دوشنبه ۹۷/۴/۲۵   Mon 18/7/16

فال روز سه شنبه 26 خرداد

چاپ مطلب بازدید : 560 سه شنبه ۲۶ خرداد ۹۴
موضوع : فال گیر    کافه بیست

روزتان را با فالتان آغاز کنید

فال روز سه شنبه 26 خرداد

فال روزانه

روزتان را با فالتان آغاز کنید

 اختصاصی بیست ستون: 

فروردین ماه

امروز انرژی زیادی دارید و ارتباط بیشتری نیز با دوستانتان برقرار خواهید کرد و با وجود مخالفت سایرین احساساتتان را بیان خواهید کرد. اگر کسی شما را ناراحت کرده است امروز بهترین روز است که او را از زندگی تان حذف کنید. امروز بهترین فرصت برای قرار ملاقات  است زیرا شما در مرکز توجه هستید و در ملاقات و گفت و گویی موفق خواهید شد. اگر  اعتماد به نفس کافی داشته باشید فرد مورد علاقه تان را جذب خواهید کرد.

 

اردیبهشت ماه

شما فردی هستید که از بیان احساسات تان فرار می کنید و درون گرا هستید اما امروز توانایی لازم را برای برقراری ارتباط با دیگران دارید. از این فرصت استفاده کنید و احساساتتان را به زبان دوستانه بیان کنید. حرف زدن خیلی سخت هم نیست و با حرف زدن مشکلی که مدت ها گریبان شما ر اگرفته است حل خواهد شد. با فرد مورد علاقه تان به یک مسافرت یک روزه بروید تا به آرامش برسید و روحیه تان عوض شود.

 

خردادماه

مدت هاست برای خانواده تان وقت کافی نمی گذارید اما امروز روز مناسبی برای گذراندن با خانواده است. بهتر است با همسر و فرزندتان به پارک و یا باغ وحش بروید. اگر مجرد هستید با دوست تان و یا خانواده تان وقت بگذرانید. امروز گفت و گو با فرد مورد علاقه تان برایتان جذاب و لذت بخش خواهد بود. اگر به دنبال عشق هستید ارتباطاتتان را افزایش دهید. شما به زودی غافل گیر خواهید شد.

 

تیرماه

شما ارزش خاطرات و یادگاری های خانوادگی تان را نمی دانید و آن طور که باید از  آنها نگهداری نمی کنید. بهتر است لوازم با  ارزش پدر، پدربزرگ، مادر، مادربزرگ، خواهر، برادر و افراد مهم زندگی تان را جمع کنید و در جایی با ارزش نگه داری کنید. این کار روزی شما را خوشحال می کند و با دیدن این لوازم حس خوبی خواهید داشت. شما به زودی با یک نفر آشنا می شوید و رابطه تان به جایی که انتظارش را ندارید می رسد.

 

مردادماه

امروز شجاعت لازم را دارید تا به خاطر اشتباهاتی که کرده اید معذرت خواهی کنید. به جای پشیمانی و غصه خوردن با افرادی که می توانند در جبران آن به شما کمک کنند، صحبت کنید. به زودی به آرامش خواهید رسید و مشکلاتتان حل خواهد شد. حرف‌هایی را که باید، به زبان آورید. شما چیزهای زیادی برای به اشتراک گذاشتن با شریک زندگی‌تان دارید، به نیمه پر لیوان نگاه کنید تا همه چیز بر وقف مرادتان پیش رود.

 

شهریور ماه

آروزهایتان را جدی بگیرید. با کمک آن‌ها است که می‌توانید به اولویت‌ها، خاطرات گمشده، علاقمندی و نگرانی‌های زندگی خود پی ببرید و در کمال ناباوری به خودشناسی برسید و مشکلات زندگی‌تان را حل کنید. در این راه می توانید از کمک دیگران نیز استفاده کنید. مشکلی با عشق تان دارید که امروز می توانید این مشکلات را حل کنید، پس فرصت را از دست ندهید. کار شما را خسته کرده است برای گردش با عشق تان به بیرون بروید.

