دوشنبه ۹۷/۹/۱۹   Mon 18/12/10

فال روز سه شنبه 19 خرداد

چاپ مطلب بازدید : 549 سه شنبه ۱۹ خرداد ۹۴

روزتان را با فال آغاز کنید

فال روز سه شنبه 19 خرداد

فال روزانه

روزتان را با فال آغاز کنید

اختصاصی بیست ستون: 

فروردین ماه

امروز سخت به دیگران اعتماد کنید و محتاطانه رفتار کنید .  مهربانی شما پاسخ متقابل ندارد و این ممکن است موجب ناراحتی و ناامیدی شما شود .  احساساتتان را با دیگران به راحتی درمیان نگذارید و قبل از آن مطمئن شوید که شخص لایق اعتماد است یا نه . امروز در کار دیگران دخالت نکنید و سکوت کنید . به زبانی با عشقتان حرف بزنید که او متوجه شود . قبل از این که حرف بزنید به حرف هایتان خوب فکر کنید و طوری حرف بزنید که موجب ناراحتی کسی نشوید و تکه و کنایه را کنار بگذارید .

اردیبهشت ماه

امروز احساسات شدیدی دارید و به هرچیزی عکس العمل شدید نشان می دهید . از لحاظ روحی با انگیزه هستید و دوست دارید چیزهای جدید یاد بگیرید . احساس نیاز به معنویت دارید و با یک سفر مذهبی به مکان های زیارتی بسیار آرام خواهید شد . امروز حس ششمتان خوب کار نمی کند پس تا 24 ساعت آینده به حس خود اعتماد نکنید و دست به قضاوت نزنید . امروز به احتمال زیاد با افراد جدیدی آشنا می شوید و می توانید نیمه گمشده تان را پیدا کنید و عشق را تجربه کنید .

خردادماه

امروز بسیار رویاپرداز شده اید و این رویاپردازی وقت گیر و بی نتیجه است . با فکر کردن به رویاهایتان یک کار جدیدی را شروع کنید که حتما نتیجه خوبی به همراه خواهد داشت . امروز احساس سبکی خواهید  کرد . خیلی سریع می توانید دوست پیدا کنید پس در جمع های مختلف حاضر شوید و خودتان را به دیگران معرفی کنید اما زیاد صمیمی نشوید .  امروز ساعت زیادی را در کنار عشق تان بگذرانید و اگر زیاد سرحال نیست  ،تنهایش بگذارید و به او فشار نیاورید . در کارهایتان متعادل باشید .

تیرماه

امروز ارتباطات اجتماعی زیادی خواهید داشت و احتمال دارد فرد جدیدی وارد زندگی تان شود که برای شما اهمیت زیادی پیدا خواهد کرد .  امروز اتفاقاتی می افتد که می خواهید نظرات خود را در مورد آنها بگویید و اگر با صداقت و صمیمیت باشد اشکالی ندارد . امروز قبل از غذا سالاد بخورید ودست از پرخوری بردارید . امشب را درکنار عشق تان باشید و با هم به هرجایی دوست دارید بروید و در مورد رویاهایتان حرف بزنید و یا در خانه بمانید و تلویزیون تماشا کنید  .

مردادماه

امروز انرژی و قدرت زیادی دارید و از پس هر کاری بر می آیید . ممکن است با چالش های جدیدی مواجه شوید و این اهداف جدیدی را برای شما به وجود آورد . شور و هیجان زیادی دارید و با هرچیزی بی آن که از بزرگی و سختی آن بترسید با قدرت تمام روبه رو می شوید .  شما با کسی زود خودمانی نمی شوید اما امشب به غریبه ها نزدیک شوید . اگر مجرد هستید این کار می تواند شروع عشق تازه ای باشد . این نزدیکی در ذهنتان نباشید واین احساس را به طرف مقابل انتقال دهید .

شهریورماه

بیش از حد برای نظر دیگران احترام قائل نشوید و خودتان برای کارهایتان تصمیم بگیرید . امروز ممکن است تحت تاثیر برداشت های شخصی تان از احساسات دیگران باشید و پیش داوری کنید اما بدانید این کار درست نیست و زود قضاوت نکنید . امروز انرژی و  احساس زیادی دارید و به احتمال زیاد همسرتان هم این احساس را دارد پس می توانید برنامه مشترکی برای امروزتان داشته باشید . اگر احساسات خلاقانه تان فعال شده است شروع به نقاشی و یا نوشتن کنید .


