یکشنبه ۹۷/۴/۳۱   Sun 18/7/22

فال روز شنبه 30 خرداد

چاپ مطلب بازدید : 574 شنبه ۳۰ خرداد ۹۴
موضوع : فال گیر    کافه بیست

روزتان را با فال آغاز کنید

فال روز شنبه 30 خرداد

فال روزانه

روزتان را با فال آغاز کنید

اختصاصی بیست ستون:  

فروردین ماه

شما در این هفته تمایلی به ارتباط با دیگران ندارید و کمتر بیرون می روید . ماهی که در پیش رو دارید برایتان خوب خواهد بود و تمام کارهای نیمه تمامتان را به پایان می رسانید . در این ماه روابط عاشقانه خوبی خواهید داشت و اگر فردی نظر شما را جلب  کرده است با صداقت تمام احساساتتان را با او در میان بگذارید . در روابط خود دچار سوتفاهم هایی خواهید شد ، اما نگران نباشد تمام مشکلات حل می شود . باید تمام تلاش تان را برای برطرف کردن مشکلات بکنید.

 

اردیبهشت ماه

هفته گذشته بیشتر وقت تان را بیرون از منزل بودید و مشغله های کاری زیادی داشتید یا حتی به مسافرت  کوتاهی رفته اید اما این هفته در برنامه های خود تغییری دهید و بیشتر در خانه بمانید و استراحت کنید .  شرایط زندگی تان را به ثبات برسانید که در آینده ی نزدیک به نفع تان  خواهد بود . اگر با فردی قرار ملاقات گذاشتید ، نگران نباشید زیرا ان قرار به نفع شما خواهد بود و او به سمت شما جذب می شود  ، فقط در صحبت کردن تان صادق باشید.

 

خرداد ماه

شما دوست دارید در زندگی تان تغییر و تنوع داشته باشید . اگر می خواهید لحظات شیرینی را در کنار دوستانتان داشته باشید به دوستان قدیمی تان سر بزنید و با آنها قرار ملاقات بگذارید. اگر اختلافی بین شما و دوستانتان به وجود آمده است حل خواهد شد و رابطه  خوبی را از سر خواهید گرفت . اشتباهات و حرف  و حدیث های گذشته را رها کنید زیرا با تکرار آن حرف ها چیزی درست نمی شود. صبر داشته باشید و منتظر  اتفاقات خوشایند در زندگی تان باشید. 

 

تیرماه

امروز با فرد جدیدی آشنا می شوید و از همنشینی با او لذت می برید . وقت بیشتری را به دوستانتان اختصاص دهید و دوستان قدیمی تان را ملاقات  کنید . در این هفته یکی از بهترین دوران زندگی شما خواهد بود از این فرصت استفاده کنید . انرژی شما ممکن است نظم زندگی تان را برهم بزند . بنابراین کمی آرام تر جلو روید و انرژی تان را ذخیره کنید . هر تصمیمی که می خواهید بگیرید خوب فکر کنید تا پشیمان نشوید.

 

مردادماه 

امروز روز خوبی است تا با تمام چیزهایی که بین شما و هدف هایتان قرار گرفته، خداحافظی کنید. شاید موانعی بر سر راهتان باشد اما بدانید که با قدرت و تلاش کافی تمام آنها را پشت سر خواهید گذاشت و به زودی برای موفقیت خود جشن خواهید گرفت. رابطه عاطفی شما آن طور که انتظارش را دارید، پیش نمی رود اما به صداقت و مهربانی شریک زندگی تان شک نکنید زیرا او نمی خواهد موجب آزار شما شود. بنابراین نگرانی را کنار بگذارید زیرا آینده ای روشن در انتظارتان است.

 

شهریورماه

روزهای خوبی در انتظار شما خواهد بود و  اعتماد به نفس تان افزایش خواهد یافت. هر جا که وارد شوید موفقیت را به خود جذب می کنید. بعد از گذراندن روزهای سخت نوبت آن رسیده است که از لحظه های زندگی تان لذت ببرید. اگر در مورد مساله ای دچار تردید و سردرگمی شده اید با صداقت و واقع بینی بر آن غلبه کنید. از روی احساساتتان تصمیم نگیرید و منطقی باشید. اگر ایده ای در سر دارید برای اجرای آن اقدام  کنید و از افراد با تجربه مشورت بخواهید.

