شنبه ۹۷/۱۱/۲۷   Sat 19/2/16

فال روز شنبه 17 مرداد ماه 1394

چاپ مطلب بازدید : 1025 شنبه ۱۷ مرداد ۹۴

روزتان را با فالتان آغاز کنید

فال روز شنبه 17 مرداد ماه 1394

فال روزانه

روزتان را با فالتان آغاز کنید

اختصاصی بیست ستون:  

فروردین ماه

امروز فکر می کنید تحت فشار اطرافیان هستید و مجبور هستید کارهایی را  انجام دهید که راضی نیستید . نباید تسلیم شوید و باید در مقابل آنها بایستید . شما باید به خودتان و توانایی هایتان اعتماد داشته باشید و مطمئن باشید از عهده کارهایتان بر خواهید آمد . باید کمی هم به خودتان استراحت دهید و به خودتان فشار نیاورید . کارهای غیرضروری را از فهرست کارهای روزانه تان حذف کنید و وقتی را برای استراحت در نظر بگیرید .

اردیبهشت ماه

نقشه هایی که دارید کمی ساده لوحانه است و باید یک بار دیگر به آنها نگاهی بیندازید تا به مشکل نخورید . امروز فکرتان آشفته و پریشان است و باید ذهن تان را متمرکز کنید و با اراده جلو بروید . می خواهید مشکلات را به تنهایی حل کنید اما لازم است گاهی از دیگران کمک بگیرید و ببینید دیگران چه فکری دارند و دیدگاههای آنها را بسنجید . به جای این که همه حرف هایتان را در دلتان انبار کنید، امروز در مورد آنها با دیگران حرف بزنید. 

خردادماه

امروز برنامه تان بهم ریخته است و زمان و انرژی زیادی را صرف کرده اید . نگران نباشید در آخر وقت به کارهایتان می رسید اما باید از امروز درس عبرت بگیرید . خودتان را ناراحت نکنیدو بیشتر از توان تان به دیگران وعده ندهید . به جای غر زدن از فرصت هایتان استفاده کنید و به دیگران توانایی تان را نشان دهید . وقت آن رسیده است که کمی در نگرش های خود تغییر ایجاد کنید، گوش کردن به حرف ها و عقاید دیگران در این راه به شما کمک خواهد کرد.

تیرماه

امروز به مسائل و مشکلاتی که در راه عمل کردن به برنامه هایتان به وجود می آید فکر نکنید . نیروی درون تان به شما کمک می کند که هر معمایی را به بهترین وجه حل کنید و راه حل ها را به خوبی درک کنید . از دوستان تان برای حل مشکلات کمک بگیرید تا روی دوشتان بار کمتری باشد .مسائل احساسی ذهن شما را بیش از هر چیز دیگری به خود مشغول خواهند کرد، خیلی آنها را تجزیه و تحلیل نکنید، وگرنه همه چیز را پیچیده تر خواهید کرد.

مردادماه

احساسات شما مدام تغییر می کند و اصلا قابل پیش بینی نیست . فکرتان هر لحظه به جایی می رود و  نمی توانید روی کارهایتان تمرکز کنید . می توانید امروز رویاپردازی کنید اما نباید منطق را فراموش کنید . هر چه کمتر به خودتان سخت بگیرید کارهایتان بهتر انجام خواهد شد . لبخند می تواند هر در بسته ای را به رویتان باز کند . امروز شاد بودن بزرگترین وظیفه شماست. تا جایی که می توانید تفریح کنید و خوش بگذرانید و با کسانی باشید که دوستشان دارید. 

شهریورماه

امروز بسیار فعال هستید و می توانید هر کاری را انجام دهید. دیگران از این که شما به اهدافتان پایبند هستید تشویق تان می کنند. اما نباید به شما اعتماد به نفس کاذب دهند تا به اهداف تان نرسید. نباید مسئولیت بیش از توانایی تان قبول کنید. امروز درگیری های احساسی زیادی دارید و نباید خودتان را در زندان بیندازید. برای رهایی از این حالت با دوستان نزدیک خود حرف بزنید تا بتوانید راه خود را به راحتی ادامه دهید، فقط از مورد اعتماد بودن این دوست اطمینان حاصل کنید.

