شنبه ۹۷/۱۲/۴   Sat 19/2/23

فال روز شنبه 2 خرداد 1394

چاپ مطلب بازدید : 970 شنبه ۲ خرداد ۹۴

روزتان را با فالتان آغاز کنید

فال روز شنبه 2 خرداد 1394

فال روزانه

روزتان را با فالتان آغاز کنید

اختصاصی بیست ستون: 

فروردین ماه

امروز هیچ مشکلی ندارید و اگر احساس کنید کسی جلوی پیشرفت تان را می گیرد به راحتی او را کناربزنید .شما روی اهدافتان متمرکز هستید و تمام هوش و حواستان روی کارهایتان است و به آنچه که می خواهید با ‌پشتکار می رسید . امروز روز خوبی برای فکر کردن به این است که چه روزهایی را گذراندید و هدفتان در آینده چیست . اگر موردی برای ‌ازدواج هست در مورد او تحقیق  کنید و شناخت کافی به دست آورید  .

اردیبهشت ماه

امروز برای شما روز خوبی است و برنامه  هایتان را به راحتی پیش می برید و مشکلی پیش نخواهد آمد .هوای آفتابی به شما ‌اعتماد به نفس می دهد و تمام توانایی هایتان را به کار می گیرید . بایکی از اطرافیان مشکلی دارید سعی کنید باهم  کنار بیاید و روابط خوبی داشته باشید . برای مجردها در خردادماه فرصت های خوبی پیش خواهد آمد چشمانتان را خوب بازکنید .

خرداد ماه

به شما توصیه می شود در خرید کردن دقت کنید و چیزی بخرید که واقعا به دردتان می خورد . به جای پول خرج کردن با دوستانتان به بیرون بروید و لذت ببرید . این ماه به شما تعلق دارد و دیده می ‌شوید . حرف دلتان را به کسانی که دوست دارید بگویید و نتیجه دلخواه خودتان را بگیرید . امروز به کارهایتان فکر کنید .

تیرماه

مطمئن هستید کسانی که با آنها سرو کار دارید هوایتان را دارند اما چشمانتان را باز کنید که دوستان واقعی شما چه کسانی هستند .در حال حاضر دوستان خوب و وفادار و ‌عشقی مهربان دارید . احساس می کنید مشکلات اوضاع شما را بهم ریخته اند و نمی دانید چیکار میخواهید بکنید  ،بهتر است که از کسانی که در این زمینه به شما کمک خواهند کرد آشنا ‌شوید . شوخ طبعی را فراموش نکنید و زیادی جدی نشوید .


مرداد ماه

برای کارهای روزمره خانه خودتان را اذیت نکنید . این همه ‌وسواس به خرج دادن در جزئیات  عاقلانه نیست . از دیگران هم کمک بگیریدو از زندگی لذت ببرید . غرورتان مانع نشود تا از کسی کمک نگیرید . همه چیز باب میلتان نیست اما راه زیادی را آمده اید . مجردها در این ماه سعی کنند بیشتر دیده شوند فرصت های زیادی برای آنها پیش خواهد آمد .

شهریورماه

شما افراد زیادی را به خودتان جذب می کنید . امروز ایده های زیادی در سر دارید و تمام تلاشتان را برای مورد توجه قرار گرفتن آنها می کنید .به اینکه چه کارهایی باید انجام دهید تا خانواده خود را به ‌آرامش برسانید پی خواهید برد . مجردها ‌عشق زندگیشان را پیدا می کنند و متاهل ها ‌ماهی با مشغله زیاد پیش رو دارند اما طوری برنامه ریزی کنند که از ‌عشقشان غافل نشوند .


مهرماه

دارید خودتان را برای تغییری بزرگ آماده می کنید اما یادتان باشد احتیاط را رعایت کنید .  هیچ چیز به نام رابطه بی نقص وجود ندارد پس خودتان را برای ثابت کردن بی نقص بودن رابطه خودتان به دیگران تحت فشار قرار ندهید . دیگران این را باور نمی کنند پس خودتان را اذیت نکنید و واقع بین باشید . اگر به عقب برگردید می بینید که زیادی به توصیه های دیگران عمل کرده اید .

آبان ماه

امروز تلاش  کنید که در مسائل کاری و خانوادگی خود فردی قابل ‌اعتماد به نظر برسید تا به موقعیت  کاری دلخواه و رابطه ای که دنبالش هستید برسید . در محل کار مواظب باشید کارهای شما به اسم کسی دیگه تمام نشود . این چندوقت خرج های زیادی کردید ، کمی پس انداز کنید و خرج های غیرضروری را حذف ک نید . روابط ‌عاشقانه خود را تقویت کنید .


آذرماه

شما می دانید که از زندگی چه می خواهید و می دانید چطور به خواسته های می توانید برسید . اگر در کارهایتان احساس می کنید کاری درست نیست در مقابل آن کوتاه نیایید . فشار کار شما را خسته کرده است و نیاز دارید به تعطیلات بروید این فرصت را از دست ندهید . برای مجردها ماه آینده ‌ازدواج یا یافتن ‌عشق جدید به وجود خواهد امد . از میان گزینه های موجود آن کسی که واقعا می خواهید را انتخاب کنید .


دی ماه

امروز ممکن است کارهایی که دوست ندارید را انجام دهید . ‌آرامش خودتان را حذف کنید و منطقی رفتار کنید .اعتماد به نفس کافی برای حرف زدن با دیگران را دارید . کمی ‌ورزش کنید و فرض کنید آخر هفتته فرا رسیده است . با همسرتان از لحظات زندگی تان لذت ببرید . با هم ‌آشپزی کنید و یا فیلم و ‌سریال موردعلاقه تان را تماشا کنید .


بهمن ماه

امروز لجباز و غیرمنطقی هستید . کسی شما را مجبور به کاری که فکر می کنید اشتباه است نخواهد کرد ، کافی است خودتان را با دیگران هماهنگ کنید . عزیزی را از دست خود ناراحت کرده اید به جای اینکه خودتان را سرزنش کنید بهتر است عذرخواهی کنید . در ‌ماهی که پیش رو دارید با ‌عشقتان از ‌فرصت های زندگی لذت ببرید و با شور و نشاط زندگی کنید .


اسفندماه

فکر می کنید اطرافیان قصد اذیت کردن شما را دارند ، شما از پس آنها بر می آیید . سعی کنید در عین تن ندادن به کارهایی که دوست ندارید با هم کنار بیایید . امروز ممکن است تغییرات ناگهانی در کارهایتان به وجود بیاید . خودتان را برای یک سفر هیجان انگیز آماده کنید . خرداد ماه بهترین جای دنیا برای متاهل ها خانه شان خواهد بود ، در کنار ‌عشقتان لذت ببرید.

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای

عنوان این مقاله : فال روز شنبه 2 خرداد 1394

رای شما :
زمان دقیق: 2015-05-23T09:14:04+04:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است