سه شنبه ۹۷/۴/۲۶   Tue 18/7/17

فال روز شنبه 24 مرداد 1394

چاپ مطلب بازدید : 658 شنبه ۲۴ مرداد ۹۴
موضوع : فال گیر    کافه بیست

روزتان را با فالتان آغاز کنید

فال روز شنبه 24 مرداد 1394

فال روزانه

روزتان را با فالتان آغاز کنید

اختصاصی بیست ستون: 

فروردین ماه

امروز کارهای زیادی دارید اما احساس می کنید که اوضاع تان رو به راه می شود . در چند روز موانعی در پیش رویتان بوده است که رفع خواهد شد . امروز متوجه می شوید که از زندگی چه می خواهید . با عشق یا دوستان تان به بیرون بروید و با هم خوش بگذرانید . با کسانی همراه باشید که از کنار هم بودن لذت ببرید . امروز بعدازظهر خوبی خواهید داشت و می تواند شروع کننده چند روز شادی برای شما باشد .

اردیبهشت ماه

امروز به نظرات تان پایبند باشید و حتی اگر دیگران مخالف شما بودند  ،ناراحت نشوید . دلتان می خواهد با دیگران بحث کنید اما جلوی زبان تان را بگیرید . با روهایتان به خارج از عالم واقع سفر کنید زیرا دنیای خیالی برای شما بهترین جا خواهد بود . آخر هفته خوبی در روابط عاطفی تان خواهید داشت و زندگی تان به مرحله جدیدی وارد می شود . بد نیست کار ویژه ای برای عشق خود انجام دهید و محبت خود را به او نشان داده و خوشحالش کنید.

خردادماه

به کودک درون تان فرصت دهید تا کمی شیطنت کند . برخی از درس هایی که از زندگی گرفته ایم به دوران کودکی مان مربوط می شود پس به حال و هوای کودکی برگردید و سادگی را مثه بچگی تجربه کنید . خودمان هستیم که زندگی را پیچیده می کنیم . به آینده بدون نگرانی نگاه کنید و سعی کنید به آن روزها بروید . به رابطه خود با همسرتان بیندیشید. آیا همه چیز برابر است؟ آیا همه نیازهای روانی، روحی، جسمی و احساسی شما برآورده می شوند؟

تیرماه

امروز نمی توانید دیگران را به دنبال خودتان بکشید پس خودتان دست به کار شوید . اگر به تفریح نیاز دارید این زمینه را برای خود فراهم کنید . نگرش خودتان می تواند برای شما تاثیر گذار باشد . امروز به شخصی حسادت می کنید که خودتان متوجه خواهید شد . سرتان به زندگی تان باشد و به اطرافیان کاری نداشته باشید . اگر متاهل هستید شب رمانتیکی را با همسرتان سپری کنید و مجردها با دوستان شان لحظات خاطره انگیزی را سپری کنند .

مردادماه

امروز کمی خودخواه هستید و درباره چیزهایی که می خواهید باید رو راست باشید . نباید به خاطر اینکه به احساس کسی صدمه نزنید ، خودتان را عذاب دهید . در مورد خواسته هایتان رودربایستی نداشته باشید تا به نتیجه برسید . اگر با دیگران وارد بازی روانی شوید به عاقبت خوبی دست نخواهید یافت . امروز با عشق تان دعوا می کنید که شاید بر سر چیزی باشد . برای این که از این دعواها دورباشید در رفتارهایتان محتاط باشید و اجازه ندهید بهانه ای برای دعوا فراهم شود .

شهریور ماه

امروز در برابر نظرات دیگران عصبانی می شوید . اما نمی خواهید کوتاه بیایید و عصبانیت تان به اوج می رسد . منطق داشته باشید و با بی احترامی در مقابل دیگران رفتار نکنید . اگر مودبانه حرف بزنید اطرافیان را تحت تاثیر قرار خواهید داد . امشب را با کسی قرار نگذارید و در خانه در کنار خانواده تان باشید و یک غذای خوب بخورید .  سعی کنید زود بخوابید و به خودتان یک استراحت حسابی بدهید تا هفته جدید را با انرژی تمام شروع کنید.


