یکشنبه ۹۸/۱/۴   Sun 19/3/24

فال روز شنبه 22 اسفندماه 1394

چاپ مطلب بازدید : 1376 شنبه ۲۲ اسفند ۹۴

روزتان را با فالتان آغاز کنید

فال روز شنبه 22 اسفندماه 1394

 

روزتان را با فالتان آغاز کنید

اختصاصی بیست ستون :

فال روز متولدین فروردین ماه

کمی در زندگی تان تغییر بوجود آورید و در شرایطی قرار گیرید که باعث رضایت و خوشحالی تان می شود . باید رضایت شخصی را در اولویت اصلی زندگی تان قرار دهید . اگر به حمایت دیگران نیاز دارید ، خجالت نکشید و از دیگران کمک بگیرید . هر چقدر بار روی دوش تان کمتر شود ، احساس سبکی بیشتری خواهید داشت و اتفاقات بهتری رخ می دهد . نگران رابطه عاطفی تان نباشید زیرا به زودی اتفاقات خوبی می افتد و خوشحال می شوید .

 فال روز متولدین اردیبهشت ماه

امروز باید تمرکزتان را روی محدودیت های زندگی تان بگذارید ، بهتر است در خلوت خود به این مساله فکر کنید . امروز فرصت خوبی است که با خودتان صادق باشید . سلامت روحی و جسمی و ارتباط شما با اطرافیان وابسته به چیزی است که برای زندگی خود تعریف کرده اید . باید از امروز نه گفتن را تمرین کنید . شما گرفتار رابطه عاطفی گذشته تان هستید و باید برای رهایی از آن راهی پیدا کنید . هدف تان را تغییر دهید و با اراده قوی به سمت چیزی که ندای قلب تان می گوید قدم بردارید .

فال روز متولدین خردادماه

امروز نگاه دقیق تری به خود داشته باشید و ذره بین را روی خود قرار دهید . اخیرا چشم تان را به روی حقیقت بسته اید و نمی خواهید شرایط پیرامون تان را مطابق با واقعیت ببینید . اما بهتر است زودتر چشمان تان را باز کنید و با حقیقت رو به رو شوید . به دنبال چیزی که ذهن و روح تان را شاد می کند ، باشید و به انتقادات و نظرات دیگران توجهی نداشته باشید . اگر در رابطه عاطفی تان مشکلی وجود دارد که باعث آزار و اذیت تان می شود ، به جای مخفی کاری آن را با همسرتان در میان بگذارید .

فال روز متولدین تیرماه

امروز وقتی در آینه به خودتان نگاه می کنید متوجه می شوید که همانند گذشته خوشحال نیستید . شاید از اتفاقات گذشته ذهن تان درگیر است و احساس شرمندگی می کنید . در هر صورت نباید اجازه دهید سایه گذشته روی زندگی تان بیفتد و مانع پیشرفت تان شود . با احساسات خود بجنگید تا بهترین راه حل را پیدا کنید . باید در رابطه عاطفی تان تغییراتی ایجاد کنید اما خاطره ای در گذشته مانع پیشرفت شما می شود . پس گذشته را رها کنید و به سمت آینده روشن گام بردارید .

فال روز متولدین مردادماه

امروز متوجه می شوید که چقدر عشق در زندگی تان اهمیت دارد . با عشق همه چیز برایتان زیبا و جذاب است . عشق در دل تان ریشه کرده و هر چقدر این احساس را بیشتر با اطرافیان خود تقسیم می کنید ، احساس رضایت و خشنودی بیشتری خواهید داشت . شما تغییرات ناگهانی را دوست ندارید ، به همین خاطر از فردی که می خواهد زودتر به شما نزدیک شود ، ناراحت و عصبانی هستید . باید به جای عصبانیت با او حرف بزنید . مطمئنا او شما را درک می کند و رفتارش را تغییر خواهد داد . البته باید درباره کلماتی که به زبان می آورید احتیاط بیشتری داشته باشید .

فال روز متولدین شهریورماه

امروز مدام به خاطر اشتباهی که مرتکب شده اید خود را سرزنش و ملامت می کنید و خود را گناهکار می دانید . اما باید بدانید همیشه راهی برای برگشت هست . با شرمندگی اتفاق مثبتی نمی افتد پس بای این احساس منفی را  از خود دور کنید و برای عذرخواهی گام بردارید . در محل کار احساس خستگی و کسالت می کنید ، اگر فکر می کنید که زمان ایجاد تغییرات است، رزومه خود را تکمیل کنید و به دنبال موقعیت های بهتری که شما را راضی و خشنود می کند، باشید. 


