شنبه ۹۸/۱/۳   Sat 19/3/23

فال روز سه شنبه 20 مرداد 1394

چاپ مطلب بازدید : 662 سه شنبه ۲۰ مرداد ۹۴

روزتان را با فالتان آغاز کنید

فال روز سه شنبه 20 مرداد 1394

فال روزانه

روزتان را با فالتان آغاز کنید

اختصاصی بیست ستون: 

فروردین ماه

امروز حال خوبی دارید و روز لذت بخشی برای شما خواهد بود . از مصاحبه و وقت گذرانی با دیگران لذت ببرید . امروز استراحت کنید و به وقت و خوش گذرانی بپردازید .در حین انجام کار و وظایف تان شاد باشید و نگذارید کسی حال خوب تان را از شما بگیرد . معمولا ندای قلب مان را نادیده می گیریم و آمادگی پذیرش آن را نداریم . به هر آنچه از قلب تان به شما الهام می شود اطمینان کنید و احساسات تان را باور داشته باشید .

اردیبهشت ماه

امروز ممکن است کارها بر طبق مرادتان پیش نرود . خودتان را ناراحت نکنید . برای این که دنیا به کام شما باشد باید دیدتان را تغییر دهید .وقتی به جای غمگین بودن لبخند بزنید کارهایتان ردیف خواهد شد . مشکلات تان را بزرگ جلوه ندهید و راهی را انتخاب کنید . هر راهی فراز و نشیب دارد . برای رابطه های جدید انرژی زیادی دارید و می توانید عشق تان را پیدا کنید .در روابط عاطفی خواسته هایتان را پنهان نکنید و در مورد جزئیات آن حرف بزنید .

خردادماه

عشق به شما نزدیک است و به شما انرژی و شور و حال می دهد . نباید نسبت به کسی که شما را جذب کرده خیلی هیجان زده شوید . نگرش غیر منطقی را رها کنید ، شاید کسی افکاری را در شما به وجود آورد که واقعیت نداشته باشد . به عشق تان بی توجه شده اید باید به او نشان دهید که دوستش دارید . هر چقدر هم او را دوست داشته باشید و او هم از عشق شما مطمئن باشد، گاهی در گیر و دار زندگی دچار روزمرگی می شویم و عشقمان را فراموش می کنیم.

تیرماه

امروز در سرکار منتظر اتفاقات غیرمنتظره ای باشید . صبور باشید زیرا شما فردی هستید که به راحتی احساسات تان را بیان نمی کنید . اشتباه می کنید ! گاهی لازم است که افکار و احساسات تان را با دیگران در میان بگذارید . امروز خیلی خوب در کارها پیش می روید . اگر در مسائل عاطفی و عشقی سرعت زیادی داشتید تعجب نکنید . بعضی چیزها آنقدر سریع دارند پیش می روند که درک آنها برایتان سخت است. خیلی روی جزئیات زوم نکنید و به تجزیه و تحلیل آنها نپردازید.

مردادماه

امروز رویاپردازی زیادی می کنید و خیلی به فکر ایده آل ها هستید . واقعا شرایط آن طوری که فکر می کنید نیست و شما نمی توانید شرایط را تغییر دهید . برای رسیدن به اهداف تان باید شجاع باشید و رویاهایتان را به واقعیت مبدل کنید . امروز فعالیت های اجتماعی خسته تان کرده است .بعد از تمام شدن کارتان به سکوت امن خانه پناه ببرید و کمی با خودتان خلوت کرده و استراحت کنید. یک فنجان چای داغ و یک کتاب خوب از هر مسکنی بهتر می توانند باشند.

شهریورماه

امروز مثبت اندیش باشید و نگذارید انرژی های منفی زندگی تان را تباه کند . بین حقایق زندگی و خودتان رابطه منطقی برقرار کنید و نگذارید افکارتان شما را به جایی ببرد که ربطی به شما ندارد . اگر در جست و جوی عشق هستید وقت بیشتری را با دوستان تان بگذارنید . امروز در ارتباط با دیگران وسواس دارید . وقتی اعتماد دیگران را جلب کنید رفتارتان عوض می شود .ولی به شما توصیه می شود آنقدر دیر علاقه خود را نشان ندهید که موقعیتتان را از دست بدهید.


