دوشنبه ۹۸/۱/۵   Mon 19/3/25

فال روز شنبه 14 آذر 1394

چاپ مطلب بازدید : 2858 شنبه ۱۴ آذر ۹۴

روزتان را با فالتان آغاز کنید

فال روز شنبه 14 آذر 1394

فال روزانه

روزتان را با فالتان آغاز کنید

اختصاصی بیست ستون: 

فال روز متولدین فروردین ماه

ایده های بزرگ به تنهایی شما را به موفقیت نمی رساند زیرا حتی اگر اهداف خوبی داشته باشید در صورت وقت نگذاشتن برای عملی کردن آنها به نتیجه مورد نظرتان نمی رسید.  اگر کارهایتان با سرعت خوبی جلو نمی رود ، باز هم تسلیم نشوید . حرف زدن درباره مشکلات به شما کمک می کند بهتر گام های بعدی را بردارید ، البته باید با کسی مشورت کنید که قابل اعتماد باشد و واقعیت را بدون قصد و غرض بگوید . اگر در روابط عاطفی تان مشکل دارید قبل از هر چیزی به خودتان فرصت دهید و مشکلات خودتان را حل کنید .

فال روز متولدین اردیبهشت ماه

دلتان نمی خواهد کارهایتان را همانند قبل به طریق خسته کننده انجام دهید و دلتان می خواهد برای هر کاری روش جدیدی داشته باشید اما دیگران اشتیاقی به این تغییرات ندارند . با همکاری دیگران کارهایتان را بهتر انجام می دهید ، اگر دیگران تمایلی به همکاری با شما ندارند خودتان به تنهایی شروع کنید . در این صورت ازادی بیشتری دارید و بعد از رسیدن به هدف لذت بیشتری خواهید برد . شما خیلی زود عصبانی می شوید ، نباید اجازه دهید مشکلات کم اهمیت شما را نسبت به عشق تان عصبانی کند .

فال روز متولدین خردادماه

با این که امروز از کار کردن خسته اید و دلتان می خواهد کمی استراحت کنید ، اما مجبورید برنامه های خوش گذرانی خود را کنار بگذارید و کارهای عقب افتاده تان را انجام دهید . انجام دادن کارهایتان آنقدر هم که فکر می کنید خسته کننده نیست و کارهایتان به خوبی پیش می رود . خصوصا اگر بتوانید به جای ناراحتی و حسرت خوردن به کارهایتان برسید . باید در انجام کارها و وظایف تان خلاق باشید و از انجام آنها لذت ببرید. اگر مجزد هستید چشم هایتان را باز کنید تا موقعیت های زیادی به دست آورید.

فال روز متولدین تیرماه

امروز قرار است در مهمانی دوستانه شرکت کنید . اما قبل از این که در جمع دوستان تان حاضر شوید و با هم خوش بگذرانید باید کارهای نیمه تمام تان را به پایان برسانید . شاید دلتان بخواهد بعد از تمام شدن کارها در خانه بمانید و کمی استراحت کنید .  اگر واقعا همین را می خواهید نگذارید دیگران شما را به انجام کاری که دوست ندارید مجبور کنند. شما این حق را دارید که از بعدازظهر امروزتان همان طوری که خودتان دلتان می خواهد استفاده کنید و مجبور هم نیستید به کسی جواب پس بدهید.

فال روز متولدین مردادماه

شاید امروز را با محاسبات غیر واقعی درباره کارهایی که می توانید تا پایان روز به اتمام برسانید شروع کنید . این نگرش بلند پروازانه می تواند شما را بی حوصله کند . با این وجود برنامه های قبلی را کنار نگذارید و مطابق با برنامه هایتان جلو روید تا بتوانید آنها را عملی کنید . باید از فرصت هایتان استفاده کنید تا پشیمانی به سراغ تان نیاید . شما از جمله افرادی هستید که برای دست یابی به عشق تلاش می کیند ، اما این کار شما را برای ایجاد رابطه عاطفی پایدار راحت نمی کند . باید با کسی رابطه داشته باشید که به او علاقه مند باشید .


فال روز متولدین شهریور ماه

امروز تمرکز کردن روی کارها و مسئولیت هایتان کار خیلی سختی است و شاید تمام کردن کارهای نیمه تمام امکان پذیر نباشد . با این وجود در طی روز این حالت کمرنگ تر می شود و می توانید کارهای نیمه تمام و مشکل را به انجام برسانید . اگر ذهن تان از کار اصلی منحرف می شود بلافاصله هدف اصلیتان را به خودتان یادآوری کنید. داشتن پشتکار و اراده در حال حاضر کلید شما برای رسیدن به موفقیت است. با اراده تمام کارتان را ادامه دهید تا به نتیجه رسیده و بتوانید از ساعات پایانی روز همانطور که دوست دارید بهره ببرید.