مهرماه

دلتان می خواهد وسایل و دفترکارتان را تمیزکنید و به تمام کارهای عقب افتاده برسید اما بدانید شما نمی توانید همه کارها را مدیریت کنید و مجبور به این کارها کنید . اگر توانسته اید کسی که می خواهید در کنارش باشید را پیدا کنید رابطه خود را وارد مرحله نامزدی و عقد برسانید . اگر متاهل هستید بچه دار شدن فکر خوبی است . درمورد این مساله فکر کنید . اگر هنوز کسی را پیدا نکرده اید برای عشقی تازه آماده باشید .

آبان ماه

امروز به یک مهمانی یا مراسم دعوت می شوید و این مراسم فرصت آشنایی های جدید را به شما می دهد و به پیشرفت کاری شما کمک می کند . شور و انرژی زیادی در این ملاقات دارید . به ندای قلبتان گوش دهید و به احساسات خود اهمیت دهید تا شبی رمانتیک را با عشق تان سپری کنید . او را خوشحال کنید و با کلامتان عشق را به او نشان دهید . اگر  خسته نیستید با هم بیرون بروید و در جای آرامی با هم صحبت کنید .


آذرماه

امروز استعدادهای شما شکوفا می شود و می توانید این استعدادها را پرورش دهید . امروز شور و انرژی زیادی دارید و می توانید هرکاری را برعهده بگیرید و روز بسیارخوبی خواهد بود . از لحاظ فیزیکی هم قدرت و توان زیادی دارید و می توانید به یک باشگاه بروید و ثبت نام کنید . کودک درون شما بیدار شده و شب مفرحی برای شما و عشقتان خواهد بود . امروز از خودتان بپرسید آیا به  اندازه کافی با همسر و فرزندانتان حرف می زنید و با آنها صادق هستید ؟

دی ماه

امروز می خواهید تغییری در ظاهر و اندام تان ایجاد  کنید و به ظاهرتان برسید . سبک های جدید لباس پوشیدن را امتحان کنید تا به نتیجه دل خواهتان برسید . با شور وانرژی ای که امروز دارید در هر کاری به نتیجه خواهید رسید و همه را شگفت زده می کنید . به رابطه تان خوب فکر کنید و ببنید همان طور پیش می رود که انتظار دارید ؟ . در مکالمات خود صداقت داشته باشید و صریح حرف بزنید تا رابطه شما به موفقیت بیشتری برسد .


بهمن ماه

امروز انرژی زیادی دارید و احساس می کنید می توانید تمام بار دنیا را با خودتان به دوش بکشید . خودتان هم از این همه انرژی تعجب می کنید . وقتتان را با فکر کردن به این چیزها هدر ندهید و ازامروز استفاده کنید . اگر می توانید به ورزش بروید در یک کلاس جدید ثبت نام کنید . این انرژی ناخوداگاه از شما سرچشمه می گیرد اما می توانید آن را به دنیا حقیقی پیوند دهید . با عشق خود به سینما بروید و پیاده روی کنید و با هم حرف بزنید . مکالمه در رابطه خیلی اهمیت دارد .

اسفندماه

ایده های تازه ای برای پروژه های جدید در سر دارید و امروز می توانید با خودتان به نتیجه برسید که کدام یک از کارها درالویت قرار دارد . قبل از آغاز کار مطمئن شوید و وسایل مورد نیاز را فراهم کنید تا وقت خودتان را هدر ندهید . امروز بعدازظهر می تواند برای شما رویایی باشد و از همراهی با عشق خود لذت ببرید . به احساساتتان شک نداشته باشید و از خودتان مطمئن باشید . اگر مجرد هم هستید به غریزه و احساسات خود اعتماد کنید.

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای

عنوان این مقاله : فال روز سه شنبه 19 خرداد

رای شما :
زمان دقیق: 2015-06-09T09:47:24+04:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است