جمعه ۹۷/۴/۲۹   Fri 18/7/20

فال روز سه شنبه 18 اسفندماه 1394

چاپ مطلب بازدید : 518 سه شنبه ۱۸ اسفند ۹۴
موضوع : فال گیر    کافه بیست

روزتان را با فالتان آغاز کنید

فال روز سه شنبه 18 اسفندماه 1394

فال روز 18 اسفند

روزتان را با فالتان آغاز کنید

اختصاصی بیست ستون :

فال روز متولدین فروردین ماه

امروز فکر می کنید در حباب خالی مانده اید و اجازه حرکت کردن ندارید ، اما این حباب هر لحظه ممکن است بترکد . پس باید حواستان را خوب جمع کنید . شما به خوبی می دانید که فرصت های بزرگ به سمت تان می آیند ، اما حالا این فرصت ها با سرعت بیشتری به سمت تان می آیند و باید خود را برای استفاده کردن از آنها اماده کنید . پس تا فرصت دارید تمام وظایف و کارهایتان را انجام دهی د. وقتی کارهایتان جمع شود می توانید به مرحله جدیدی از زندگی تان وارد شوید .

فال روز متولدین اردیبهشت ماه

امروز به قدری افکار و تخیل هایتان فعال هستند که دیگران فکر می کنند با دنیای واقعی ارتباطی ندارید و تنها در عالم رویا سیر می کنید . باید وقت تان را بیشتر با کسانی بگذرانید که افکار و نگرشی مشابه شما دارند و نیاز شما به حرف زدن درباره رویاهایتان را برآورده می کنند . در محل کارتان درباره مسائل جدی حرف بزنید و اجازه ندهید دیگران فکر کنند در خواب و رویا هستید . اگر بین شما و عشق تان رابطه سردی بوجود آمده ، توقع نداشته باشید اتفاق خاصی بیفتد و رابطه عاطفی تان دگرگون شود . خودتان باید دست به کار شوید و از عشق تان بخواهید کمک تان کند .

فال روز متولدین خردادماه

امروز در محل کار شک و تردیدهای زیادی دارید و برآمدن از پس آن ها کار سختی به نظر می رسد ، اما اصلا خوب نیست که بی خیال انجام آنها شوید  . به احساسات درونی تان اعتماد کنید و راه حل درست را در پیش بگیرید تا از ابهامات موجود نجات یابید . شما همیشه به دنبال هیجان هستید اما نباید این انرژی دورنی را سرکوب کنید ، زیرا در این صورت منفجر خواهید شد . کارهایی را در برنامه تان قرار دهید که به شما اجازه می دهد انرژی تان را به کار بگیرید . شاید این هفته خیلی سرتان شلوغ باشد اما هنوز کارهایتان تمام نشده است .

 فال روز متولدین تیرماه

امروز در فکر یک سفر طولانی مدت هستید که تاکنون نرفته اید ، فرصتی برایتان بوجود می آید را از دست ندهید و فکر نکنید انجام آن برایتان امکان پذیر نیست . اگر امکان گرفتن مرخصی از محل کار را ندارید یا از هزینه های آن می ترسید کمی تلاش کنید تا تمام برنامه هایتان بهتر از آنچه که فکر می کنید رو به راه شود . پروژه ای در دست دارید که خیلی بیشتر از برنامه ریزی تان طول می کشد . تا حالا دیگر باید به این نتیجه رسیده باشید که زمان آن رسیده است که سطح انتظارات خودتان را پایین بیاورید و در رابطه با این مسئله منطقی رفتار کنید.

فال روز متولدین مردادماه

شما به قدری مستقل هستید و می توانید کارهایتان را انجام دهید که وقتی به کمک نیاز داشته باشید هم دوست ندارید از کسی کمک بگیرید . همکاران شما تمایل زیادی به کمک کردن به شما ندارند . امروز با وجود این که به کمک و حمایت دیگران نیاز دارید ترجیح می دهید کاری نکنید که آنها فکر کنند درمانده شده اید . باید این تفکرات را رها کنید زیرا می تواند نشان دهنده ضعف هایتان باشد . قرار نیست شما یک انسان کامل و بدون نقص باشید، همه انسان ها مثل شما نقص ها و ضعف هایی دارند، پس اجازه بدهید نزدیکانتان به شما کمک کنند. 


فال روز متولدین شهریورماه

امروز از نظرتان اطرافیان خیلی قابل اعتماد نیستند و انتظارات تان را برآورده نمی کنند . نباید خیلی نسبت به کارها و برنامه هایتان حساس باشید و برای هر مشکلی خود را سرزنش کنید . نگرش منعطف به شما کمک می کند تا به آسانی این سختی ها را پشت سر بگذارید . اگر طرز فکرتان را تغییر ندهید هیچ چیزی را نمی توانید تغییر دهید . رابطه ای ایده ال است که به شما احساس آزادی در بیان احساسات دهد . البته نباید هر فکری را که به سرتان خطور می کند بلافاصله به زبان بیاورید، گاهی بهتر است بعضی افکار ناگفته باقی بمانند.