مهرماه

امروز به سمت رویاهای تان قدم بردارید . تمایلی به واقعیت های دنیا ندارید ، می توانید کفش های بال دار بپوشید و برای خودتان هیچ مرزی قائل نشوید . با این کار اوج می گیرید و رشد خواهید کرد . امشب برای رابطه عاطفی تان خوب و بد می باشد و بستگی به شما دارد که ببینید آیا نقطه تاریکی در رابطه های شما وجود دارد یا نه . از فرصت استفاده کنید و با کسی که دوست دارید حرف بزنید و پرونده گذشته را برای همیشه ببندید. فقط یادتان باشد که با دید مثبت جلو بروید.

آبان ماه

امروز کارهای زیادی دارید که باید خودتان را با سرعت امروز همگام کنید . انرژی زیادی دارید که می توانید از آن استفاده کنید . تنها ذهن تان می تواند مانع تان باشد . ذهن تان را باز کنید و چیزهای تازه ای که وارد زندگی تان می شود را بپذیرید . اگر امروز از آن روزهایی است که فکر می کنید هر چقدر با عشقتان حرف می زنید او متوجه منظورتان نمی شود و از لحاظ احساسی فکر می کنید از هم خیلی فاصله گرفته اید، سعی کنید در سکوت با هم قدم بزنید و در مورد هیچ چیز جز آب و هوا حرف نزنید.


آذرماه

امروز روز خوبی خواهید داشت و می توانید به خوبی با دیگران ارتباط داشته باشید و خوش اخلاق باشید . هر لباسی می خواهید بپوشید و به این که دیگران چه فکری دارند اهمیت ندهید . امروز می خواهید درباره مشکلات تان با همسرتان صحبت کنید اما ممکن است او حالت دفاعی داشته باشد . در حال حاضر بهترین راه حل این است که سکوت اختیار کنید و این گفت و گو را به زمانی دیگر موکول کنید.

دی ماه

امروز احساسات تان اوج گرفته است و می تواند تاثیر زیادی در تصمیم گیری هایتان داشته باشد . انرژی زیادی دارید که می توانید از آن استفاده کنید . این انرژی سبب می شود که از جا بلند شوید و به فعالیت وادار شوید . امروز ممکن است عاشق شوید پس حس تان را آزاد بگذارید . با تمرکز بر روی ایرادها و خطاهای عشقتان از کاه کوه نسازید و به جای این کار روی آنچه که شما را در مرحله اول به سوی او جذب کرده است توجه کنید.


بهمن ماه

امروز حال خوبی دارید و باید به سراغ علایق و باورهایتان بروید . از قدرت  امروز باید استفاده کنید و به این مساله اعتقاد داشته باشید که معجزه ای برایتان رخ خواهد داد . با خلاقیتی که دارید می توانید ایده های عجیب را در ذهن تان پرورش دهید که مورد استقبال قرار می گیرد . در کنار عشق تان لذت ببرید تا به آرامشی که می خواهید برسید . سعی کنید انعطاف پذیر باشید و با خواسته های او نیز کنار بیایید.

اسفندماه

تا زمانی که اخلاق های بدتان را کنار نگذارید وضعیت تان تغییر نخواهد کرد . تا زمانی که بعضی چیزها شما را کنترل نکنند نمی توانید کنترل زندگی تان را به دست بگیرید . با واقعیت نجنگید و بپذیرید که این حقایق در زندگی وجود دارند و می توانید تسلیم قدرت آنها شوید . امروز زندگی مشترک تان را بررسی کنید و زمان خوبی است که ببینید اوضاع رو به راه است . با همسرتان شب رمانتیکی را در منزل سپری کنید .

به تلگرام ما بپیوندید
میزان محبوبیت: 4.92(97 رای) | زمان دقیق: 2015-08-15T03:36:26+04:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون وب سایت جامع خبری خانواده می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است