سه شنبه ۹۷/۴/۲۶   Tue 18/7/17

فال روز شنبه 18 مهر 1394

چاپ مطلب بازدید : 1497 شنبه ۱۸ مهر ۹۴
موضوع : فال گیر    کافه بیست

روزتان را با فالتان آغاز کنید

فال روز شنبه 18 مهر 1394

فال روزانه

روزتان را با فالتان آغاز کنید

اختصاصی بیست ستون: 

فروردین ماه

امروز اطرافیان تان بدون دلیل عصبانی هستند و شما نمی توانید گارد دفاعی تان را کنار بگذارید. صحبت ها و بحث هایتان بی نتیجه می ماند و نمی توانید حرف طرف مقابل را قبول کنید و آنها نمی توانند شما را قانع کنند. در واقع شما کمی حساس شده اید و شاید نصیحت های دوستانه یک نفر را اشتباه برداشت می کنید. نباید حرف های اطرافیان را به خودتان بگیرد و در تفکرتان انعطاف پذیری داشته باشید تا احساس سبکی به شما دست دهد. اگر نمی توانید با آرامش جواب دیگران را بدهید، سکوت کنید.

اردیبهشت ماه

امروز به قدری ذهن تان درگیر جزئیات شده است که تمام ماجرا را فراموش کرده اید. ممکن است توجه شما به جزئیات توسط اطرافیان نادیده گرفته شود اما برای خودتان نتایج خوبی به دنبال خواهد داشت. امروز بسیار ایده آل گرا هستید و این خصوصیات دیگران را به ستوه آورده است. در روزهای آینده پیشرفت هایی را در کارهایتان خواهید دید. هدف تان را کنار نگذارید و کمی صبر کنید تا دیگران را با خود همراه کنید. اگر در رابطه عاطفی تان مشکل دارید، طرف مقابل را متهم نکنید و ببینید مشکل واقعا از کجاست؟

خردادماه

امروز از طرف دوستان تان حمایتی نخواهید دید اما احتمالا آنها برای کارشان دلیل دارند و صلاح شما را می خواهند. البته کار یا هدف شما اشتباه نیست اما هیجان بیش از اندازه شما باعث شده تا نتوانید تمام جوانب را در نظر داشته باشید. هر کاری که انجام می دهید یا تعهداتی که قبول می کنید را باید در روزهای آینده اصلاح کنید. ساعات شبانه روز محدود است و شما تا حد مشخصی می توانید کار کنید و نباید با ساده انگاری بیش از حد توان تان مسئولیت بپذیرید تا بعدا پشیمان نشوید.

تیرماه 

شاید امروز احساس کنید که همه کارها و رفتارهایتان را باید برای دیگران توجیه کنید، ولی برآورده کردن انتظارات دیگران در حال حاضر آنقدر که خودتان فکر می کنید اهمیت ندارد؛ آنچه مهم است این است که با خودتان صادق باشید. به جای این که با عجله پیش رفته و بخواهید دیگران را راضی و خوشحال نگه دارید، بهتر است بگذارید هر کسی خودش  مسئول خود و احساساتش باشد. البته نیازی نیست مهربانی همیشگی خود را کنار بگذارید؛ تنها کافی است اول به کارهای خودتان رسیده و بعد از آن به سراغ دیگران بروید. اگر طی هفته گذشته نتوانسته اید برای خانواده خود وقت بگذارید امروز آنها را به گردش و تفریح ببرید.

مردادماه 

امروز ممکن است از صبح تا شب دور خودتان بچرخید و در پایان روز هم احساس کنید نتوانسته اید تمام کارهایی که در نظر داشته اید را به انجام برسانید و کارهایتان نصفه و نیمه باقی مانده اند. طی روز در حین انجام هر کاری که باشید یک کار دیگر توجه شما را از آن منحرف کرده و به سراغ کار بعدی خواهید رفت. با این حال خیلی راحت می توانید به این وضعیت غلبه کنید. به خودتان یادآوری کنید که از این شاخه به آن شاخه پریدن چه عواقبی می تواند داشته باشد. به خودتان زیاد فشار نیاورید، امروز روز تعطیل و وقت استراحت است. تنها کارهایی که می توانید و اضطراری هستند را انجام دهید و تا یک کار تمام نشده به سراغ بعدی نروید.


شهریورماه

امروز باید به راه حل هایی که در اختیار دیگران می گذارید توجه کنید زیرا حتی اگر به حرف خود اطمینان هم نداشته باشید، طرف مقابل به راحتی به شما اعتماد می کند. امروز از منطق و طرز تفکرتان مطمئن هستید و ممکن است به طور ناگهانی تصمیمی بگیرید که تا به حال به آن فکر نکرده اید. به جای این که با لجاجت از تصمیم تان دفاع کنید، از افراد مورد اعتمادتان بخواهید که شما را راهنمایی کنند. وقتی جواب مشکلی را نمی دانید باید به ندانستن خود اعتراف کنید. این مساله از نقطه ضعف شما نمی باشد.

