دوشنبه ۹۷/۴/۲۵   Mon 18/7/16

فال روز سه شنبه 21 مهر 1394

چاپ مطلب بازدید : 1630 سه شنبه ۲۱ مهر ۹۴
موضوع : فال گیر    کافه بیست

روزتان را با فالتان آغاز کنید 

فال روز سه شنبه 21 مهر 1394

فال روزانه

روزتان را با فالتان آغاز کنید 

اختصاصی بیست ستون: 

فروردین ماه

شاید امروز اتفاقات غیر قابل انتظاری برایتان رخ دهد و یا کارهایتان بر طبق برنامه ریزی پیش نرود . باید خودتان را آماده کنید زیرا این اتفاق ممکن است فرصت های جدیدی برایتان بوجود آورد . تا زمان و انرژی کافی دارید از این فرصت ها برای رشد و پیشرفت تان استفاده کنید. شاید رابطه تان با شریک زندگی تان با مشکل روبه رو شود اما چون درک بالایی دارید و می توانید تغییرات رفتاری به چه دلیلی است ، برای حل آن ها زودتر اقدام کنید . مطمئن باشید هر دوی شما به چیزی که می خواهید می رسید.

اردیبهشت ماه

باید  در فعالیت های درونی شرکت کنید ، شاید رسیدن به چیزی که به صلاح شماست کمی دشوار و سخت باشد اما خیلی زود در جایی که انتظار ندارید ، همه چیز برایتان روشن و واضح می شود . باید برای رسیدن به هدف های بزرگ قدم بردارید . عادت های روزمره را  کنار بگذارید و از دید دیگری به زندگی نگاه کنید . فکر می کنید یکی  از عزیزان تان از شما دور شده است و مثل قبل به هم نزدیک نیستید . فکر می کردید این مشکل حل شدنی نیست اما الان به نتیجه عکس خواهید رسید و همه چیز مطابق میل تان پیش خواهد رفت .

خردادماه

کسانی که قدرت بیشتری در محیط کار نسبت به شما دارند ، امروز بیشتر با شما در ارتباط خواهند بود و حتی ممکن است شما را با روش های مختلف امتحان کنند. شاید از این وضعیت ناراضی باشید و فکر کنید توان تصمیم گیری ندارید اما بدانید تغییرات شما را به موفقیت و رشد می رساند . اگر عشق زندگی تان هر روز حرفی می زند به دل نگیرید زیرا او نمی تواند تصمیم درستی بگیرد اما به تدریج زندگی تان سرو سامان خواهد گرفت.

تیرماه

شما در مرحله رشد قرار دارید و باید تمرکزتان را روی کار بگذارید و در مواقع نیاز تغییرات لازم را ایجاد کنید . اگر فکر می کنید تنهایی از پس این کار بر نمی آیید از دیگران کمک بگیرید تا به موفقیت دست یابید . فرصت های طلایی در انتظار شماست . تصور می کنید روی مه راه می روید و نمی توانید جلوی پاهایتان را ببینید . این احساس به خاطر بحث های اخیرتان با عشق تان است اما به تدریج همه چیز برایتان روشن می شود و به این نتیجه می رسید که برای ترسیدن  دلیلی وجود ندارد .

مردادماه

امروز انرژی زیادی دارید و بهترین زمان است تا از آن برای پیشرفت زندگی تان استفاده کنید . فرصت های بزرگ به سراغ شما آمده و باید قبل از بهره برداری از آنها درباره شان مطمئن شوید . شاید پاسخی که به دنبالش هستید در انتظار شما نباشد اما نباید عجله کنید . تمام جوانب را در نظر بگیرید و جسارت داشته باشید و از تغییر نترسید . این روزها درباره شخصی که از شما دور است ، خیالبافی می کنید و به زودی خیال شما به واقعیت تبدیل می شود .

شهریور ماه

امروز انرژی زیادی خواهید داشت و این انرژی می تواند جسمی یا روحی باشد . در هر صورت توجه شما را جلب خواهد کرد و باید به بهترین صورت ممکن از آن استفاده کنید . باید مسئولیت کارهایتان را به عهده بگیرید و تغییرات مثبتی در زندگی تان به وجود آورید . اگر از رابطه تان ناراضی هستید و می خواهید آن را تمام کنید ، شاید در این تصمیم با اصرار طرف مقابل رو به رو شوید اما اگر مطمئن هستید روی تصمیم تان ثابت قدم باشید .