فال روز متولدین مهرماه


در پیش گرفتن یک برنامه غذایی سالم و ورزش کرده خیلی خوب به نظر می رسد اما شما نسبت به این برنامه ها تعهد زیادی ندارید و این مساله سبب می شود نتیجه قابل انتظار را نگیرید . امروز فرصت خوبی برای شروع یک برنامه غذایی و ورزش سالم برایتان فراهم می شود . پس از همین امروز شروع کنید تا به موفقیت برسید . باید یادتان باشد که هر تغییر کوچک و پایدار خیلی بهتر و نتیجه بخش تر از تغییرات بزرگ و زودگذر است . امروز ذهنتان برای بحث در مورد مسائل سیاسی و فلسفی بسیار آماده است و چیزهای زیادی از این بحث ها خواهید آموخت.

فال روز متولدین آبان ماه

امروز به دنبال یک رابطه عاشقانه و رمانتیک هستید . ترکیب عشق و خلاقیت برای شما تجربه خوشایند و خوبی را رقم می زند . پس برای ساخت روزی لذت بخش از نیروی خلاقیت خود کمک بگیرید . امروز بدون این که بدانید به دنبال چیزی هستید و در زندگی در جست و جوی مفهوم تازه ای می گردید . اگر از شرایط محل کارتان رضایت ندارید نگران نباشید زیرا همه چیز در حال تغییر است و نباید اجازه دهید احساسات فعلی شما روی نگرش آینده تان تاثیر بگذارد . پرداختن به مسائل معنوی می تواند به شما در یافتن پاسخ هایی که به دنبالشان هستید کمک کند.

فال روز متولدین آذرماه


امروز به قدری عاقل هستید که بدانید بهتر است احساسات خود را از اطرافیان پنهان کنید . حتی اگر باید در جمع حاضر شوید هم بهتر است احساسات تان را در خانه بگذارید . اگر می خواهید در محل کار جدی به نظر برسید درباره مسائل خصوصی و خانوادگی تان  حرف نزنید . امروز با افراد جدیدی آشنا می شوید که ممکن است تغییراتی در موقعیت اجتماعی تان بوجود بیاید و با جمعی از دوستان و آشنایان ارتباط برقرار کنید که شرایط شما را به طور قابل توجهی متحول می کنند .امروز خیلی زود هیجان زده می شوید و عقل و منطقتان را کنار می گذارید؛ بهتر است مواظب این حالت خود باشید.

فال روز متولدین دی ماه

ممکن است امروز رفتاری را از دوستان نزدیک یا همکاران تان ببینید که اصلا از او انتظار ندارید ، اما خیلی روی این مساله تمرکز نکنید و به کارهای خود برسید و نگذارید فکر کردن به این مسائل مانع انجام وظایف و کارهایتان شود . شما به خوبی با موانع مقابله می کنید ، خصوصا وقتی این موانع بر سر  دست یابی به خواسته هایتان باشد به هر نحوی آنها را از میان بر می دارید . اما نباید در این مسیر خیلی بدرفتار و خشن باشید زیرا نتیجه معکوس می گیرید . تصمیم گیری در زمینه مسائل عاطفی در حال حاضر برایتان بسیار مشکل شده است، خودتان را محدود نکنید و به حس درونیتان اعتماد کنید، نیازی نیست که عجله به خرج دهید.

فال روز متولدین بهمن ماه


امروز فکر و خیال های زیادی دارید تا با استفاده از آنها درآمدتان افزایش یابد . اما برنامه ریزی برای مسائل مالی خیلی نتیجه رضایت بخش برایتان ندارد ، زیرا ایده آل گرایی شما باعث گمراهی تان می شود . قبل از این که ریسک کنید آنچه را به دست اورده و از دست می دهید را با هم مقایسه کنید . شما باید با مسائل کهنه رو به رو شوید که سبب می شوند فکر کنید بیهوده به دور خود می چرخید . نگران نباشید، اوضاع خیلی زودتر از آنچه فکرش را بکنید روبراه خواهد شد و به نگرانی هایی که دارید خواهید خندید.

فال روز متولدین اسفندماه

امروز برای فکر و خیال هایتان هیچ حد و مرزی ندارید ، اما باید مراقب باشید خام این فکرو خیال های بی پایه نشوید . می خوایهد کارهای جدیدی انجام دهید و حتی شاید دلتان بخواهد پروژه بزرگی را در دست بگیرید . خیلی عجله نکنید زیرا ممکن است تصمیمات بی حساب شما را به اشتباه بکشانند . شما دوست دارید وقت زیادی را با خانواده تان سپری کنید اما خیلی به رفت و آمدهای تکراری علاقه ندارید . هر کاری که از آن مطمئن هستید را انجام داده و بقیه وقتتان را در کنار خانواده و عزیزانتان به انجام کارهای مورد علاقه تان بگذرانید.

به تلگرام ما بپیوندید
میزان محبوبیت: 4.88(85 رای) | زمان دقیق: 2016-03-08T13:29:03+03:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون وب سایت جامع خبری خانواده می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است