فال روز متولدین مهرماه


شاید امروز از شرایط فعلی راضی نباشیدو دلتان بخواهد تغییری ایجاد کنید ، اما برای این کار باید تصمیم جدی بگیرید و مهارت تازه ای کسب کنید . اگر می خواهید حتما این کار را انجام دهید باید موضوعی را انتخاب کنید که کنجکاوی امروزتان را ارضا کندو به شما کمک کند با موارد جدیدی آشنا شوید  گاهی زندگی همچون رازی زیباست که باید آن را کشف کنید. ذهن شما به شدت درگیر بررسی گزینه های مختلفی است که برای داشتن یک رابطه عاطفی پیش رو دارید، باید سر و سامانی به افکارتان داده و  تصمیمتان را بگیرید.

فال روز متولدین آبان ماه

اگر فکر می کنید مسائل مادی تان به بن بست خورده و در این زمینه اطلاعات مهمی را نادیده گرفته اید ، امروز زمان خوبی است که به اشتباهات احتمالی تان پی ببرید. مشورت کردن با اطرافیان کمک زیادی به شما در این زمینه می کند و وقت تان نیز برای پیدا کردن احتمالات اشتباه تلف نخواهد شد . سوالات مستقیم و صریح تردیدهای شما را از بین می برد و در پیدا کردن جواب های درست کمک زیادی خواهد کرد . برای دست یابی به واقعیت هر کاری می توانید انجام دهید . اما یادتان نرود وقتی هم برای تفریح و استراحت کنار بگذارید. 


فال روز متولدین آذرماه

شاید امروز از سرنوشتی که در انتظارتان است مطمئن نباشید با این وجود تردید امروز می تواند مانع رسیدن شما به اهداف تان شود. شاید در ابتدای روز ندانید چه برنامه ای دارید اما در طی روز با آگاهی بیشتری قدم بر می دارید و برنامه هایتان را در ذهن تان تجسم می کنید. برای اعتماد به ندای درونی تان شجاعت نیاز است، خصوصا وقتی که حال حاضر با واقعیت تطابق ندارد. جلو رفتن راهی که فکر می کنید درست است بیشتر از دنبال کردن راه دیگران برایتان موفقیت به ارمغان خواهد آورد.

فال روز متولدین دی ماه

امروز با جاه طلبی و بلند پروازی به دنبال اهداف بزرگ هستید اما این امیدهای واهی و غیر منطقی می تواند حالتان را خراب کند . با داشتن شور و انرژی زیاد می توانید بیش از حد توانایی هایتان قدم بردارید و اکنون انرژی زیادی در وجودتان احساس می کنید . قبول کردن چیزهایی که از کنترل شما خارج است به شما کمک می کند تردید و سردرگمی کمتری داشته باشید و از توانایی هایتان بیشترین بهره را ببرید . نباید نسبت به طرف مقابل تان بی توجه باشید زیرا این کار هیچ چیزی را حل نمی کند و فقط شرایط را بدتر خواهد کرد .


فال روز متولدین بهمن ماه

شاید امروز برنامه های منطقی زیادی داشته باشید اما داشتن رفتار واقع گرایانه و داشتن منطق کار بسیار سختی است . البته این مساله هیچ صدمه ای به انجام دادن مسئولیت هایتان وارد نمی کند زیرا نمی خواهید وقتی به گذشته نگاه می کنید ، هنوز با حجم زیادی از وظایف و کارهای انجام نداده رو به رو شوید . امروز می توانید به دنبال ماجراجویی و هیجان طلبی باشید اما نباید اجازه دهید این کار به وظایفتان آسیبی وارد کند . دنبال کردن رویاهایتان وقتی وجدانی آسوده داشته باشید بهترین کار ممکن می تواند باشد.

فال روز متولدین اسفندماه

شاید امروز انجام دادن مسئولیت هایتان کار خیلی سختی باشد زیرا ذهن تان به دنبال رویا پردازی است . به جای این که هر چیزی را همان طور که هست قبول کنید آنها را هر طوری که دوست دارید باشند در ذهن تان مجسم کنید. اکنون قدرت درونی تان به قدری زیاد است که هر رویایی را می توانید به واقعیت مبدل کنید. البته باید برای تبدیل رویاها به واقعیت اقدام کنید ، زیرا قرار نیست جادویی انجام گیرد. باید خودتان با تلاش و کوشش و تکیه به نیروی درونی تان تمام رویاها را به واقعیت تبدیل کنید

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای

عنوان این مقاله : فال روز شنبه 14 آذر 1394

رای شما :
زمان دقیق: 2015-12-05T07:58:57+03:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است