دوشنبه ۹۷/۹/۱۹   Mon 18/12/10

فال روز دو شنبه 10 اسفندماه 1394

چاپ مطلب بازدید : 581 دوشنبه ۱۰ اسفند ۹۴

روزتان را با فالتان آغاز کنید

فال روز دو شنبه 10 اسفندماه 1394

فال روزروزتان را با فالتان آغاز کنید

اختصاصی بیست ستون :

فال روز متولدین فروردین ماه

اگر امروز به فکر تغییر شغل هستید ، کمی جدی تر درباره آن فکر کنید . شما برای پیشرفت در شغل تان متحمل سختی های زیادی شده اید و شاید فکر کنید مسیر اشتباهی را انتخاب کرده اید . باید بیشتر در اینترنت جستجو کنید ، رزومه حرفه ای تان را تکمیل کرده و در فعالیت های اجتماعی شرکت داشته باشید تا شرایط شغلی بهتری برایتان مهیا شود . امروز با عشق تان برای انجام کاری بیرون می روید ، کارتان نیمه تمام می ماند اما به شما خوش خواهد گذشت .

 فال روز متولدین اردیبهشت ماه

امروز جرقه ای عشقی در مجردها زده می شود و حتی اگر متاهل باشید اتفاقی برایتان می افتد که رابطه عاطفی تان عمیق تر از قبل خواهد شد . در محیط کارتان به زودی فردی را می بینید که در زمینه کاری خود حرفه ای است و در پیشرفت کاری می تواند کمک تان کند . باید به خودتان برسید تا بهتر از همیشه به نظر برسید و بر دیگران تاثیر گذار باشید . امروز این شانس را دارید تا از رازی که به دنبالش بوده اید ، پرده بردارید . باید ارزش این واقعیتی که به دست آورده اید را بدانید .

فال روز متولدین خردادماه

امروز فکر می کنید تغییر بزرگی در شما اتفاق افتاده است . حتی شاید در اینه به خودتان نگاه کنید و ببینید جذاب تر و زیباتر از همیشه هستید و همانند ستاره ای می درخشید . این زیبایی ظاهری به دلیل زیبایی درونی شما می باشد . در روزهای اخیر ناراحتی و استرس های زیادی را گذرانده اید و حالا باید تمام آنها را فراموش کنید . این آرامش به خوبی در چهره شما مشهود است . پیشنهاد می کنیم لباس نو بپوشید و از خانه بیرون بروید و روز خود را به بهترین شکل شروع کنید .

 فال روز متولدین تیرماه

امروز با همسرتان بحثی خواهید داشت که این بحث انرژی زیادی از شما می گیرد و بعد از آن فکر می کنید که آیا این رابطه ارزش ادامه دادن دارد یا نه ؟ هر چند نشانه ها شما را به این نتیجه می رساند که رابطه تان ادامه پیدا می کند اما نیازمند تغییراتی است . نباید در خانه بنشینید ، بلکه از خانه بیرون بروید و تجربه های جدیدی را بیاموزید . برای یادگیری هیچ وقت دیر نیست و نباید برای چیزهای مورد علاقه تان معطل کنید . با توجه به توانایی های خود هر کاری را که در دست بگیرید به موفقیت ختم خواهد شد .

 فال روز متولدین مردادماه

امروز کاری را در دست دارید که انرژی زیادی از شما می گیرد و حتی ممکن است مجبور باشید ساعات طولانی در اینترنت و کتابخانه باشید . پس کمتر غر بزنید و برای زیاد شدن درآمدتان اطلاعات بیشتری به دست آورید و در زندگی خود تغییراتی ایجاد کنید . باید گاهی به چشم های خود استراحت دهید تا سردرد های شدید به سراغ تان نیاید . از نظر عاطفی شرایط خوبی دارید و بعد از استراحت با عشق تان قرار بگذراید و با هم خوش بگذرانید .

فال روز متولدین شهریورماه


امروز شور و شوق عاشقی زیادی دارید و می خواهید با شریک زندگی تان زمان زیادی را بگذرانید . اگر فکر کردید او به دیدن شما تمایلی ندارد ، عصبی نشوید و تلاش کنید مودبانه و با احترام جوابش را بدهید . نباید خیلی اصرار کنید و اجازه دهید سرنوشت کار خود را انجام دهد . در آینده ی نزدیک رابطه رمانتیک و زیبایی را تجربه می کنید . اگر می خواهد کار با درامد بالا داشته باشید ، با منتظر ماندن این فرصت برایتان فراهم می شود . باید زودتر کار خود را با جستجو در اینترنت شروع کنید .