مهرماه

امروز دلتان هوای مهمانی کرده است  ،با دوستان تان قرار بگذارید و به دیدن آنها بروید . امشب در کنار خانواده شاد باشید و از لحظات زندگی تان لذت ببرید . قدر زندگی را بدانید و اگر حوصله کار را ندارید از همکارانی که می خواهند وظایف شما را انجام دهند دوری کنید . بهتر است در برنامه روزانه تان جایی برای ماجراجویی قرار دهید . امروز حسابی به خودتان برسید. ممکن است امروز با کسی آشنا شوید که به یکی از مهمترین افراد زندگیتان تبدیل شود.

آبان ماه

امروز وقت تان را تلف نکنید و با جریان زندگی پیش بروید تا از زندگی لذت ببرید . به خودتان سخت نگیرید تا اطرافیان نیز راحت باشند . رفتارهای دوستانه داشته باشید تا دوستان بیشتری داشته باشید و دشمن را از خود دور کنید . قبل از این که دوستی هایتان را محکم کنید او را خوب بشناسید . مجردها اگر به دنبال شریک زندگی هستید ، زیاد درخانه نمانید . با دوستانتان در خارج از منزل قرار بگذارید و فعالیت های اجتماعی را حتما در برنامه خود قرار دهید.


آذرماه

امروز خلاقیت زیادی دارید و می توانید هنر خود را نشان دهید . با خیالات و رویاهایتان شادتر زندگی کنید و دربرابر فشار زندگی مقاومت کنید تا حس بهتری داشته باشید . با خلاقیت خودتان و احساسات تان را معرفی کنید . برای خانواده تان وقت بگذارید و به آنها انرژی مثبت دهید . امشب برای ابراز عشق به همسرتان زمان خوبی است . پس کاری کنید که احساس دوست داشته شدن را در او زنده کنید. نگذارید مشکلات زندگی بین شما فاصله بیندازند.

دی ماه

امروز انرژی زیادی دارید و دوست دارید با دیگران به تفریح بروید . با دوستان و اطرافیان تان با هم باشید و شب خاطره انگیزی را پشت سر بگذرانید . اگر امروز از شما ایراد گرفتند اهمیتی ندهید و مطابق میل خودتان رفتار کنید . شاید امروز از این که دیگران از افکار شما مطلع شوند بترسید اما نباید ترس به دلتان راه دهید . در زندگی صداقت داشته باشید تا دیگران هم  همین طور با شما رفتار کنند . احساسات تان را بیان کنید و برای همسرتان وقت بگذرانید .

بهمن ماه


در چند روز آینده وضعیت عاطفی و احساسی زندگی تان بهتر خواهد شد . نباید درباره روابط فعلی خود غیر منطقی برخورد کنید و همه چیز را همان طور که هستند ببینید . شما به دنبال اطلاعات نیستید اما شاید به صورت ناگهانی با حقایقی روبه رو شوید و افکار قبلی تان را بهم زند . به گذشته فکر نکنید ، آینده در انتظار شماست . برای این که رابطه عاطفیتان با عشقتان راکد نشود فعالیت هایی جدید را در برنامه تان قرار بدهید و با انجام کارهایی که تا بحال نکرده اید به رابطه خود هیجان بدهید.

اسفندماه

درباره مسائل عاطفی و احساسی جدی تر برخورد کنید . با این برخورد جدید دیگران به شما نزدیک نمی شوند و از شما فراری می شوند . ریلکس تر برخورد کنید و وقتی را به تفریح و خوش گذرانی اختصاص دهید تا نتایج دلخواه تان را بگیرید . درباره یکی از آشنایان خبری به شما می رسد که از ان مطمئن نیستید . تا وقتی از صحت اخبار مطمئن نشدید درباره آن اظهار نظر نکنید . اگر مجرد هستید به زودی عشق تان را پیدا می کنید . هیچ فرصتی را نباید از دست دهید.

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای

عنوان این مقاله : فال روز سه شنبه 20 مرداد 1394

رای شما :
زمان دقیق: 2015-08-11T01:13:04+04:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است