شنبه ۹۸/۱/۳۱   Sat 19/4/20

فال روز دوشنبه 9 آذر 1394

چاپ مطلب بازدید : 1189 دوشنبه ۹ آذر ۹۴

روزتان را با فالتان آغاز کنید

فال روز دوشنبه 9 آذر 1394

فال روزانه

روزتان را با فالتان آغاز کنید

اختصاصی بیست ستون: 

فال روز متولدین فروردین ماه

شما امروز با تمام قدرت به دنبال خواسته ها و آرزوهایتان هستید . شما وقتی روی مساله ای متمرکز می شوید نمی توانید به آسانی از آن بگذرید . امروز حتی تصور فرار کردن از وظایف و تعهدات را هم از سرتان بیرون کنید . اگر دارید به جابجایی منزل، تغییر شغل و یا عوض کردن مدرسه یا دانشگاهتان فکر می کنید بسیار ضروری است که قبل از تصمیم گیری به اندازه کافی زمان صرف کرده و با در نظر گرفتن تمام گزینه های موجود به این موضوع فکر کنید. صبوری ویژگی قابل تحسینی است، به ویژه وقت مسائلی تا این اندازه با اهمیت در میان است، پس تا می توانید صبور باشید.

فال روز متولدین اردیبهشت ماه

امروز باید خودتان را مجاب کنید که مسائل مالی تان را مدیریت کنید و تمام جزئیات کارهایتان را در نظر بگیرید . شاید بهتر باشد درباره مسائل مالی با یکی از اعضای خانواده یا شریک تان مشورت کنید . اگر کارهای مربوط به بیمه و مالیات نیمه کاره باقی مانده اند هر چه زودتر به آنها رسیدگی کنید. هیچ کدام از کارهای واجبی که پیش می آیند را به تأخیر نیندازید و در اسرع وقت به آن بپردازید؛ در غیر این صورت کارها در آینده از آنچه اکنون هستند پیچیده تر خواهند شد. نباید هیچ کسی را بابت مشکلاتی که به وجود آمده اند سرزنش کنید، شما باید یاد بگیرید که مسئولیت وظایف خود را به عهده بگیرید.

فال روز متولدین خردادماه

امروز دلتان می خواهد مسئولیت ها و وظایف تان را انجام ندهید و فرد دیگری این کارها را برایتان انجام دهد ، اما یادتان باشد اگر این فرد اشتباهات و نواقص تان را به شما بگوید برایتان سخت خواهد بود و مورد سرزنش قرار می گیرد به طوری که نظم زندگی تان بهم می خورد . حتی اگر دیگران قصدشان کمک کردن به شما باشد هم انتقادات سازنده آنها برای شما بسیار ناخوشایند خواهد بود. باید یاد بگیرید که در رفتار خود تغییر ایجاد کنید . اگر از تنهایی خسته شده اید و می خواهید هرچه زودتر نیمه دیگر خودتان را بیابید کمی بیشتر در فعالیت های اجتماعی شرکت کنید.

فال روز متولدین تیرماه

امروز مسئولیت های زیادی دارید و دیگر وقتی برای تفریح و خوش گذرانی باقی نمانده است . اطرافیان تاثیر زیادی روی زندگی شما می گذراند زیرا شما اطرافیان را به عنوان راهنمای خود می دانید و آنها مهره های اصلی در زندگی شما می باشند .
خیلی دلتان می خواهد که امروز را با خیال راحت لم داده و استراحت کنید، ولی یک نفر دیگر برنامه متفاوتی برای شما چیده است. مقاومت کردن بی فایده است، بهترین کاری که در حال حاضر از دستتان بر می آید این است که مسئولیت هایی که به عهده تان گذاشته شده است را با لبخند و انرژی مثبت بپذیرید.

فال روز متولدین مردادماه

امروز کارهای زیادی دارید که باید به آنها رسیدگی کنید و نباید وقتی برای خود و کارهای مورد علاقه تان در نظر بگیرید . اگر برای کارهایتان برنامه داشته باشید می توانید به تمام کارها برسید و تفریح هم داشته باشید . برنامه ریزی بلند مدت باعث بهبود عملکرد شما خواهد شد . درست  نیست گاهی با فشار کار کنید و گاهی تمام کارها را کنار بگذارید .چه بخواهید و چه نخواهید کاری که به عهده تان است را باید انجام دهید. هدف های خود را مشخص و محدود کنید و یادتان باشد که با یک دست نمی توان چند تا هندوانه برداشت. 


فال روز متولدین شهریورماه

شاید امروز مجبور شوید درباره مساله مهم زندگی و خانواده تان تصمیم گیری کنید . شاید بهتر باشد در مباحث مهمی چون مسئولیت نگهداری از بستگان سالمند یا کمک به تحصیل یکی از اعضای خانواده شرکت کنید . شاید این مسائل شما را در منگنه قرار داده و استقلال تان به خطر افتاده است . با این همه باید کمی برای حل این مشکلات خانوادگی وقت بگذارید تا بعدا بتوانید آزادی خود را به دست بیاورید. خودتان خوب می دانید که خانواده برایتان چقدر اهمیت دارد پس کمی صبور باشید.