 فال روز متولدین مهرماه

امروز برای انجام کارهایتان به عقل و منطق خود متکی باشید تا به اشتباه نروید . هر چقدر دانش خود را بیشتر با دیگران به اشتراک بگذارید ، ایده های بهتری به ذهن تان می رسد که باعث پیشرفت کاری تان خواهد شد . فکر می کنید فردی اذیت تان می کند . این فرد می خواهد جوابی از شما دریافت کند . اگر به شما پیشنهادی شده است ، درباره آن بیشتر فکر کنید و زودتر جواب بدهید . در این صورت هم شما و هم طرف مقابل تان از این برزخ رها می شوید.

فال روز متولدین آبان ماه

نباید در جنگی که می دانید برنده نیستید شرکت کنید . شاید می خواهید خودتان و دیگران را گول بزنید و به همه اثبات کنید دانای کل هستید در صورتی که خیلی هم دانا نیستید . پس سلاح جنگی خود را روی زمین بگذارید و به دنبال صلح و آرامش باشید . کمی سکوت کنید زیرا کلید موفقیت تان در شنیدن است ، به حرف های طرف مقابل خود گوش کنید و مطمئن باشید پشیمان نمی شوید . سفری کوتاه در پیش دارید. این سفر تغییرات اساسی را  به خصوص در روابط عاطفی در زندگی تان ایجاد خواهد کرد.

فال روز متولدین آذرماه


شاید امروز کمی عصبی و تندخو باشید پس از حالا مراقب رفتارهای خود باشید تا کنترل تان را به دست نگیرد و باعث پشیمانی تان نشود . باید ریشه احساسات خود را پیدا کنید . اگر فکر می کنید باید در شرایط تان تغییراتی بوجود آورید ، معطل نکنید . با اعتدال به موفقیت می رسید . رابطه عاطفی تان دچار یکنواختی شده است و لازم است آتش عشق خود را زیادتر کنید . مثلا بیرون از خانه با همسرتان قرار بگذارید و کارهای هیجان انگیز انجام دهید .

فال روز متولدین دی ماه

شرایط زندگی تان خوب است و اعتماد به نفس بالایی دارید . باید از احساس مثبت خود استفاده کنید و به کارهای عقب مانده تان برسید ، حتی برای بستن قراردادی درنگ نکنید . باید بدانید یک حرکت معمولی مانند یک لبخند می تواند شرایط تان را به بهترین شکل ممکن تغییر دهد . اکنون شرایط خوبی دارید ، فامیل و دوستان خود را از یاد نبرید و در مواقع احتیاج به کمک و حمایت تنهایشان نگذارید . به زودی توسط دوستی که مدت هاست او را ندیده اید، سورپرایز خواهید شد.

فال روز متولدین بهمن ماه


همچنین بخوانید: اسلام و نظام اسلامی

به زودی به آرامشی که منتظرش بوده اید ، دست می یابید که نتیجه چند ماه تلاش تان می باشد . به خود و اطرافیان تان اعتماد کنید و چشم تان را به روی حقیقت باز کنید  اگر می خواهید در زندگی خود تغییراتی ایجاد کنید ، نگران نباشید و گام اول را بردارید زیرا همه چیز به نفع شما تمام می شود . می خواهید درباره رابطه عاطفی تان تصمیمی بگیرید اما ترس از آینده و خاطرات گذشته مانع شما می شود ، باید در زمان حال زندگی کنید و هر چه ندای درونی تان می گوید را گوش کنید .

فال روز متولدین اسفندماه

امروز کلید موفقیت تان صبر کردن است . باید یاد بگیرید بدون خستگی و غر زدن منتظر نتیجه نهایی بمانید . یک مهمانی در انتظار شماست . از طرفی می خواهید به این مهمانی بروید زیرا عشق تان در این مهمانی حضور دارد ، اما از طرفی حوصله شلوغی و سر و صدا را ندارید . ما پیشنهاد می کنیم در این مهمانی شرکت کنید زیرا به قدری جذاب خواهید بود که اطرافیان را بهتر تحت تاثیر قرار داده و دل معشوق تان را به دست خواهید اورد .

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای

عنوان این مقاله : فال روز شنبه 22 اسفندماه 1394

رای شما :
زمان دقیق: 2016-03-12T09:57:09+03:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است