جمعه ۹۷/۴/۲۹   Fri 18/7/20

فال روز سه شنبه 17 آذر 1394

چاپ مطلب بازدید : 3654 سه شنبه ۱۷ آذر ۹۴
موضوع : فال گیر    کافه بیست

روزتان را با فالتان آغاز کنید

فال روز سه شنبه 17 آذر 1394

فال روزانه

روزتان را با فالتان آغاز کنید

اختصاصی بیست ستون: 

فال روز متولدین فروردین ماه

امروز با یکی از همکاران تان بحث و درگیری خواهید داشت و این مساله شما را نسبت به پیشرفت شغلی آینده نگران کرده است . سعی کنید در این شرایط عصبانیت خود را کنترل کرده و وقت تان را صرف نگرانی و فکرهای بیخود نکنید . وضعیت مالی شما به زودی بهبود می یابد و همه چیز مطابق با انتظارتان پیش خواهد رفت . البته این شرایط به تصمیمات خود شما وابسته است . اگر فکر می کنید عشق تان از شما دوری می کند ، در تنهایی به آنچه که می خواهید بیشتر فکر کنید .

فال روز متولدین اردیبهشت ماه

امروز یکی از رویاهای بلند مدت شما تحقق می یابد و باعث بالارفتن انرژی و اعتماد به نفس تان خواهد شد. پس قدم آخر را با اراده و محکم بردارید تا به تمام آرزوهایتان برسید. خوب است که امشب با دوستان نزدیک تان قرار بگذارید و این شادی را در بین خود جشن بگیرید. نیازی نیست ناراحتی و دلخوری خود از همسرتان را پشت کسالت هایی چون سردرد و دل درد پنهان کنید. بهتر است حقیقت را با او در میان بگذارید زیرا راه بهتری برای شما وجود ندارد.

فال روز متولدین خردادماه

امروز باید در انتظار پیشرفت شغلی باشید . مدت زیادی است که به شغل رویایی خود فکر می کنید و امروز چند قدم به آن نزدیک خواهید  شد . اگر می خواهید حرفه ای را به صورت شخصی آغاز کنید ، حتی یک لحظه هم درنگ نکنید . سال آینده برایتان پربار خواهد بود و به منافع مالی خوبی دست می یابید و برایتان یک سورپرایز بزرگ خواهد بود . بین شما و همسرتان مشکلی ایجاد شده که نگران تان کرده است . اگر در مکالمات تان صداقت داشته باشید ، رابطه تان محکم تر از قبل خواهد شد.

فال روز متولدین تیرماه

احتمالا فرصت شغلی خوبی برای شما در خارج از کشور فراهم می شود اما کمی راه برایتان سخت است و ممکن است در دوراهی بیفتید و نتوانید تصمیم درستی بگیرید . این یک فرصت استثنایی و خاص است و می توانید سالهای بعدی زندگی تان را در رفاه و آرامش زندگی کنید. شما به قدری قدرت دارید که می توانید هر کاری را به خوبی انجام دهید . درباره رابطه عاطفی تان کمی از سرعت خود کم کنید تا بتوانید واقعیات اطرافتان را بهتر ببینید. 

فال روز متولدین مردادماه

اگر می خواهید درآمدتان را افزایش دهید باید کمی بیشتر تلاش کنید . در اواخر سال وضعیت مالی بهتری نسبت به اوایل سال خواهید داشت . اکنون شرایطی دارید که دل تان می خواهد از همسرتان دور باشید اما باید بدانید که فرار کردن از مشکلات و نادیده گرفتن او شرایط را بدتر می کند. پس تلاش کنید رفتار و حرکات عاقلانه داشته باشید تا در آینده دچار پشیمانی نشوید. در بیرون از خانه قرار ملاقات بگذارید که برای هر دوی شما خوب باشد.

فال روز متولدین شهریورماه


امروز یکی از همکاران یا شریک زندگی تان دست از تلاش برداشته و از راهی که با هم می خواهید بپیمایید، کنار کشیده است. امروز فرصت خوبی برای هل دادن یا اصرار او به سمتی که می خواهید، نیست. این کار تنها باعث آهسته تر شدن حرکت تان می شود. پس لجباز نباشید و کمی به او فرصت دهید. صبور بودن تنها کاری است که در این شرایط می توانید انجام دهید. اگر به فکر خرید چیزی هستید امروز فرصت خوبی برای بیرون رفتن و خرید آن است.

