پنجشنبه ۹۷/۶/۲۹   Thu 18/9/20

فال روز سه شنبه 13 بهمن ماه 1394

چاپ مطلب بازدید : 599 سه شنبه ۱۳ بهمن ۹۴

روزتان را با فالتان آغاز کنید

فال روز سه شنبه 13 بهمن ماه  1394

فال 13 بهمن

روزتان را با فالتان آغاز کنید

اختصاصی بیست ستون :

فال روز متولدین فروردین ماه

امروز به خود و دانش تان اعتماد دارید اما به زودی با حقیقت رو به رو می شوید و می بینید که حتی اگر همه چیز مطابق میل شما پیش نرفت باز هم باید تسلیم حقیقت شوید و به آن رضایت دهید . امروز حرفی که مدت زیادی است پنهان کرده اید را به زبان می آورید و صداقت به شما کمک می کند تا راه خود را بهتر پیدا کنید و در مسیرتان به درستی گام بردارید . شما تمایل زیادی به فرو رفتن در عالم رویا دارید . همیشه برای آینده تان برنامه ریزی می کنید ، پس رویاپردازی اشکالی ندارد ، اما نباید در این مرحله بمانید بلکه باید برای تحقق رویاهایتان اقدام کنید .

فال روز متولدین اردیبهشت ماه

امروز می خواهید احساس ناخوشایند خود را برای همیشه در وجودتان پنهان کنید اما باید به عواقب این کار فکر کنید . این روزها تلاش برای پنهان کردن احساسات تان کار سختی است ، زیرا آنها از ظاهرتان به حس شما پی می برند . برای این که به سوی آینده بهتر و با سرعت بیشتری جلو بروید باید تمام بار اضافه ای که با خود دارید را رها کنید . پس کارهای بدون فایده را کنار بگذارید و افراد اضافه را هم از زندگی خود حذف کنید . باید به جای ریسک های نابه جا رفتارهای محتاطانه داشته باشید زیرا شما فردی نیستید که همیشه به دنبال راهکارهای سریع باشید و خیلی زود کارایی خود را از دست می دهید .

فال روز متولدین خردادماه

با این که همیشه به خوبی بین کار و تفریح تعادل ایجاد می کنید ، امروز تا کارهای زیادی که دارید نیمه کاره باقی مانده باشند تمایلی به استراحت نخواهید داشت . در این باره نگران هستید و حتی ممکن است برنامه منظم تان بهم بریزد ، خصوصا اگر فکر کنید فرصت هایتان رو به پایان است . موعدی که فرا می رسد و شما را نگران کرده است منعطف تر از چیزی است که فکر می کنید . شما می توانید بعضی از کارهایتان را در زمان دیگری انجام دهید ، اما کارهای ضروری را هر چه زودتر به پایان برسانید تا خیال تان از این بابت راحت شود .

 فال روز متولدین تیرماه

امروز یک نفر در محل کار با بی ادبی و جسارت با شما رفتار می کند که باعث آزرده کردن قلب تان می شود . شما طبع محافظه کاری دارید و برای عقب نشینی انگیزه کافی خواهید داشت . اما این کار خیلی هم آسان نیست و هر چقدر می خواهید خود را عقب بکشید ، باز هم چیزی پیدا می شود که مجبور شوید از غار خود بیرون بیایید . اگر قلب تان را باز کنید و احساسات خود را به زبان بیاورید جلوی چشمان تان معجزه ای را می بینید . اخیرا اطرافیان از شما توقعات زیادی دارند و شما مجبور می شوید به خاطر آنها برنامه هایتان را تغییر دهید ، باید این موضوع را به آنها گوشزد کنید .

 فال روز متولدین مردادماه

اخیرا زندگی تان با تنش عصبی و استرس همراه بوده است ، خودتان می خواهید یک کار دیگری بکنید اما اطرافیان از شما انتظار دارند کار دیگری انجام دهید . این شرایط با پی بردن تان به این که باید با خود صادق باشید به زودی بهتر خواهد شد . نیاز نیست اگر صبرتان لبریز شده باز هم دندان روی جگر بگذارید تا به نتیجه دلخواهتان برسید . اگر طاقت تان کم است کمی به هدف های بلند مدت خود فکر کنید تا تحمل این شرایط برایتان آسان تر شود . شما از قدرت قضاوت تان باخبر هستید و تفاوت دیدگاهتان با دیگران سبب نمی شود که نسبت به آنها دچار تردید شوید .


فال روز متولدین شهریورماه

امروز مدام نگران این هستید که مبادا افراد اشتباهی را وارد زندگی تان کرده باشید ، خصوصا اگر یکی از اطرافیان رفتار اشتباهی داشته باشد . قدرت درونی تان به حدی بالاست که بتوانید با جریان زندگی پیش بروید . انعطاف پذیری بالا شما را به جاهای خوبی می رساند که حتی فکرش را هم نمی کنید . امروز خیلی بد اخلاق هستید ، خصوصا وقتی یکی از اطرافیان سر به سر شما می گذارد یا رفتارهایی داشته باشد که برایتان جالب نباشد . باید کمی مهربان تر باشید و اصول روابط اجتماعی را در نظر بگیرید و احترام بگذارید . شما با این کارتان باعث می شوید دیگران هم به شما احترام بگذارید و موقعیت خوبی برای خود فراهم کنید .


