چهارشنبه ۹۷/۱۲/۱   Wed 19/2/20

فال روز سه شنبه 13 مرداد ماه 1394

چاپ مطلب بازدید : 923 سه شنبه ۱۳ مرداد ۹۴

روزتان را با فالتان آغاز کنید

فال روز سه شنبه 13 مرداد ماه 1394

فال روزانه

روزتان را با فالتان آغاز کنید

اختصاصی بیست ستون:  

فروردینماه

امروز فرصت های جدیدی برای شما ایجاد خواهد شد و باید سعی کنید از این فرصت ها استفاده کنید . با انجام کارهای جدید حس آزادی خواهید داشت . امروز باید به توانایی هایتان اعتماد کنید تا به موفقیت برسید . اگر کارهای خوب را به صورت مرتب انجام دهید احساس کسالت خواهید داشت . اگر در رابطه عاطفی تان مشکلاتی به وجود آمده درباره حل آن ها تلاش کنید و از کتاب های آموزش روابط زناشویی کمک بگیرید .

اردیبهشت ماه

امروز باید شجاع باشید شاید در ابتدا راه جدید برایتان سخت باشد اما باید بهترین راه را انتخاب کنید . اجازه دهید جریان زندگی پیش برود . زمان خوبی است که حرکت کنید و با احساسات تان هماهنگ باشید . برای خودتان بیشتر وقت بگذارید و به موسیقی آرام و ملایم گوش کنید و خودتان را به صرف نوشیدنی یا غذای مورد علاقه تان دعوت کنید . اگر می خواهید عشق زندگی تان را پیدا کنید باید دقیقا درباره چیزی که می خواهید فکر کنید .

خرداد ماه

امروز احساسات عجیبی دارید و هر کاری می تواند توجه شما را به خود جلب کند . عکس العمل تان را به تعویق نیندازید زیرا کوچک ترین کارها نیز می تواند برای شما موقعیت جدیدی ایجاد کند . بگذارید خلاقیت در شما بروز کند . با نشان دادن توانایی و اعتماد به نفس توجه رئیس تان را به خود جلب می کنید . اگر از رابطه تان راضی هستید و یا کسی را دوست دارید مواظب حرکات چشم هایتان باشید و نگاهتان را روی عشقتان متمرکز کنید.

تیرماه

امروز نباید درجا بزنید و لازم است با انرژی از جایتان بلند شوید و حرکت کنید . باید تصمیم بگیرید که راه خودتان را بروید یا از راه بقیه تقلید کنید . بهانه ای برای کم آوردن و عقب کشیدن وجود ندارد . شانس به شما روی می آورد که باید از آن استفاده کنید . احساسات ممکن است شما را به راه جدیدی برساند . اگر امروز نمی توانید نامزدتان را ببینید خودتان را ناراحت و در خانه زندانی نکنید. با دوست هایتان بیرون بروید و دیدار با عشقتان را به روز دیگری واگذار کنید.

مردادماه

امروز وقت را برای رسیدگی به خودتان در نظر بگیرید . کارهای غیرمنتظره نباید احساسات شما را به جریان درآورد . اگر به خودتان برای رو به رو شدن با اتفاقات فرصت دهید بهتر می توانید عکس العمل نشان دهید . خودتان را درگیر کارهای دیگران نکنید و مشکلات فکری تان را حل کنید . بعد از تمام شدن کار برای عشق تان وقت بگذارید و به مرکز خرید بروید و هدیه کوچکی برایش بخرید. گاهی خرید یک هدیه تنها چیزی است که برای نشان دادن عشقتان لازم دارید.

شهریورماه

امروز جدیت را رها کنید و زیاد به خودتان سخت نگیرید . شما مسئول اتفاقات نیستید و باید با خیال راحت به زندگی تان ادامه دهید تا به جایی که باید برسید . با عملکردهای شدید به نتایج شدید خواهید رسید . شما انسان رمانتیکی نیستید و باید گاهی برای شادی عشق تان از خودتان خارج شوید و متفاوت برخورد کنید . در طول روز با فرستادن جملات و پیام های عاشقانه همسرتان را غافلگیر کنید.