فال روز متولدین مهرماه

شاید امروز همه بخواهند استراحت کنند اما این فرصت برای شما فراهم نخواهد شد و مجبور هستید تمام روز به کارهایتان برسید . امروز زمان مناسبی برای شروع تحصیل در رشته ای جدید است . البته نباید تمایل به تحصیل مانع رسیدگی شما به وظایف تان شود . . اگر اصرار دارید که حتما به مطالعه و کسب دانش بپردازید رشته ای را انتخاب کنید که زندگیتان را بهتر کرده و اثرات مثبت و ماندگاری روی زندگیتان داشته باشد. شما فکر می کنید که عقل کل هستید و همه حرف هایتان درست هستند ولی باید در رابطه عاطفیتان گاهی حق را به طرف مقابل بدهید.


فال روز متولدین آبان ماه

امروز موفقیت ها و شکست هایتان را مقایسه می کنید و خودتان را سرزنش می کنید و حتی ممکن است کمبودهایتان بزرگ نمایی کند و اعتماد به نفس تان را از بین ببرد . با تمام انرژی کارهای نیمه تمام تان را تمام کنید تا احساس خوبی داشته باشید . اگر فکرتان به سراغ اشتباهات گذشته تان رفت بلافاصله ذهنتان را روی کاری که دارید انجام می دهید متمرکز کنید. سرسختی شما در راه رسیدن به اهدافتان می تواند کمک بسیاری به شما بکند و اگر تسلیم نشوید و راهتان را ادامه دهید به خواسته هایتان خواهید رسید.

فال روز متولدین آذرماه


توانایی شما برای بررسی موقعیت ها مانع تصمیم گیری تان در زمان حال می شود و دچار وسواس و تردید می شوید . با این وجود می توانید به راحتی تصمیم بگیرید و روی مسائل مهم تمرکز کنید . در آینده این فرصت را خواهید داشت که تغییرات لازم را در جاه طلبی ها و برنامه هایتان ایجاد کنید. روی زمان حال تمرکز کرده و انرژی خود را صرف آن نمایید. مواجه شدن با احساستان همراه با در دست داشتن کنترل آن در مقایسه با تظاهر به روبراه بودن اوضاع فشار خیلی کمتری به شما وارد خواهد کرد.

فال روز متولدین دی ماه

امروز به راحتی نمی توانید مرزی بین تفکرات دقیق و منطقی و فکرهای مغشوش قائل شوید و این کار انرژی زیادی از شما می گیرد . اگر احساس سردرگمی دارید و نمی دانید باید چه کاری انجام دهید ، بدون نگرانی از اطرافیان تان کمک بخواهید . شما
با راهکارهای کاربردی و نگرش منطقی خود به دیگران کمک می کنید و حالا نوبت شماست که به دیگران تکیه کنید و به خودتان کمی استراحت بدهید. خوشبختانه اگر طرف مقابلتان را با دقت و آگاهی انتخاب کنید نتایج خوبی به دست خواهید آورد. شاید مورد اعتمادترین فرد برای این کار شریک زندگیتان باشد. 


فال روز متولدین بهمن ماه

امروز برنامه های بیش از اندازه فشرده ایست و این فشردگی باعث شده نتوانید تعهدات و مسئولیت هایتان را به خوبی انجام دهید . با یان وجود این مساله به شما کمک می کند که با واقع بینی برای آینده تان برنامه ریزی کنید و محدودیت ها را شناسایی کنید . نباید این فشرده بودن برنامه ها شما را به سمت منفی نگری ببرد . مایوس نشوید تا تا فردا کارها رو به آسانی پیش خواهند رفت و خواهید توانست نفس راحتی بکشید. سعی کنید با قدم های کوچک پیش بروید. درک این موضوع که برای رسیدن به موفقیت نباید لزوما گام هایی بزرگ بردارید کمک زیادی به شما خواهد کرد.

فال روز متولدین اسفندماه

شاید امروز فردی به شما انرژی منفی دهد و مدام از کارهایتان ایراد بگیرد اما نباید حرف های او را قبول کنید . نیازی نیست ثابت کنید که کار اشتباهی انجام داده اید و خودتان را سرزنش کنید . به جای مخالفت با دیگران از اشتباهات تان درس بگیرید . اگر تلاش هایتان بی نتیجه بود و با مخالفت رو به رو شد ، اهداف تان را از یاد نبرید . به جای آن تلاش کنید به خود و اطرافیان تان ثابت کنید که موفقیت بیش از رضایت مندی دیگران برایتان اهمیت دارد . نیازی نیست در مورد مسائل عاطفیتان اینقدر پنهان کاری کنید، همه ما گاهی به مشورت با افراد مورد اعتمادمان نیاز داریم.

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای

عنوان این مقاله : فال روز دوشنبه 9 آذر 1394

رای شما :
زمان دقیق: 2015-11-30T07:17:42+03:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است