مهرماه


امروز روز خوبی خواهید داشت و انرژی زیادی دریافت می کنید . با تفکر مثبت می توانید به اهداف تان برسید . این انرژی مثبت به قدری زیاد است که نمی توانید آن را برای روز مبادا  حفظ کنید . دانش و آگاهی شما باعث می شود که دیگران تمایل داشته باشند با شما م شورت کنند . باید اعتماد آنها را حفظ کنید و به آنها انرژی مثبت بدهید . بسیار ماجراجو هستید و لازم است کمی ماجرا و هیجان را در برنامه خود قرار دهید. این آخر هفته فرصت خوبی برای پیدا کردن نیمه گمشده تان میتواند باشد.

آبان ماه

امروز فرصت لازم برای تفریح و خوش گذرانی نخواهید داشت . عقل تان به شما می گوید تفریح را رها کنید و مسئولیت هایتان را انجام دهید . با قبول کردن محدودیت ها کارهایتان را بهتر انجام می دهید و در آینده وقت لازم را برای تفریح خواهید داشت . بیش از توان تان به خود فشار نیاورید . به دیگران وعده و وعید ندهید تا بتوانید کارهایتان را انجام دهید . فرصت هایی که در اختیارتان قرار می گیرند را از دست ندهید و شانس خود را باور داشته باشید.


آذرماه

امروز برای ایجاد تغییرات با مشکلاتی روبه رو شده اید . شما منافع دیگران را در اولویت قرار می دهید و با خودخواهی مبارزه می کنید . باید اراده زیادی داشته باشید تا بتوانید منافع دیگران را در اولویت قرار دهید و نتایج بهتری کسب کنید . با این کار فرصت های بهتری را به دست خواهید آورد و به دیگران در موفقیت کمک می کنید . با احساسات خود مواجه شوید و آنچه احساس می کنید را انکار نکنید؛ این کار به نفع شما خواهد بود و به شما قدرت بیشتری خواهد بخشید.

دی ماه

امروز بی حوصله هستید و محدودیت ها اذیت تان می کند . اما موقعیت های زیاد و هیجان انگیزی برای شما به وجود خواهد آمد و می توانید از آنها درس های زیادی بگیرید . با ترس هایی که جلوی پیشرفت تان را گرفته روبه رو شوید تا به موفقیت برسید روی افکار مثبت متمرکز شوید. تمام شجاعت خود را یک جا جمع کنید و یادتان باشد که زندگی یک ماجراجویی است و نه یک جنگ! بد نیست برای فرار از هجوم افکار  منفی به سفری کوتاه بروید.

بهمن ماه


امروز شاید پیشنهادات جدیدی به شما شود که نتوانید به آنها جواب رد دیهد . انرژی مثبت بالایی دارید و هر پیشنهادی در نظر شما خوب می باشد . همه چیز  در نظر شما خوب و ایده ال می باشد . به شما پیشنهاد  می کنیم کمی نگرش تان را تغییر دهید تا به حقایق بیشتری دست یابید . بررسی تمام گزینه هایی که در دسترس دارید به شما کمک می کند که در نهایت بهترین تصمیم ممکن را بگیرید. در روابط عاطفی امروز هیچ حد و مرزی برای شما وجود ندارد.

اسفندماه

امروز فکر می کنید از تمام مسائل آگاهی دارید اما باید بگویید اشتباه می کنید. شما به قدری درگیر جزئیات شده اید که نمی توانید مسائل را درک کنید. می خواهید در زندگی تان تحولی ایجاد شود و به همین دلیل باید فرصت هایتان را به خوبی بررسی  و کمی ریسک کنید. امروز از ناشناخته ها نترسید و به احساس درونی تان رجوع کنید و با اعتماد به نفس کافی پیش بروید. تردید و دو دلی را رها کنید و کمی ماجراجو باشید.

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای

عنوان این مقاله : فال روز شنبه 17 مرداد ماه 1394

رای شما :
زمان دقیق: 2015-08-08T08:19:29+04:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است