شنبه ۹۷/۴/۳۰   Sat 18/7/21

فال روز سه شنبه 14 مهر 1394

چاپ مطلب بازدید : 481 سه شنبه ۱۴ مهر ۹۴
موضوع : فال گیر    کافه بیست

روزتان را با فالتان آغاز کنید

فال روز سه شنبه 14 مهر 1394

فال روزانه

روزتان را با فالتان آغاز کنید

اختصاصی بیست ستون: 

فروردین ماه

باید با همسرتان گرم تر و صادقانه تر ارتباط برقرار کنید و سوتفاهمات گذشته را رفع کنید . درباره مسائلی که باعث سردرگمی طرف مقابل تان می شود بیشتر صحبت کنید و با اطرافیان مهربان تر باشید . در این شرایط خواهید دید که چه فوایدی برای زندگی تان خواهد داشت . امروز با کسی ملاقات می کنید که ارتباط برقرار کردن با او برایتان سخت است ، هم جذبش شده اید و هم احساس غریبی می کنید . به مسیرتان ادامه دهید تا چند روز دیگر اوضاع روبه راه خواهد شد.

اردیبهشت ماه

امروز کارهایتان با سرعت بیشتری جلو می رود . اطرافیان برای کمک به شما آماده هستند و نباید درخواست کمک آنها را رد کنید . می توانید برای پیشرفت در کارتان از توانایی دیگران استفاده کنید . امروز که اوضاع برایتان مساعد است ، اوج بگیرید . بعدازظهر به بیرون از خانه بروید و به کتابخانه سری بزنید . نباید به احساس تان نسبت به عشق زندگی تان شک داشته باشید اما گاهی نگران وابستگی بین تان می شوید . اجازه ندهید این احساس جلوی راهتان را بگیرد و به مسیرتان ادامه دهید .

خردادماه

ارتباط برقرار کردن با دیگران عشق بیشتری به زندگی شما می دهد .خاطرات و احساسات تان را با دیگران در میان بگذارید . با این روش همسرتان از واقعیت هایی با خبر می شود که باعث نزدیک شدن تان بهم می شود . شاید بعضی تغییرات باعث غافل گیری تان شود اما همه چیز به بهترین شکل پیش می رود . باید در روابط تان صادق ، عاشق و گشاده رو باشید . امروز می خواهید طرف مقابل را تصاحب کنید و این احساس شما را درگیر کرده است . نگران نباشید در طی زمان همه چیز ثابت خواهد شد .

تیرماه

امروز دوستان دوران تحصیل تان به شما سر می زند و غافلگیرتان می کند . با او گفت و گوی لذت بخشی خواهید داشت و می توانید درباره مسائل مختلف اطلاعات زیادی کسب کنید و به نتایج جالبی برسید . به قدری کنجکاو می شوید که بعد ازتمام شدن مهمانی سراغ کتابخانه و اینترنت می روید تا اطلاعات تان را تکمیل کنید . درباره مسائل عاطفی سردرگم هستید و لحظه ای عشق تان را سرزنش و لحظه ای ستایش می کنید . به خودتان زمان دهید تا همه چیز به روال قبلی برگردد .

مردادماه

افراد جدیدی به خاطر مسافرت یا تحصیل به همسایگی شما می آیند و بوسیله یکی از دوستان تان با آنها آشنا می شوید . این آشنایی منجر به یک مهمانی می شود که برای شما بسیار لذت بخش خواهد بود . درباره رابطه عاطفی تان دچار تردید شده اید . تا دیروز فکر می کردید عاشق همسرتان هستید اما امروز احساس متفاوتی دارید و فکر می کنید مناسب شما نیست . برای حل مشکل چند روز به خودتان و طرف مقابل فرصت دهید و مطمئن باشید دوباره عاشق او خواهید بود .

شهریورماه

آیا به دنبال راهی برای افزایش و کسب درآمد هستید ؟ باید خودتان را با آخرین روندهای اقتصادی مطابقت دهید تا در مسیری آگاهانه گام بردارید . می توانید از سایت های اینترنتی برای تحقیق استفاده کنید . شاید فکر می کنید به کسی علاقه مند شده اید اما هیچ وقت به او نمی رسید . به جای منفی بافی تلاش کنید تا در نهایت همه چیز به کام شما باشد . درخانواده تان مشکلی بوجود امده که موقتی است اما اگر الان جلوی آن را نگیرید ، جدی تر از قبل خواهد شد .