 


مهرماه

اخیرا استرس زیادی به شما وارد شده است و این باعث خستگی تان شده است. امروز احساس خستگی ندارید و انرژی زیادی برای ارتباط برقرار کردن با دیگران دارد پس درباره استرس هایتان صحبت کنید. برای این که استرس تان را کاهش دهید ورزش کنید و به دنبال راهی باشید که حالتان خوب شود. نگرانی، ترس، عصبانیت و استرس را از خودتان دور کنید که برای سلامتی تان مضر است. امروز بسیار مهربان هستید و تاثیر خوبی در روابط تان خواهد داشت اما زیاده روی نکنید.

 

آبان ماه

امروز روز خوبی برای بازگو کردن افکار و احساسات درونی شما است. امروز اگر میخواهید از عشق تان تعریف کنید یا پیشنهادی را به همکارتان دهید حتما این کار را انجام دهید و هرچه در ذهن تان است را بیان کنید. شما فرد صادقی هستید و در گفت و گوهایتان حقایق را بازگو می کنید و دیگران از گفت و گو با شما احساس خوبی دارند. امروز روابط خوبی با عشق تان خواهید داشت و از آن لذت می برید.

 


آذرماه

امروز انرژی زیادی دارید و این انرژی مثبت را به دیگران هم منتقل می کنید.  یک شاخه گل، کارت پستال، ایمیل و آغوش می تواند راههایی برای ابراز احساساتتان باشد. امروز زمان خوبی است که عشق تان را غافلگیر کنید، در بیان رازها با عشق تان تردید نداشته باشید. اگر می خواهید زندگی تان متعادل باشد به همان میزان که منطق دارید احساسات هم داشته باشید. اگر به مهمانی دعوت شدید بهترین لباس خود را بپوشید. خاطرات خوبی برایتان برجای خواهد ماند.

 

دی ماه

امروز اگر مشکلاتی برایتان پیش آمد به دنبال راه حل ساده باشید. معمولا روشن ترین راه حل، بهترین راه حل است. احساسات را کنار بگذارید تا با منطق بهترین تصمیم را برای مشکلاتتان بگیرید، گاهی احساسات شما را از واقعیات زندگی  دور می کند. امکان دارد به یک مهمانی دعوت شوید، از عشق تان دعوت کنید تا او هم با شما همراه باشد. در این صورت شما و عشق تان به آرامش خواهید رسید و روحیه تان عوض می شود.

 


بهمن ماه

امروز انرژی زیادی دارید و توانایی هایتان زیاد شده است و هیچ کس نمی تواند مانع شما شود. امروز فرصت خوبی است که مشکلاتتان با افراد را با گفتگو حل کنید. در رابطه عاطفی انرژی زیادی دریافت خواهید کرد و خواهید توانست مشکلاتی که مدت هاست گریبان شما را گرفته است با حرف زدن حل کنید. هر دوی شما به این نتیجه خواهید رسید که نباید از مشکلاتتان فرار کنید و می توانید با صحبت کردن آن ها را حل کنید.

 

اسفندماه

امروز با اعتماد به نفس و انرژی زیادی که دارید تمام مشکلاتتان را بدون ناراحتی برطرف خواهید کرد. بهتر است با افرادی که مشکل پیدا کرده اید امروز صحبت کنید و ارتباطاتتان را گسترش دهید. امروز این قدرت را دارید تا واقعیت را برای همسرتان بگویید و تمام سو تفاهماتی که در این مدت ایجاد شده است را رفع کنید. به زودی بندهایی که دور خودتان مشاهده می کردید باز خواهد شد و آزادی را تجربه خواهید کرد.

به تلگرام ما بپیوندید
میزان محبوبیت: 4.79(110 رای) | زمان دقیق: 2015-06-16T08:51:38+04:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون وب سایت جامع خبری خانواده می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است