مهرماه

باید چشم هایتان را بیشتر روی واقعیات زندگی باز کنید و فرصت هایی که برایتان بوجود می آید را از دست ندهید . هیچ وقت عجولانه تصمیم نگیرید . روزهای زندگی سریع تر از همیشه می گذرند و شما باید سبک زندگی تان را هم سو با تغییرات انتخاب کنید . نباید به اولین چیزی که در مسیرتان است ، چنگ بزنید بلکه باید تمام  جوانب را به خوبی تجزیه و تحلیل کنید و با اطمینان دست به کار شوید .

آبان ماه

شاید امروز اتفاق غیر منتظره ای برایتان بیفتد که تمام توجه شما را جلب کند اما باید دیدتان را گسترش دهید و به چیزهای بزرگ تر فکر کنید . فرصت های بزرگی دارید که نباید نادیده بگیرید . قبل از این که اتفاقی در زندگی تان بیفتد به دنبال تغییراتی باشید . پنجره ها را باز کنید تا هوای تازه به اتاق تان بیاید و نفس عمیقی بکشید . در رابطه عاطفی تان مشکلی دارید و باید زودتر برای حل آن اقدام کنید تا در باتلاق فرو نروید . باید کمی عقب بکشید و به محدودیت هایتان نگاهی داشته باشید .


آذرماه

امروز فرصتی برای شما فراهم شده که باید قدم اول را بردارید . با انرژی مثبتی که دارید موفقیت شما حتمی خواهد بود . برای تجربه و ایجاد تغییرات بزرگ باید جسارت بیشتری داشته باشید . شاید بهم زدن نظم زندگی برایتان واجب باشد تا با فرصت های جدید رو به رو شوید . در رابطه ای هستید که شما را مجبور به تجربه هایی کرده که به تنهایی از آنها فراری هستید . اگر به این نتیجه رسیده اید که رفتارهای شریک زندگی تان شما را اذیت می کند ، بهتر است برای تغییر آنها اقدام کنید تا دیر نشود .

دی ماه

باید مسئولیت زندگی تان را به عهده بگیرید و در زندگی تان تغییرات اساسی و مهمی ایجاد کنید . فرصت های زیادی دارید و باید آن ها را در یابید . شاید کمی گیج شوید اما این تغییرات در جهت رشد و پیشرفت شماست تا در آینده به موفقیت دست یابید . در رابطه عاطفی تان بحث هایی داشته اید و فکر می کنید از عشق تان دور شده اید و او به شما احساسی ندارد اما با گذشت زمان این ابهام برطرف می شود و رابطه تان قوی تر از قبل خواهد شد.


بهمن ماه

امروز لازم است در یکی از ابعاد زندگی تان تغییرات اساسی ایجاد کنید اما نباید عجله داشته باشید . تنها نباید برای انجام وظایف به دنبال تغییرات باشید بلکه باید درباره مواردی که نیاز به تغییر دارند خوب تحقیق کنید و بعد دست به کار شوید . بهترین فرصت برای رشد است و باید راهی انتخاب کنید که بزرگترین رشد را در آن خواهید کرد . شما خواسته شریک زندگی تان را می دانید و انگیزه او را می دانید و از طرفی خودتان را خوب می شناسید ، پس معطل نکنید و به آنچه در ذهن تان است عمل کنید .

اسفندماه

دوره جدیدی از زندگی تان شروع شده و فرصت های زیادی برایتان فراهم می شود که شاید از آنها بی خبر باشید . فکر می کنید که باید در زندگی تان تغییراتی ایجاد کنید اما فکر کردن به این تغییرات گیج کننده است . مواردی که فایده ای برایتان ندارد را دور بیندازید تا راه برای موفقیت های جدید برایتان باز شود . بعد از مدت ها انتظار کشیدن ، از شنیدن حرف دل یکی از نزدیکان تان احساس آرامش خواهید کرد ، باید خودتان را برای شنیدن حقیقت های شیرین آماده کنید.

به تلگرام ما بپیوندید
میزان محبوبیت: 4.82(83 رای) | زمان دقیق: 2015-10-13T08:40:01+03:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون وب سایت جامع خبری خانواده می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است