مهرماه


امروز فرصت ها را دریابید و به دنبال استراحت نباشید . امروز باید خوودتان باشید و به خاطر خواسته هایتان خجالت نکشید و به آرامی بگویید چه چیزی می خواهید تا به سادگی به دست آورید . نباید این دست و آن دست  کنید و از انرژی بی نهایت امروز استفاده کنید . مجردهایی که در جستجوی عشق هستند امروز باید قدرت بیان فوق العاده خود را به کار بیندازید و با بیان افکار و ایده های جالبتان هرکسی که دوست دارید را به خود جذب کنید.

آبان ماه

شاید امروز کارهایتان طبق برنامه پیش نرود اما نباید امیدتان را از  دست دهید . کنترل کارهایتان را دست بگیرید و اجازه دهید هر اتفاقی که قرار است بیفتد . امروز کارهایتان را به صورت عادی انجام نمی دهید . تصمیم بگیرید و خودتان را با اتفاقات هماهنگ کنید . برای رسیدن به آرامش در کنار کسانی که دوست دارید باشید و به تفریح و بازی بپردازید . دست در دست عشقتان به پیاده روی بروید و با حرف زدن در مورد نگرانی هایتان به آرامش برسید.


آذرماه

امروز باید در کارهای روزانه تان تغییراتی ایجاد کنید . خودتان را ناراحت نکنید و به حس درونی تان رجوع کنید . هر راهی را که انتخاب کنید به موفقیت خواهد رسید . انرژی فوق العاده ای که شما از خودتان ساطع می کنید باعث می شود همه به شما جذب شده و به شما اطمینان کنند. دست از رابین هود بازی بردارید و کمی به امور خودتان رسیدگی کنید. عشقتان به توجه شما نیاز دارد، کمی هم به فکر او باشید.

دی ماه

امروز خیال پردازی شما را به خارج از بدن تان می برد . روح رمانتیک تان می خواهد به جای جدا از دنیای واقعی بروید . رویاهایتان را با دیگران مطرح کنید تا حس بهتری پیدا کنید . شنونده خوبی برای درد دل اطرافیان هستید و گاهی هم شما حرف بزنید و خودتان را خالی کنید . اگر کسی را دوست دارید فکر نکنید او ذهن شما را می خواند، باید با او در مورد احساستان حرف بزنید. یادتان باشد که خودتان جلو بروید و کسی را واسطه نکنید.

بهمن ماه


امروز می تواند برای شما روز خوبی باشد . برای برنامه ریزی روزانه تان مشکلی نخواهید داشت و شاید در نگاه اول همه چیز عجیب به نظر برسد . فکرتان را محدود نکنید و بگذارید انرژی امروز به شما انگیزه دهد و ایده های جدیدی به روی شما باز شود . برنامه هایتان فشرده شده و نمی توانید روی زندگیتان تمرکز کنید . نگران نباشید و به حرف عقلتان گوش کنید و به کارتان اولویت بدهید، پس از روبراه شدن کارها روی زندگی شخصیتان تمرکز خواهید کرد.

اسفندماه

امروز دوست دارید کارهایتان سریع انجام شود . شما با سرعت خودتان کار کنید و خودتان را اذیت نکنید . با روی باز از فرصت ها و موقعیت هایی که برای شما بوجود می آید استفاده کنید . به  کارهایتان و خودتان اعتماد داشته باشید و از دیگران تقلید نکنید . شما حساسیت زیادی دارید و از حرف های عشق تان خیلی زود ناراحت می شوید . امروز منطقی تر رفتار کنید و به حرف های عشق تان فکر کنید تا شاید حق را به او دهید.

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای

عنوان این مقاله : فال روز سه شنبه 13 مرداد ماه 1394

رای شما :
زمان دقیق: 2015-08-04T08:35:14+04:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است