جمعه ۹۷/۴/۲۹   Fri 18/7/20

فال روز شنبه 15 اسفندماه 1394

چاپ مطلب بازدید : 614 شنبه ۱۵ اسفند ۹۴
موضوع : فال گیر    کافه بیست

روزتان را با فالتان آغاز کنید

فال روز شنبه 15 اسفندماه 1394

فال روز 15 اسفندماه

روزتان را با فالتان آغاز کنید

اختصاصی بیست ستون :

فال روز متولدین فروردین ماه

امروز فکر می کنید همه چیز روبه راه می شود و مطابق با میل شما پیش می رود ، اما ناگهان متوجه می شوید شرایط فعلی تان با اهداف طولانی مدت شما سازگاری ندارد . با این وجود می خواهید با تلاش و پافشاری زیاد به سمت مقصودتان حرکت کنید و موانع را از جلوی راه خود بردارید . روش امروز شما خیلی نتیجه بخش نخواهد بود . بهتر است به جای این کار به شرایط موجود فکر کنید و ببینید این وضع چه چیزی به شما می گوید ؟ وقتی متوجه شرایط شوید استرس تان از بین رفته و مسیر برایتان هموارتر خواهد شد .

فال روز متولدین اردیبهشت ماه

اگر امروز کسی بخواهد جلوی پیشرفت تان را بگیرد عکس المعلی احساسی نشان می دهید که می تواند مانع موفقیت تان شود ، اما خودتان هم علت این واکنش غیر منطقی و احساساتی را درک نمی کنید . نباید درباره دیگران و شرایط موجود هیچ قضاوتی داشته باشید ، تا چند روز دیگر به دلایل اتفاقات امروز پی خواهید برد . فکر می کنید زندگی ثباتی ندارد و منطق می گوید درباره مسائل مهم تا زمانی که آشفتگی فعلی رفع نشده تصمیم گیری نکنید . به جای این که با عجله و بی احتیاط قدم بردارید به خودتان فرصت بدهید تا سرحوصله و در مسیر صحیح گام بردارید.

فال روز متولدین خردادماه

شما آدم منفی نگری نیستید ، اما امروز حتی وقتی کارهایتان مهم مطابق برنامه جلو می روند و فقط مشکلات جزئی در کارهایتان وجود دارد با دید منفی به این مساله نگاه می کنید . شاید موفقیت دور از دسترس به نظر برسد اما اعتماد به نفس خود را حفظ کنید . شما مشکلات کوچک را مانعی در سر راه خود می دانید که می توانید جلوی پیشرفت تان را در آینده بگیرد . پس هیچ وقت حتی زمانی که نسبت به خود و توانایی های خود تردید دارید شکست را قبول نکنید . باید یادتان باشد که خودتان می توانید زمینه لازم را برای تغییرات شخصی فراهم کنید .

 فال روز متولدین تیرماه

امروز کارهای زیادی دارید و شاید فکر کنید تمام ساعات روز هم برای انجام دادن کارهایی که امروز در برنامه تان دارید کافی نخواهد بود . شاید کمبود ها باعث پیچیده تر شدن مشکلات شده باشد ، اما مشکل اصلی شما نداشتن اعتماد به نفس است . با هر مساله ای که باعث نگرانی تان می شود نباید احساس ناامیدی داشته باشید . حالا فرصت خوبی است که با جمع کردن توان تان و داشتن بهترین عملکرد ، اراده و پشتکار خود را ثابت خواهید کرد . نباید بگذارید وضعیت فعلی و استرس و فشار عصبی میان شما و عشق تان فاصله بیندازد . در واقع عشق تان التیام بخش تمام دردها می تواند باشد .

فال روز متولدین مردادماه

اکنون مسائل شغلی برایتان اهمیت زیادی دارد و فکرتان درگیر آنهاست ، رفتار امروز شما می تواند تاثیر جدی روی هفته های آینده داشته باشد . اهداف اصلی خود را در نظر بگیرید ، اگر خیلی مسئولیت قبول کنید ، ممکن است شرایط شما را مجبور کند بعضی از اهداف تان را رها کنید . قبل از این که دیر شود نگاه واقع بینانه ای به شرایط داشته باشید و در برنامه هایتان تغییرات لازم را ایجاد کنید . باید زودتر دست به کار شوید تا بارتان سبک شود . اگر در رابطه عاطفی بین دو راهی هستید زودتر تکلیف خود را با طرف مقابل روشن کنید . همیشه نمی توانید به همین صورت جلو بروید .


فال روز متولدین شهریورماه

شما دوست دارید همیشه مطابق با عقل و منطق جلو بروید و روی اولویت های اصلی متمرکز شوید . حتی زمانی که مشکلات موجود در روابط اجتماعی تان با سرعت مورد انتظارتان حل نشود ، باز هم نمی توانید برای پیشرفت خود و بهبود شرایط تصمیم های هوشمندانه ای داشته باشید . تصمیم خود را در رابطه با این که چه کار می خواهید بکنید بگیرید و اجازه ندهید چیزی شما را از هدف تان دور کند . شما به خود و توانایی هایتان ایمان دارید که بسیار ارزشمند است . اگر وقت دارید سری به کمد و انبارتان بزنید و وسایل به درد نخور را دور بریزید .