مهرماه

امروز احساسات زیادی دارید و می خواهید با معشوق تان باشید . با شریک زندگی تان مکالمه ی طولانی و لذت بخشی خواهید داشت . در این مکالمه حرف هایی را بیان می کند که هیچ  وقت به شخص دیگری نخواهید گفت . هیچ چیز نمی تواند احساسات مثبت امروزتان را خراب کند پس نهایت لذت را ببرید . باید از دید فلسفی به مسائل نگاه کنید ، خصوصا زمانی که برنامه هایتان به خوبی پیش نمی روند . باید نگاه متافیزیک را کنار بگذارید چون کمکی به شما نمی کند .

آبان ماه

برایتان سخت است که شرایط کنونی را ثابت کنید . تصور می کنید بادی در زندگی تان می وزد و مدام هوا را تغییر می دهد اما نگران نباشید و چند روز صبر کنید تا همه چیز به بهترین حالت خود برگردد و به آرامش برسید . توصیه می کنیم شریک زندگی تان را با هدیه ای غافلگیر کنید . اگر می خواهید او را بی نهایت خوشحال کنید ، برای او هدیه ای بگیرید که مدت ها در فکر خریدش است . این کار باعث قدردانی او می شود و به هم نزدیک تر خواهید شد.


آذرماه

با شرکت در یک فعالیت گروهی یا جشنواره با افراد زیادی آشنا خواهید شد و اطلاعات بسیاری درباره زمینه ای که به آن علاقه دارید به دست می آورید . می توانید تجربیات جدیدی داشته باشید یا با فرهنگ های مختلف آشنا شوید . اگر می خواهید از روزمرگی رها شوید و در زندگی پیشرفت کنید به فعالیت گروهی ادامه دهید . رابطه با عشق تان دچار نوسان شده است و می خواهید عشق طرف مقابل را به خود ثابت کنید . ناراحتی تان طبیعی است زیرا به این کار عادت ندارید اما نگران نباشید همه چیز حل می شود .

دی ماه

اگر می خواهید در زمینه ای خاص به اطلاعات خوبی دست یابید ، منتظر کمک دیگران نباشید بلکه خودتان دست به کار شوید و تحقیق را شروع کنید . شما دوست دارید مدام آمد و رفت دیگران را زیر نظر بگیرید و از این کار خسته نمی شوید . امروز عشق زندگی تان شما را ترک می کند و از این موضوع ناراحت و نگران نیستید و حتی بی تفاوتی تان را به زبان می آورید . باید کمی محتاط باشید زیرا او به شما اهمیت می دهد . صبر کنید و با منطق جلو روید ، فردا همه چیز درست می شود .


بهمن ماه

مدتی است منتظر خبری از یکی از دوستان تان که در شهر دیگری زندگی می کند هستید. امروز او با ایمیل یا تلفن با شما تماس می گیرد و رابطه ای بلند مدت در میان شما آغاز می شود. باید به همدیگر فرصت آشنایی دوباره بدهید . اگر به خاطر مشکلی می ترسید با شریک زندگی تان رو به رو شوید، با روحیه مثبت به سمت او بروید تا ببینید همه چیز به خوبی پیش می رود. در صورتی که تکلیف خود را ندانید او نیز نمی داند چه رفتاری از خود نشان دهد و سردرگم خواهد شد.

اسفندماه

امروز زمان خوبی است تا در کتاب ها و مقالات جستجو کنید و با افراد با تجربه صحبت کنید تا ببینید چه فرصت های خوبی در اختیارتان قرار می گیرد . قبل از هر کاری باید درباره جزئیات تحقیق کنید. اگر فکر می کنید از سوی عشق زندگی تان مورد سو استفاده قرار گرفته اید، شیوه رفتارتان را عوض کنید. با او قرار بگذارید و حرف دلتان را بگویید . شاید در همان لحظه شما را ترک کند اما اعتماد به نفس و استقلالی به دست می آورید که در ادامه زندگی کمک تان خواهد کرد.

به تلگرام ما بپیوندید
میزان محبوبیت: 4.83(56 رای) | زمان دقیق: 2015-10-06T09:05:53+03:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون وب سایت جامع خبری خانواده می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است