شنبه ۹۸/۱/۳۱   Sat 19/4/20

فال روز شنبه 21 فروردین ماه 1395

چاپ مطلب بازدید : 1307 شنبه ۲۱ فروردین ۹۵

روزتان را با فالتان آغاز کنید

فال روز شنبه 21 فروردین ماه 1395

فال 21 فروردین ماه

روزتان را با فالتان آغاز کنید

اختصاصی بیست ستون :

 فال روز متولدین فروردین ماه

امروز هوا برایتان دلنشین است و می خواهید تمام روز را بیرون سپری کنید . شاید قدم زدن در پارک حالتان را دگرگون کند . فعال روی موضوع جدی که در زندگی تان رخ دده تمرکز کنید . پس انرژی تان را ذخیره کنید تا بتوانید تصمیم بهتری بگیرید . امروز فرصت خوبی برای تصمیم گیری نیست و نباید خیلی روی این کار پافشاری کنید ، فقط تلاش کنید تمرکز و آرامش لازم را کسب کنید . امروز از هوای تازه بهاری نهایت لذت را ببرید .

فال روز متولدین اردیبهشت ماه

امروز مسائل مالی ذهن تان را درگیر کرده است . شاید تصور کنید این مساله به اندازه ای که فکرش را می کنید اهمیت ندارد اما بهتر است واقع بین باشید و مسائل مالی را در اولویت اصلی زندگی تان قرار دهید . آینده را نمی توان پیش بینی کرد ، پس به فکر پس انداز کردن باشید . نگرانی را از خود دور کنید زیرا این شرایط گذرا است و به زودی در یک تا دو هفته آینده به آرامش و روال عادی زندگی تان بر می گردید . حرف زدن و اشتراک گذاشتن افکارتان با یک  دوست خوب می تواند روحیه تان را تغییر دهد .

فال روز متولدین خردادماه

امروز وقتی از خواب بیدار می شوید و خودتان را در آینه نگاه می کنید ، از ظاهر خود وحشت می کنید . فکر می کنید ناراحت و کسل هستید و کارهای زیادی روی سرتان است که باعث خستگی تان شده است . اما نباید این مساله را خیلی بزرگ کنید . همیشه زندگی بر وفق مراد شما نیست . تنها چیزی که امروز به آن نیاز دارید این است که کمی به خود استراحت دهید . با عشق تان تماس بگیرید و در جایی آرام با او قرار بگذارید .

فال روز متولدین تیرماه

شما بسیار خلاق هستید اما امروز خلاقیت زیادی ندارید و از این که نمی توانید کارهایتان را به پایان برسانید ، نگران و مضطرب هستید . بهتر است خونسردی خود را حفظ کنید و این کار را به زمان دیگری بیندازید و کاری که نیاز به تمرکز و خلاقیت ندارد را انجام دهید . تنها یادتان باشد گاهی باید به خود استراحت دهید . پیاده روی در هوای بهاری می تواند حالتان را خوب کند . پس تنبلی را رها کنید و به بیرون از خانه هم بروید .

فال روز متولدین مردادماه

امروز دوست دارید بیرون از خانه باشید و هوای بهاری را استشمام کنید . امروز ارتباط برقرار کردن برایتان آسان تر است و افراد زیادی را می بینید . شاید مجبور باشید زمان زیادی را پای تلفن بنشینید . در هر صورت روز شلوغ اما خوبی در انتظار شماست . اگر در ارتباط با همسرتان صادق نیستید ، باید در رفتار خود تجدید نظر کنید تا بعدا دچار پشیمانی نشوید . دلخوری ها را رها کنید و با صحبت کردن مشکلات تان را حل کنید .

فال روز متولدین شهریورماه

خیلی زود به مراسمی که در انتظار آن هستید ، دعوت می شوید و با افراد خوبی ارتباط برقرار می کنید . حتی ممکن است در این مراسم پیشنهادات کاری خوبی به شما شود . باید از این فرصت برای پیشرفت خود بهره ببرید . شما به دنبال انجام کاری هستید اما فکر می کنید کسی سنگ جلوی پایتان می اندازد و مانع پیشرفت تان است . اگر بجنبید می توانید راهی برای رهایی از این مسیر پیدا کنید . اما باید قبل از هر کاری برنامه ریزی و فکر خوبی داشته باشید .