فال روز متولدین مهرماه


شاید از پیشرفت کارها و مسیر زندگی تان راضی باشید اما به خاطر برخی مسائل نتوانسته باشید به اهداف تان برسید . شما می دانید به دنبال چه هستید اما در حال حاضر توانایی پرداخت بهای لازم را ندارید . شاید یکی از نزدیکان تان با رفتارهای حساب نشده استرس و فشار زیادی به شما وارد کند . توانایی شما در کنار آمدن با شرایط متغیر در حال حاضر بهترین سلاح شما می تواند باشد تا از پس مشکلاتی که پیش آمده اند بربیایید. انعطاف پذیری و شوخ طبعی خودتان را حفظ کنید تا بتوانید امروز را به خوبی و خوشی پشت سر بگذارید.

فال روز متولدین آبان ماه

شاید امروز برای خود تصویری از آینده ترسیم کنید که خیلی خوشایند است اما اگر خوب به آن نگاه کنید می بینید واقع گرایانه نیست . شرایط ایجاب می کند در برنامه های آینده تان تغییرات اساسی ایجاد کنید . شاید به این نتیجه برسید فرصت های خوب را از  دست داده اید ، اما اشتباه می کنید . برای انجام دادن کارهای زیادی دارید و موفقیت یک شبه به دست نمی آید . خیلی هول نشوید و با گام ها کوچک مسیرتان را آغاز کنید و روی هدف های منطقی متمرکز شوید تا خیلی زود متوجه پیشرفت تان شوید .


 فال روز متولدین آذرماه

با این که شانس دارید حامیانی داشته باشید و با بازخورد مثبت مورد حمایت و تشویق قرار گیرید ، اما باز هم ممکن است درباره بعضی از کارها و تصمیمات دچار شک شوید . با این وجود در مقابل سختی هایی که برایتان پیش آمده ، خنده از روی لب هایتان نمی رود . رها کردن برنامه و نقشه ها خیلی کار عاقلانه ای نیست  . درباره مسائل خانه و خانواده به طور ناگهانی مشکلاتی پیش می آید که نشان می دهند شما این اواخر نسبت به مسئولیت هایتان بی تفاوت بوده اید.

فال روز متولدین دی ماه

درباره کمبودها و ضعف ها اعتراف هایی دارید که اکنون برای شما خیلی راحت است . با این که نرسیدن به ایده آل ها تاثیر منفی زیادی روی روحیه تان می گذارد ، اما نباید خیلی به خود سخت بگیرید . یادتان باشد شرایط موجود به خاطر کم کاری شما ایجاد نشده است . شما نگران ثبات رابطه عاطفی تان هستید و به همین دلیل با لجاجت خاصی به درست بودن کارها و افکارتان اصرار می ورزید. متاسفانه این پافشاری شما نتیجه ای معکوس برایتان به همراه خواهد داشت.

فال روز متولدین بهمن ماه


امروز به دنبال کارهای بزرگ نباشید و تا جای ممکن شرایط فعلی را بپذیرید . برخلاف تصورتان اگر محدودیت هایی که شرایط موجود برایتان بوجود آورده را بپذیرید احساس آزادی خواهید داشت . به جای این که بخواهید موانع و محدودیت ها را بردارید در محدوده امن تان بمانید . اگر با چالش بزرگی رو به رو شدید اعتماد به نفس تان را حفظ کنید و به دیگران نشان دهید تحت فشار می توانید عملکرد خوبی داشته باشید . به دست آوردن یک رابطه عاطفی ایده آل زمان می برد، ولی اگر چیزی را با تمام وجود بخواهید حاضر خواهید بود برای آن هر چقدر لازم است وقت بگذارید.

فال روز متولدین اسفندماه

امروز حتی اگر متوجه نباشید هم دیگران مانع این می شوند از محدودیت های سر راهتان جلوتر بروند و مانع شما شوند . باید نسبت به این شرایط محدود کننده واکنش نشان دهید تا راحت تر از پس آن ها بر بیایید . نگران هستید کارهایتان مطابق با خواسته تان جلو نرود و تنها روی هدف خود تمرکز کنید . امروز روز راحتی نیست اما با جدیت و پشتکار می توانید روزی پربار داشته باشید . نباید در رابطه عاطفی از عشق تان انتظارات زیادی داشته باشید . هر چقدر کمتر فشار وارد کنید هم او و هم خودتان راحتتر خواهید بود و روابطتان خیلی بهتر پیش خواهند رفت.

به تلگرام ما بپیوندید
میزان محبوبیت: 4.94(85 رای) | زمان دقیق: 2016-03-05T12:30:29+03:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون وب سایت جامع خبری خانواده می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است