فال روز متولدین مهرماه

امروز ایده ای به ذهن تان خطور می کند که باعث زیاد شدن درآمدتان می شود . چیزی که امروز به ذهن تان می رسد ، مطمئنا حرفی است که پیش از این شنیده اید یا در جایی خوانده اید اما فراموش کرده اید . این ایده را با دقت بالا بررسی کنید ، اگر درستی و اهمیتش به شما ثابت شد ، آن را عملی کنید . این روزها شانس بیشتری دارید و نباید به سادگی آن را از دست بدهید . اگر عشق به شما روی آورد با آغوش گرم آن را بپذیرید .


فال روز متولدین آبان ماه

امروز در جمع دوستان تان حاضر می شوید و حتی با یکی از دوستان قدیمی تان دیدار خواهیید داشت که از نظر شما تغییر زیادی کرده است . به نظر شما او خیلی جذاب شده و می تواند هر کسی را مجذوب خود کند . اگر مجرد هستید و به نظرتان گزینه خوبی برای شروع یک رابطه عاشقانه است ، کمی صبر کنید زیرا او شما را به دید یک دوست قدیمی نگاه می کند . اگر در محیط کار مساله ای اذیت تان می کند به طوری که می خواهید شغل تان را تغییر دهید ، باید کمی صبر کنید تا تصمیم درست و منطقی بگیرید .

 فال روز متولدین آذرماه

امروز کار جدیدی به دست تان می رسد که با کمی خلاقیت بهترین نتیجه را به دست خواهید آورد و مسیرتان به هدف نزدیک تر می شود . انجام این پروژه شما را به وجد می آورد زیرا به علاقه هایتان نزدیک است و باید آن را زودتر انجام دهید . امروز شانس دارید تا فرد رویاهایتان را از نزدیک ببینید . شاید این شرایط در یک مراسم اجتماعی اتفاق بیفتد و فردی ناگهان در مقابل تان بیاید و دل تان را برباید ، قطعا این آغازی برای یک رابطه عاشقانه و رمانتیک خواهد بود .

فال روز متولدین دی ماه


یک سفر در انتظار شماست و در طول مسافرت با فردی آشنا می شوید که گزینه خوبی برای شروع یک رابطه عاطفی و رمانتیک است . این فرد سبب می شود سفر لذت بخش و شیرینی را تجربه کنید . هر چند محل زندگی تان از هم دور است اما اگر به درستی احساسات تان ایمان دارید ، ارتباط تان را قطع نکنید . نیم نگاهی به زندگی خود بیندازید و ببینید دلتان می خواهد کدام قسمت را عوض کنید ؟ اگر از شیوه زندگی تان راضی هستید ، همین حالا دست به کار شوید .

فال روز متولدین بهمن ماه

امروز ممکن است خبر خوبی درباره افزایش حقوق تان به گوش شما برسد . البته نباید این پول را برای کارهای بیهوده خرج کنید. اگر مجرد هستید فردی نظر شما را جلب می کند که می تواند فرصت خوبی برای شروع یک رابطه عاشقانه باشد . باید اولین قرار عاشقانه تان را در فضایی زیبا و سرسبز بگذارید و لباس شیک به تن کنید و از ساعاتی که با او سپری می کنید ، نهایت لذت را ببرید . اگر هم متاهل هستید به زودی از طرف همسرتان سورپرایز خواهید شد.


 فال روز متولدین اسفندماه

امروز روی رابطه عاطفی تان تمرکز کرده اید و بیشتر انرژی تان در این راه صرف می شود . می خواهد زمان بیشتری را با عشق تان سپری کنید ، پس حالا با او تماس بگیرید و برای یک شام عاشاقنه قرار بگذارید . فرصت خوبی است تا درباره مشکلات حل نشده قدیمی با هم حرف بزنید . در محل کار با یکی از همکاران تان در این باره که با هم کاری را شروع کنید ، صحبت خواهید کرد . شما و او ایده های زیادی دارید که اگر در کنار هم قرار بگیرد به موفقیت های خوبی خواهد رسید .

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای

عنوان این مقاله : فال روز دو شنبه 10 اسفندماه 1394

رای شما :
زمان دقیق: 2016-02-29T13:27:54+03:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است