فال روز متولدین مهرماه


به زودی فرصت می شود به شهر یا کشور مورد علاقه تان سفرکنید . این سفر می تواند سفر کاری باشد اما به شما خیلی خوش می گذرد و برایتان هیجان انگیز خواهد بود . تنها ممکن است در برنامه ریزی هایتان وقفه بوجود بیاید . مثلا پروازتان با تاخیر باشد یا نتوانید هتل مورد نظرتان را پیدا کنید یا ذهن تان درگیر مشکلاتی در خانه باشد . اما نگران نباشید زیرا برای تک تک آنها راه حلی پیدا خواهید کرد. کافیست کمی خلاقیت به خرج دهید.

فال روز متولدین آبان ماه

امروز به یک مهمانی دعوت خواهید شد و در آن مجلس صحبت هایی می شود که نظر شما را به خود جلب می کند . حتی ممکن است از آنها چیزهای زیادی یاد بگیرید .اگر می خواهید به ارتباط تان ادامه دهید ، خجالت نکشید و با آنها شماره تلفن رد و بدل کنید . این ارتباط درهای جدیدی به روی زندگی تان باز می کند . اگر مجرد هستید برای شروع یک رابطه احساسی خجالت نکشید و افکار و احساسات خود را بیان کنید تا نیمه گمشده تان را پیدا کنید .


فال روز متولدین آذرماه

امروز به دنبال یک رابطه عاشقانه هستید . اگر متاهل هستید و از همسرتان خواسته اید که با شما باشد اما با جواب نه رو به رو شده اید ، عصبانی و ناراحت نشوید و پیش داوری نکنید که او به شما اهمیت نمی دهد . جواب منفی به دلایل متعددی است . پس حرف های او را قبول کنید و این کار را به زمان دیگری واگذار کنید . به جای آن با دوستان خود قرار بگذارید و با هم بیرون بروید تا فکرهای بیجا به سراغ تان نیاید . خیلی زود شرایط مطلوب فراهم خواهد شد .

فال روز متولدین دی ماه

در روزهای گذشته زیاده روی کرده اید و حالا احساس درد دارید . شما باید به سلامت خود بیشتر اهمیت دهید ، زیرا مدتی است از آن غافل مانده اید . اگر نمی خواهید دردی به سراغ تان بیاید ، هر چه زودتر شیوه زندگی بهتری را در پیش بگیرید . امروز از حرفهای همکاران و دوستان تان غافلگیر می شوید . اما باید قبل از هر واکنشی خوب فکر کنید تا دچار پشیمانی نشوید و تمام شادی تان با شنیدن این خبر از بین نرود .

فال روز متولدین بهمن ماه


امروز دوست دارید در کنار عشق تان باشید اما شاید در این کار موفق نباشید . شاید دوست تان مشغول باشد و حتی نتواند جواب تلفن های شما را بدهد . نباید عصبی شوید و کنترل خود را حفظ کنید . اگر صبر کنید شرایط دلخواهتان فراهم می شود اما با بی طاقتی فقط شرایط را بدتر می کنید . اگر دیدارتان در چنین روزی میسر نشد، برای روزهای بعدی برنامه ریزی کنید. همیشه یادتان باشد که دیر رسیدن بهتر از هرگز نرسیدن است.

فال روز متولدین اسفندماه

امروز یکی از اعضای خانواده به دیدن تان می آید و با حرف هایش گیج تان می کند ، طوری که نمی توانید جواب درستی به او دهید . نباید هیچ تجزیه و تحلیلی داشته باشید زیرا فقط شرایط را پیچیده تر می کنید . بهترین راه این است که هر چه در ذهن تان است را بیان کنی . البته در آخر می فهمید که مشکل خیلی هم حاد نیست و ختم به خیر خواهد شد . به زودی دوستی به شما زنگ می زند و خبر خوشی به شما می دهد که درباره روابط عاطفی تان خواهد بود .

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای

عنوان این مقاله : فال روز شنبه 21 فروردین ماه 1395

رای شما :
زمان دقیق: 2016-04-09T11:28:36+04:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است