شنبه ۹۷/۴/۳۰   Sat 18/7/21

فال روز سه شنبه 24 آذر 1394

چاپ مطلب بازدید : 635 سه شنبه ۲۴ آذر ۹۴
موضوع : فال گیر    کافه بیست

روزتان را با فالتان آغاز کنید

فال روز سه شنبه 24 آذر 1394

فال روزانه

روزتان را با فالتان آغاز کنید

اختصاصی بیست ستون: 

فال روز متولدین فروردین ماه

امروز خودتان را به خاطر مسائل بی ارزش و کم اهمیت ناراحت نکنید. اگر با اطرافیان تان بحث کردید، بهتر است دنبال آن را نگیرید و از آنها بگذرید زیرا این مسائل موقتی هستند. اگر فکر می کنید باید در زندگی تان تغییر ایجاد کنید، برای بوجود آوردن آن درنگ نکنید. باید به روابط عاطفی تان و کسانی که اطراف تان هستند با دقت بیشتری نگاه کنید. اگر بی حوصله هستید و نمی توانید رابطه خوبی با همسرتان برقرار کنید، درباره ناراحتی اخیرتان با او صحبت کنید. شما نیاز به تنهایی و آرامش بیشتری دارید.

فال روز متولدین اردیبهشت ماه

امروز به سختی می توانید با اطرافیان تان ارتباط برقرار کنید. تاکنون برای رضایت حال آنها خیلی تلاش می کرده اید و مدام آنها توقع تشویق داشتید اما امروز فکر می کنید باید به خودتان بیشتر اهمیت دهید و برای خودتان هم وقت بگذارید. امروز زمان خوبی برای استفاده از مهارت ها و توانمندی هایتان است. اگر احساس افسردگی دارید، چند ساعتی به بیرون از منزل بروید و با دوستان تان از موزه ها و گالری های هنری دیدن کنید تا حس و حال تان عوض شود.

فال روز متولدین خردادماه

امروز روز خوب و آرامی دارید . به زندگی خوش بین هستید و خلاق تر از همیشه به نظر می رسید. اکنون بعد از مدت ها احساس آزادی دارید و این احساس از درون شادتان کرده است. به زودی فردی وارد زندگی تان می شود و باعث شادی بیشترتان خواهد شد اما نباید خیلی زود عاشق شوید. فرصت های زیادی برایتان بوجود می آید اما قبل از این که تصمیمی بگیرید آنها را خوب بررسی کنید. شما به خوبی نمی توانید منظورتان را به اطرافیان انتقال دهید و این مساله باعث سوء تفاهم می شود. پس قبل از حرف زدن حرف هایتان را بسنجید.

فال روز متولدین تیرماه

امروز انرژی از دست رفته تان را دوباره به دست می آورید. به همین خاطر می خواهید به زندگی تان سرو سامان دهید. البته مسائل مالی ذهن تان را مشغول کرده است، در این باره نگران نباشید که به زودی پولی به دست می آورید. امروز پر از شور و هیجان هستید و حتی می توانید مسائل ناراحت کننده را نادیده بگیرید و روز تان را خراب نکنید. امروز هیچ مهمانی را رد نکنید زیرا از نظر شغلی و عاطفی فرصت های خوبی برایتان به وجود می آورد.

فال روز متولدین مردادماه

برای دست یابی به آرزوهایتان باید تمام تلاش تان را بکنید و تمام راههای خلاقانه را به کار ببرید. البته به طور ناگهانی راه دیگری جلوی راهتان سبز می شود و به هدفتان نزدیکتر می شوید. شما از این مساله خوشحال می شوید و امروز را جشن می گیرید. البته ممکن است به خاطر مساله ای با یکی ازدوستان تان درگیر شوید. به جای عصبانیت باید خودتان را جای او بگذارید و از نگاه او به مساله نگاه کنید.


فال روز متولدین شهریورماه

زندگی شخصی تان در حال تغییر و دگرگونی است ؛ به طوری که این تغییر شیوه ی زندگی اخیرا قابل مشاهده است. اگر به خاطر مشکل دیگری چون مشکلات محیط کار یا اختلاف با پدر و مادرتان ناراحت هستید نباید آن را سر همسرتان خالی کنید. باید به جای این کار برای آرامش خود به دنبال راه حل دیگری باشید. در صورتی که می خواهید روابط عاطفی خوبی داشته باشید باید رفتارهای بد خود را قبول کنید و به بهترین شکل آن را تغییر دهید. ورزش باعث آرامش شما می شود.