 


مهرماه

روز خوبی برای شما خواهد بود و به تمام اهداف و آروزهایتان خواهید رسید . موانعی در سر راهتان خواهید دید اما با تلاش و پشتکار تمام موانع را پشت سر خواهید گذاشت و برای موفقیت تان جشن خواهید گرفت . رابطه عاطفی تان آن طور که انتظارش را دارید پیش نمی رود ،  اما ناراحت نباشید و به صداقت و مهربانی عشق تان شک نکنید زیرا او نمی خواهد شما را ناراحت کند . نگرانی را کنار بگذارید که آینده ی خوبی در انتظار شما خواهد بود.

 

آبان ماه

روزهای خوبی را پیش رو خواهید داشت . شما سختی زیادی را گذرانده اید و حال وقت آن است که به آن چه که می خواهید برسید . در این راه توانایی و قدرت شما  افزایش یافته است. ارزش کارهای شما بیش از این است که فکرش را بکنید پس دید سطحی به کارهایتان نداشته باشید . در روابط عاطفی تان احساس نگرانی می کنید اما مطمئن باشید خللی در روابط تان ایجاد نخواهد شد . استرس نداشته باشید و قلب تان را باز بگذارید تا معجزه را ببینید.

 


آذرماه

بیشتر تلاش کنید. شما دوست دارید مستقل از دیگران باشید و این باعث شده است که ارتباطاتتان را محدود کنید اما در ارتباط با دیگران تجربه های زیادی را به دست خواهید آورد و همکاری با دیگران از ضروریات زندگی است . در روابط عاطفی تان دچار سردرگمی شده اید بهتر است با عشق تان صحبت کنید و در رفع مشکلات تان با هم سهیم باشید . وقتی مشغله هایتان کمتر شد می توانید مشکلات تان را حل کنید.

 

دی ماه

امروز درگیری های فکری زیادی دارید و سوالات زیادی را از خود می پرسید و حتی به فکر یک مسافرت هستید .بعد نیست سری به کتاب های فلسفی بزنید . تابستان فرصت خوبی است که به مسافرت بروید و روحیه تان را عوض کنید . از  امروز برنامه ریزی کنید . امروز تحت تاثیر فردی قرار خواهید گرفت و نسبت به او انعطاف بیشتری نشان خواهید داد. از پیامی که از او به شما منتقل می شود غافل نشوید. سعی کنید با کلام و رفتار خود او را خوشحال کنید.

 


بهمن ماه

در هفته های گذشته قدم های زیادی برای روابط عاطفی تان برداشته اید و باعث شده است که در رابطه تان به تعادل برسید . آرام باشید و از شرایط خوبی که پیش روی شماست نهایت لذت را ببرید . زندگی عاطفی تان امروز در اوج خود به سر می برد . امروز متوجه می شوید که شخصی دوست دارد رابطه نزدیکی با شما برقرار کند . دیدتان را نسبت به او تغییر دهید و مثبت  اندیش باشید . پیشنهاد او برایتان غیرقابل باور است اما به زودی نظرتان عوض می شود.


اسفند ماه

انرژی مثبتی که به دنبالش بودید را به دست خواهید آورد . امروز افراد زیادی را ملاقات می کنید که از نظر فکر و احساس به شما شبیه هستند وتاثیر زیادی روی شما خواهند گذاشت . این هفته بسیار امیدوار کننده است و می توانید از تک تک لحظات آن لذت ببرید . اگر متاهل هستید برای بیرون رفتن با خانواده تان برنامه ریزی کنید و خوش بگذرانید و اگر مجرد هستید با دوستانتان قراری بگذارید . به احتمال زیاد شخص ایده الی که به دنبالش هستید را پیدا خواهید کرد.

به تلگرام ما بپیوندید
میزان محبوبیت: 4.89(118 رای) | زمان دقیق: 2015-06-20T08:48:41+04:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون وب سایت جامع خبری خانواده می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است