مهرماه

امروز زمان خوبی برای انجام کارهایی است که در طی هفته های گذشته می خواستید انجام دهید اما به هر دلیلی موفق به انجام آنها نشده اید. باید با اعتماد به نفس کامل  دست به کار شوید تا به نتایج خوبی دست یابید. دیگر نباید درباره تصمیمات حرف بزنید بلکه باید دست به کار شوید. حرف های شما تاثیر گذار هستند اما کارهایتان اهمیت بیشتری دارد. نباید خودتان را قربانی قضاوت های دیگران کنید و اجازه ندهید حرف های دیگران شما را از کوره به در کند. باید به اطرافیان نشان دهید که با چه کسی طرف هستند.


آبان ماه

رویاهایتان شما را وارد دنیای تازه ای کرده است اما باید عقل و منطق را مد نظر داشته باشید زیرا منطق و واقع بینی شما را از یک موقعیت نامناسب رها می کند. در مرحله ای هستید که دنیای اطرافتان در حال تغییر است. نباید ا بزنید و اگر سوالاتی ذهن تان را درگیر کرده است، تسلیم این وضعیت نشوید. شما نیت پاکی دارید و در کنار پشتکار و سخت کوشی می توانید هر مانعی را از جلوی راهتان بردارید و عملکرد خوبی داشته باشید. شما پشتکار و تلاش خوبی دارید و این خصوصیات به شما کمک می کند.

آذرماه

احساس می کنید که عواقب تصمیم اشتباهی که گرفته اید به سراغتان آمده اند. به نظرتان افراد دیگری که در این اشتباه با شما شریک بوده اند به راحتی از این مخمصه فرار کرده اند و این تنها شما هستید که باید با این وضعیت روبرو شوید. خودتان را نگران این موضوع نکنید، از امروز اوضاع کم کم روبراه خواهد شد و شما خواهید توانست آنچه ذهنتان را درگیر کرده است به وضوح به زبان بیاورید. تنها کافی است قبل از این که دهانتان را باز کنید خوب فکرهایتان را کرده و ببینید دقیقا چه می خواهید بگویید. انتظار نداشته باشید که همه چیز به طور ناگهانی تغییر کند و به خودتان کمی وقت بدهید، ولی حرف زدن درباره این موضوع باعث خواهد شد که احساس بهتری داشته باشید.


دی ماه

امروز در احساسات و وضعیت روحی تان تغییراتی ایجاد شده اما به اندازه لازم سرحال و هیجان زده نیستید. شما از وضعیت فعلی آگاهی خوبی دارید و باید انتظار این را داشته باشید که با شما مخالفت شود. بدون این که کنترل احساسات تان را از دست بدهید و عکس العملی نشان دهید که باعث پشیمانی شود، به وضعیت تان فکر کنید. قبل از بیان نظرات باید احساس شدید خشم یا ناراحتی در وجودتان فروکش کند، در غیر این صورت حرفهایی می زنید که شرایط را برایتان پیچیده تر می کند.

بهمن ماه

در هفته های اخیر تغییرات چشم گیری در شرایط تان ایجاد شده و بدون این که کاری از دست تان بر بیاید، تمام برنامه هایتان بهم ریخته است. این دوران به پایان رسیده و می توانید کنترل کارها را به دست بگیرید و در جهت درست قدم بردارید. شاید چند روزی طول بکشد تا بتوانید تمام مشکلات را پشت سر بگذرانید و استراتژی خوب و جدیدی را برای موفقیت تان در نظر بگیرید. اجازه ندهید تاخیر چند روزه شما را دلسرد کند. باید ذهنیت مثبت تان را حفظ کنید و تلاش کنید تا همه کارها آن طور که انتظار دارید پیش برود.


اسفندماه

امروز نقشه های بلند پروازانه ای دارید و می خواهید با تمام وجود به سمت آن ها پیش بروید. هماهنگ شدن با دیگران و کنار آمدن با سختی ها بسیار مشکل است، خصوصا وقتی که بین شما و اهداف تان اختلافات قابل توجهی وجود داشته باشد. بی صبری شما کمکی به بهبود شرایط موجود نمی کند . اگر در طی چند هفته آینده آهسته قدم بردارید و هر کاری از دست تان بر می آید را انجام دهید ، در میدان رقابت پیروز خواهید شد. اگر می خواهید کسی که دوست دارید با شما همراه باشد ، نباید لحظه ای از او غافل شوید.

به تلگرام ما بپیوندید
میزان محبوبیت: 4.79(100 رای) | زمان دقیق: 2015-10-10T07:47:27+03:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون وب سایت جامع خبری خانواده می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است