هایتان آرامش را حفظ  کنید نتایج خوبی خواهید گرفت . استرس را از خودتان دور کنید و با ذهن آرام روزتان را شروع  کنید.

مردادماه

امروز ذهن تان درگیر است و دو راهی های زیادی دارید و نمی دانید چطور به زندگی تان سامان دهید . هیچ شیوه ای را قبول ندارید و به دل شما نمی شیند . ممکن است دیگران شما را مانعی بر سر راهشان ببیند یا حتی برای جلوگیری از تخریب برنامه هایشان، نظرات شما را رد کنند اما شما از حرکت نایستید. برای این که شما مورد احترام دیگران باشید روی هدف هایتان ثابت قدم باشید و موانعی که میان شما و عشق تان است را بردارید تا رابطه عاطفی خوبی بین شما برقرار شود.

شهریورماه

اگر در گفت وگوهای سیاسی و یا فلسفی نظری دارید ، معطل نکنید ونظرتان را بیان کنید شاید خیلی صحبت هایتان جذاب نباشد اما هدف صحبت هایتان را می رسانید . در مکالمه هایتان خوب فکر کنید و بعد حرف بزنید . اگر کسی از شما سوالی پرسید که جوابش را نمی دانستید صادقانه بگویید که نمی دانم یا این که سوال را خوب متوجه نشده اید . امروز بهترین زمان برای این است که قلب کسی را تسخیر کنید و توانایی بیان کردن احساسات را دارید.


مهرماه

امروز با وجود شرایط سخت اما حس خوبی دارید. فکر می کنید کسی شما را زیر نظر دارد. برای این که از این شرایط نجات بگیرید از فردی که شما را از ابراز احساسات منع می کند دوری کنید . شما مانند دیگران خودتان باید برای زندگی تان تصمیم بگیرید . اگر متاهل هستید از بحث هایی که هفته پیش داشتید فاصله بگیرید و راههای جدید را برای یک رابطه بهتر امتحان کنید . به زودی تمام کدورت  ها بین شما از بین خواهد رفت.

آبان ماه

از کار و تلاش خسته شده اید و فکر می کنید با این همه کار کردن به چیزی که می خواسته اید نرسیدید . نگران نباشید و برای هدف تان تلاش کنید . گاهی خوشبختی به شما خیلی نزدیک است ، شاید بودن با معشقوق تان بهترین لحظه است و این خوشبختی در کنار شماست . قرار ملاقات غیرقابل پیش بینی برای شما ایجاد می شود . کسی که با او صحبت میکنید دارای طرز فکر متفاوتی است بهتر است به اعتقادات او احترام بگذارید.


آذرماه

امروز سوالاتی در ذهن دارید و می خواهید آزاد باشید . از خود می پرسید چه چیزی آزادی من را به بند می کشد ؟ کار ؟ دوست ؟عشق ؟ مطمئن باشید بعد از آزادی دوباره به دنبال این مسائل خواهید رفت. قبل از تصمیم گرفتن خوب به جوانب امر فکر کنید و کارهایتان را با عجله  انجام ندهید. اگر مهمانی یا قرار ملاقاتی در پیش دارید ، بهترین لباس را تن کنید و از دیگران تقلید نکنید. شما همین طور که هستید برای دیگران جذاب خواهید بود.

دی ماه

امروز با وجود گرما انرژی زیادی دارید و دوست دارید مانند کودکی که اولین بار از خانه خارج شده است تمام مسیر را بدوید . قلب تان آماده پرواز است اما مانعی از درون شما را کنترل کرده  است. برای حفظ این احساس تمام بندها را پاره کنید و از لحظات زندگی تان لذت ببرید. فرد مورد علاقه تان برای شما سوپرایز دارد و شما را با بردن به یک جای جدید و زیبا شگفت زده می کند و تجربه ای متفاوت را برایتان رقم خواهد زد.


بهمن ماه

شما به هر شکلی و به هر رفتاری سازگار هستید اما می دانید که این خصوصیت شما و اطرافیانتان را کلافه و عصبی کرده است. دیگران  از این که شما دهن بین هستید و هیچ اراده ای ندارید سرزنش تان می کنند. بهتر است کمی قاطع باشید و اراده خودتان را نشان دهید. امروز قرار ملاقاتی دارید که فکر میکنید معمولی است اما یک قرار ملاقات خاص است. ممکن است رمانتیک نباشید اما برایتان جذاب است و دوست دارید آن را تکرار کنید.

اسفندماه

از این که به اهداف تان نرسیده اید ناراحت و  عصبی شده اید و فکر می کنید تمام راه هایی که رفته اید اشتباه بوده و هرچه بیشترتلاش می کنید کمتر موفق می شوید. بدانید همیشه اوضاع بر وفق مراد نیست و باید به صلاح کار خود راضی باشید. توقعات و انتظاراتتان را پایین بیاورید. مثبت اندیش باشید و نگاه تان را به زندگی و دنیا عوض کنید. لحظات خوبی با عشق تان خواهید داشت و خدا را برای این شانس دوباره شکر می کنید.

به تلگرام ما بپیوندید
میزان محبوبیت: 4.84(60 رای) | زمان دقیق: 2015-06-15T09:39:30+04:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون وب سایت جامع خبری خانواده می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است