فال روز متولدین مهر ماه

امروز سلامت جسمی خوبی دارید . احساس قدرت می کنید و انرژی زیادی دارید . پس از انجام کارهای فوق العاده ای که امروز انجام می دهید متعجب نشوید . این کارهای خلاقانه می تواند آینده شغلی و مالی شما را تحت تاثیر قرار دهید. اگر می خواهید رابطه عاطفی تان را بهبود بخشید و شادتر از قبل باشید ، باید در زندگی تان تغییراتی ایجاد کنید . بهتر است در مکالمات تان هر آنچه ته دلتان است را به زبان بیاورید. اگر به اطرافیان اعتماد کافی داشته باشید، همه چیز به بهترین شکل پیش می رود.


فال روز متولدین آبان ماه

اخیرا روی پروژه ای کار می کنید که نیاز به خلاقیت دارد . اگر برای آن وقت بگذارید به نتایج غافلگیر کننده ای دست خواهید یافت . در زمان استراحت به بیرون از منزل بروید و کمی هوای تازه استشمام کنید. اگر فکر می کنید رابطه عاطفی تان دچار مشکل شده است و کاری از دست تان بر نمی آید، کمی به عقب تر بروید و با نگرش دیگری به مسائل نگاه کنید. به عشقتان فرصت دهید تا به احساسات خود رنگ تازه ای دهد.

فال روز متولدین آذرماه

امروز ایده های جدیدی در سردارید و می خواهید برای پیدا کردن شغل از خانه خارج شوید. دوستان و افراد با تجربه می توانند در این زمینه کمک تان کنند اما بایدآن را جدی بگیرید. خودتان را برای تغییری بزرگ آماده کنید . می خواهید چیزی به عشق تان بدهید اما دودل هستید. می ترسید چیزهایی که در دلتان است را به زبان آورید اما کاری که شما باید در حال حاضر انجام دهید برداشتن موانعی است که شما را از او دور کرده است. به عشق فرصت تازه ای بدهید.


فال روز متولدین دی ماه

امروز یکی از همسایه هایتان برای حل مشکلی پیش شما می آید. او به حمایت و کمک شما نیاز دارد و باید هر کاری از دست تان بر می آید برای او انجام دهید. به زودی فرصت های کاری جدیدی برایتان ایجاد می شود و درهای زیادی به رویتان می گشاید. شاید به خاطر انجام کارهایتان مجبور شوید به خیابان بروید، پس خودتان را برای ترافیک و شلوغی شهر آماده کنید. در روابط عاطفی تان هیچ چیز ی برای نگرانی وجود ندارد. اگر در مساله ای ابهام دارید چند روز به خود فرصت دهید تا همه چیز برایتان روشن شود.

فال روز متولدین بهمن ماه

امروز ایده های خلاقانه زیادی دارید که می تواند تاثیر خوبی روی فرصت های شغلی تان بگذارد. اگر برایتان سخت است که از میان آنها یکی را انتخاب کنید ، در مقابل هر یک فوایدش را بنویسید تا بهترین انتخاب را داشته باشید. باید در زندگی تان تغییرات اساسی ایجاد کنید. اگر فکر می کنید شریک زندگی تان از شما دور شده است، خیلی نگران نشوید و این مساله را جدی نگیرید . او تا چند روز آینده به شرایط عادی بر می گردد. تنها باید به او فرصت دهید.


فال روز متولدین اسفندماه

امروز انرژی و هیجان شما در بالاترین حد خود قرار دارد. زندگی شخصی، شغلی و مالی خوبی دارید و ظاهرا به این زودی هم شرایط تغییر نمی کند. از طرفی روابط عاطفی تان رو به بهبود است پس به راهتان ادامه دهید. هر چند به کاری که انجام می دهید از ته قلب ایمان دارید. اما اگر به همسرتان شک دارید به جای دعوا و ناراحتی با هم صحبت کنید تا سوء تفاهمات برطرف شود. شما و همسرتان لایق عشقی عمیق تر هستید اما باید هر دویتان بخواهید.

به تلگرام ما بپیوندید
میزان محبوبیت: 4.89(81 رای) | زمان دقیق: 2015-12-08T08:26:20+03:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون وب سایت جامع خبری خانواده می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است