سه شنبه ۹۷/۶/۲۷   Tue 18/9/18

فال روز شنبه 28 آذر 1394

چاپ مطلب بازدید : 474 شنبه ۲۸ آذر ۹۴

روزتان را با فالتان آغاز کنید 

فال روز شنبه 28 آذر 1394

فال روزانه

روزتان را با فالتان آغاز کنید 

اختصاصی بیست ستون: 

فال روز متولدین فروردین ماه

شما خیلی دلتان نمی خواهد دنبال رو دیگران باشید اما امروز ترجیح می دهید اطرافیان تان کنترل کارها را به دست بگیرند . اما در نهایت احساس بی قراری می کنید و دلتان می خواهد فردی فعال و موثر باشید . اما بهتر است در کار دیگران دخالت نکنید و سرتان به کار خودتان باشد . اگر مشکلات کاری ذهن تان را به خود مشغول کرده است در تنهایی به طور جدی به آنها فکر کنید . خطراتی زندگی تان را تهدید می کند اما اتفاقات خوبی در انتظار شماست پس با دقت بیشتر برای آنها برنامه ریزی داشته باشید.

فال روز متولدین اردیبهشت ماه

امروز اطرافیان کارها و زحمات شما را تایید می کنند و این مساله باعث شده رضایت و شادی زیادی به دست آورید . با این وجود نباید اجازه دهید این احساس در شما شدت بگیرد و باعث شود اطرافیان شما را فردی از خود راضی بدانند . اگر هفته ی گذشته کارهایتان سنگین بوده اکنون به برنامه هایتان کمی تنوع دهید و استراحت کنید . به جای این که افکارتان را محدود کنید ، به رویاپردازی و فکرکردن به چیزهای خوب مشغول شوید . شما اکنون قدرت تخیلی خوبی دارید و باید تا حد امکان از این قدرت خود استفاده کنید .

فال روز متولدین خردادماه

امروز فکر می کنید بین شما و اعضای خانواده تان فاصله است و این حس سبب می شود از هیچ کاری لذت نبرید و نتوانید روی کارهایتان تمرکز کنید . نباید بگذارید این احساس شما را از آنها دور کند بلکه به دیدن آنها بروید و یا برای یک دور همی خودمانی دعوت شان کنید . نباید در انجام وظایف تان کوتاهی کنید و احساس خستگی و رخوت به شما غالب شود . دست یابی به اهداف اهمیت زیادی برای شما دارد . یادتان نرود که عشقتان به حضور شما در کنار خود نیاز دارد و اجازه ندهید مشغله های دیگر شما را از او غافل کنند.

فال روز متولدین تیرماه

امروز به طور ناگهانی کارهایی پیش می اید و اجازه نمی دهد به برنامه های خود برسید و حتی مشکلات ناشی از اشتباهاتی که داشته اید به سراغتان می اید . با این وجود مثبت اندیشی به شما کمک می کند تمام مشکلات را پشت سر بگذارید . اما باید توانایی خود را در نظر بگیرد و بیش از اندازه به خود فشار نیاورید . در زمینه روابط عاطفی فرصت های خوبی دارید و باید از آنها نهایت استفاده را ببرید . اگر نسبت به احساسات تان مطمئن هستید ، از بروز احساسات تان نترسید.

فال روز متولدین مردادماه

امروز مثبت اندیش هستید و این مساله باعث شده که مسئولیت بیشتری قبول کنید . با این که با انرژی زیادی امروزتان را شرووع کرده اید ، اما خیلی زود متوجه می شوید که بیش از توان تان مسئولیت پذیرفته اید و رسیدن به برنامه هایتان کار آسانی نیست . البته اعتماد به نفس تان تاثیر بالایی برای رسیدن به موفقیت شما دارد . نگرانی ها را  کنار بگذارید و بیشتر ذهن تان را روی موفقیت متمرکز کنید . امروز رابطه عاطفی خوبی خواهید داشت و می توانید از قدرت تان استفاده کنید و با اعتماد به غریزه خود طرف مقابلتان را تحت تأثیر قرار دهید.


فال روز متولدین شهریورماه

امروز دست یابی به رضایت دیگران برایتان کار آسانی نیست ، زیرا به نظر می رسد هرچقدر خود را به انتظارات آنها نزدیک تر می کنید آنها چیزهای دیگری به انتظارات قبلیشان اضافه می کنند . وقتی حس می کنید به هدف نزدیک هستید می بینید که بدون اینکه به شما خبر داده شود مقصد را تغییر داده اند. البته این را بدانید که هیچ زحمتی بدون جواب نخواهد ماند. در چند روز آینده نتیجه زحمات تان را می بینید. احساس می کنید بیان کردن افکار و احساسات تان برای شما مشکل ساز خواهد بود. اگر نمی خواهید حرف بزنید در سکوت خود هم احساسات تان را سرکوب نکنید.