فال روز متولدین مهرماه

امروز مشغولیت زیادی دارید و کارهای زیادی برای انجام دادن روی سرتان ریخته و از طریق هم مسائل و مشکلات ذهنی حواستان را پرت کرده است . این همه فعالیت مشکلی برای شما بوجود نمی آورد و حتی به شما انگیزه بیشتری می دهد . اگر بعد از بیان افکارتان از یک تا ده بشمارید تفاوت زیادی در نتایج به دست خواهید آورد . یک لحظه صبوری و فکر کردن به چیزی که می خواهید بگویید بهتر از یک عمر پشیمانی است . باید کمی از سخت گیری های خود کم کنید . هیچ وقت کسی را پیدا نمی کنید که دقیقا همانی باشد که شما می خواهید . پس طرف مقابل را همان طوری که هست قبول کنید .

فال روز متولدین آبان ماه


فردی که برایتان اهمیت دارد ممکن است امروز با سرسختی و لجاجت زیاد جلوی راهتان قرار گیرد و شما نمی دانید انگیزه او از این کار چیست . شاید ابتدا بخواهید با خنده و شوخی موضوع را عوض کنید اما نباید این مشکل را نادیده بگیرید و درباره آن با ملایمت حرف بزنید و برای برطرف کردن مشکل تلاش کنید . امروز حقیقتی را می بینید که مدت زیادی است از آن فراری بوده اید ، اما زمانی بیدار می شوید که حتی اگر خودتان را به خواب هم بزنید فایده ای برایتان نخواهد داشت . نباید از آگاهی خود بترسید بلکه از آن برای رشد فردی و پیشرفت خود استفاده کنید .

 فال روز متولدین آذرماه

اگر دیروز کارهایتان را به پایان نرسانده اید امروز فرصت زیادی برای استراحت کردن نخواهید داشت . بانگرانی درباره این که چه اتفاقی می افتد و چه نتیجه ای می گیرید چیزی به دست نخواهید آورد ، باید به جای اتلاف وقت به سراغ کارها و وظایف تان بروید و هر کاری که در توان تان است را انجام دهید . هر چه زودتر دست به کار شوید به نتیجه بهتری خواهید رسید . امروز احساسات تان متضاد است و این بی ثباتی آزارتان می دهد . برای احساسات خود حد وسطی ندارید و حتی ممکن است عاشق چیزی شوید که از آن بیزارید . باید کنترل احساسات خود را به دست بگیرید و تا فردا هیچ تصمیم مهمی را نگیرید .


فال روز متولدین دی ماه

امروز به دنبال فرصتی هستید تا خود را از انجام وظایفی که به عهده تان است رها کنید ، اما نمی توانید از مسئولیت های خود فرار کنید . سبک زندگی شما طوری نیست که بتوانید از وظایف خود فرار کنید ، اما اگر زودتر دست به کار شوید می توانید کمی استراحت کرده و به کارهای خود بپردازید . بهترین روش برای دست یابی به نتیجه بهتر این است که از همان ابتدای روز برنامه و اهداف خود را مشخص کنید و بر طبق آنها جلو بروید . برنامه ریزی خود را منطقی و با در نظر گرفتن محدودیت ها انجام دهید . در پایان روز از انجام وظایف خود خوشنود خواهید بود .

فال روز متولدین بهمن ماه


امروز به خوبی می دانید که برای داشته هایتان باید شکرگزار خدا باشید  ،اما امروز نرسیدن به خواسته و اهداف تان برای شما آزار دهنده است و هر چیزی که جلوی راهتان قرار می گیرد شما را عصبی و آزرده می کند . شما می دانید به اهداف تان نزدیک شده اید ، اما دوستان تان به خاطر ایده ال گرایی بیش از اندازه تان شما را سرزنش می کنند . باید تا وقتی که از پیدا کردن زمینه مناسب اطمینان ندارید درباره اهداف و ایده ال هایتان با کسی حرف نزنید و آنها را برای خود نگه دارید . بعد از مساعد شدن شرایط می توانید ایده هایتان را با اطرافیان در میان بگذارید .

فال روز متولدین اسفندماه

امروز در محل کار مسئولیت هایتان تغییر کرده اند و این مساله نیاز به این دارد که زمان بیشتری برای کارهایتان بگذارید و بیشتر در دسترس اطرافیان تان باشید . ممکن است ناگهان کارهای پیش بینی نشده ای جلوی راهتان قرار دهید که به رسیدگی سریع شما نیاز دارد و زمانی برای فکر کردن به درگیری های درونی تان نمی گذارد . خودتان را با این شرایط وفق دهید و بعد از حل مشکلات کاری به سراغ مسائل شخصی خود بروید . شما با وجود تلاش برای هماهنگ سازی نگرانی هایتان با نیازهای کسانی که دوست دارید، ممکن است بیش از اندازه سعی در حفاظت آنها داشته باشید، افراط در هیچ کاری توصیه نمی شود .

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای فال روز سه شنبه 13 بهمن ماه 1394
رای شما :
زمان دقیق: 2016-02-02T12:45:15+03:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است