فال روز متولدین مهرماه

باید در کلاس هایی که هیچ ربطی به زندگی و فعالیت های روزمره تان ندارد، ثبت نام کنید. برای مثال در کلاس های کامپیوتر چون فتوشاپ شرکت کنید. توانایی هایتان را بالا ببرید تا خود و اطرافیان تان از شما راضی و قدر دان باشند. شما دلتان می خواهد همیشه به دیگران کمک کنید و مسائل را از نگرش های مختلف ببینید اما اکنون از خودتان غافل شده اید. اگر در روابط عاطفی تان دچار ابهام و گیجی شده اید، نصایح خود را به دیگران به یاد اورید.


فال روز متولدین آبان ماه

به زودی متوجه می شوید که همیشه نشانه هایی که اطرافیان برای رسیدن به موفقیت به شما می  دهند، درست از آب در نمی آید . اگر اطرافیان شما را مجبور می کنند که کاری که خودشان دوست دارند را انجام دهید اما شما تمایلی به آن ندارید، قبول نکنید. باید از آنها چشم پوشی کنید و بهترین راه ممکن را انتخاب کنید. باید به رابطه عاطفی تان بهای بیشتری دهید. باید بعد از چند ماه یا سال دوستی با کمی تغییر و تحویل رنگ و بوی تازه ای به رابطه عاطفی تان دهید.

فال روز متولدین آذرماه

خود شما مصلحت کارتان را خوب می دانید . در سرتان ایده های جدیدی دارید و می خواهید زودتر آنها را عملی کنید. فکر می کنید دیگر راههای گذشته جواب نمی دهد و نمی توانید خودتان را با آنها وفق دهید. باید مواظب باشید درگیری های ذهنی باعث بحث و جدل با اطرافیان تان نشود. اگر رابطه عاطفی جدیدی را شروع کرده اید برای تقویت و بهبود آن تلاش کنید. نیاز نیست برای تمام مسائل برنامه ریزی کنید اما آینده تان را هم فراموش نکنید.


فال روز متولدین دی ماه

اکنون در بهترین وضعیت از زندگی شخصی تان هستید و هیچ نگرانی، ترس و ابهامی در زندگی تان وجود ندارد و به ثباتی که منتظر آن بوده اید، دست یافته اید. اکنون خودتان را بیشتر شناخته و با مهارتهایتان آشنا هستید و به همین خاطر می توانید بهترین راه ممکن را برای زندگی تان انتخاب کنید. اگر به دنبال جلب توجه دیگران هستید، امروز فرصت خوبی برای این کار نیست. باید به جای جلب توجه به  دیگران، به خود و همسرتان بیشتر توجه کنید. در چنین روزی با سکوت به موفقیت خواهید رسید.

فال روز متولدین بهمن ماه

امروز می خواهید نخستین قدم را برای رسیدن به تصمیم تان بردارید اما باید احتیاط کنید که قدم اشتباهی برندارید تا از حرکت بازمانید. باید برنامه سالمی داشته باشید، به مواد غذایی مصرفی تان نگاه کنید و حتی میزان فعالیت روزانه تان را بررسی کنید. حتی در صورت کمبود وزن یا اضافه وزن در باشگاه ورزشی ثبت نام کنید و تا وقتی به وزن ایده ال نرسیدید، دست از تلاش برندارید. باید شیوه درست زندگی کردن را یاد بگیرید تا در تمام مراحل زندگی تان موفق شوید.


فال روز متولدین اسفندماه

امروز انرژی زیادی دارید و می توانید ایده هایتان را با دوستان و همکاران تان به اشتراک بگذارید و به کسانی که به شما نیاز دارند کمک کنید. در این صورت با افرادی آشنا می شوید که در آینده به دردتان می خورند. از انرژی مثبت امروز استفاده کنید و تلاش کنید همسرتان را غافلگیر کنید و این شادی را با هم جشن بگیرید. اکنون که هر دوی شما خوشبین و امیدوار هستید، درباره مسائل مهم زندگی و مشکلات تان با هم صحبت کنید. 

به تلگرام ما بپیوندید
میزان محبوبیت: 4.92(91 رای) | زمان دقیق: 2015-12-15T01:38:28+03:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون وب سایت جامع خبری خانواده می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است