فال روز متولدین مهرماه


امروز از این که اطرافیان از ایده هایتان استقبال نمی کنند ناراحت می شوید. شما نیازی به تایید دیگران ندارید و به تنهایی هم می توانید در کارهایتان موفق شوید. با این وجود دلتان می خواهد اطرافیان در کارهایتان همراه شما باشند ، البته اکنون از عملکرد یک نفره به نتایج بهتری دست خواهید یافت . کمتر غر بزنید و دست به کار شوید تا به اطرافیان تان نشان دهید اگر ذهن تان را روی انجام کاری متمرکز کنید حتما موفق می شوید. بعدازظهر خود را با خواندن کتاب یا خوردن خوراکی سرگرم کنید تا از غروبی دلگیر در امان باشید.

فال روز متولدین آبان ماه

هفته ی خوبی را پشت سر خواهید گذاشت . اطرافیان به توانایی و مهارت های شما ایمان دارند و می توانید آنها را با روش های خاص خود به کار بگیرید . اگر بعدازظهر احساس کسالت و دلتنگی می کنید با دوستان تان دیداری داشته باشید یا چند ساعتی تنها باشید . بودن در کنار دیگران به شما کمک می کند احساس شادی بیشتری داشته باشید و در هفته ی جدید انرژی لازم را به دست اورید . اگر فکر می کنید عشق تان می داند چقدر به او علاقه مند هستید سخت در اشتباهید . باید احساسات تان را به زبان بیاورید و به او بگویید برایتان ارزشمند است.


فال روز متولدین آذرماه

امروز برخلاف همیشه احساس شور و نشاط در وجودتان احساس نمی کنید و اطرافیان متوجه حالت شما نمی شوند . البته خودتان هم دلتان نمی خواهد اطرافیان متوجه حال کنونی تان شوند و اعتماد به نفس تان زیر سوال برود . با این وجود دیگران در کنار شما هستند و به زبان آوردن احساسات و افکارتان به شما امکان می دهد احساس امنیت بیشتری داشته باشید . اگر دلتان نمی خواهد حرف بزنید در خانه بمانید و به درون تان رجوع کنید و کارهایی انجام دهید که از آنها لذت ببرید و به آرامش برسید . مطمئن فردا حالتان بهتر خواهد شد.

فال روز متولدین دی ماه


امروز هر لحظه فردی چیزی می گوید و نمی توانید تصمیم بگیرید که راجع به حرفهای آنها چه نتیجه ای باید بگیرید . برای این که دست به اقدامی بزنید باید از واقعیت باخبر باشید اما امروز پی بردن به حقیقت کار سختی است و این موضوع باعث شده احساس امنیت نداشته باشید. برای پی بردن به واقعیت ها به جای کنکاش در دنیای اطراف تان به دنیای درون تان نگاه بیندازید. تغییراتی در رابطه تان در حال انجام است و درباره احساسات طرف مقابل تان مطمئن نیستید. اگر مساله ای نگران تان کرده است با عشق تان بیشتر صحبت کنید.

فال روز متولدین بهمن ماه

امروز فکر می کنید از سیاره ی دیگری به زمین آمده اید و نظرات تان با اطرافیان تفاوت دارد. البته تمرکز روی این تفاوت نظرها فایده ای ندارد و تنها اختلاف نظرات را بیشتر می کند. به جای این که مشکلات و اختلاف نظرها را برای خود بزرگ کنید به دنبال نقاط مشترک باشید. تصور می کنید نیازی نیست مسائل عینی و واضح را توضیح دهید و این مساله در رابطه عاطفی تان سوءتفاهم به وجود آورده است و منظورتان به درستی منتقل نمی شود. همیشه صداقت بهترین سیاست و راه حل است و بهتر است حرف هایتان صریح و بی پرده بیان شود. 


فال روز متولدین اسفندماه

حساسیت بیش از حدتان کنترل شما را به دست می گیرد، خصوصا وقتی که نمی توانید در زمان مناسب حد و حدودها را تعیین کنید. خیلی خوب است که شما به قدری مهربان هستید که همیشه می خواهید به اطرافیان تان کمک کنید. اما اگر ندانید این مهربانی را چگونه و در چه زمانی بروز دهید، این مهربانی برایتان مشکل ساز خواهد شد. از تکرار در رابطه عاطفی تان خسته شده اید، باید بدانید تغییر تازه وقتی اتفاق می افتد که شما و عشق تان با کمک هم به وجود اورید. بهتر است با روش های مختلف به همدیگر ابراز محبت کنید. 

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای فال روز شنبه 28 آذر 1394
رای شما :
زمان دقیق: 2015-12-19T07:39:19+03:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است