دوشنبه ۹۸/۱/۵   Mon 19/3/25

فال روز پنجشنبه 12 آذر 1394

چاپ مطلب بازدید : 2909 پنجشنبه ۱۲ آذر ۹۴

روزتان را با فالتان آغاز کنید

فال روز پنجشنبه 12 آذر 1394

فال روزانه

روزتان را با فالتان آغاز کنید

اختصاصی بیست ستون: 

فال روز متولدین فروردین ماه

شاید فکر کنید شرایط بحرانی دارید اما به مرور کارها خوب جلو می رود و همه چیز رو به راه خواهد شد. البته با داشتن نگرش مثبت باز هم ممکن است یک نفر پیدا شود و شما را دچار تردید کند. حتی ممکن است دیگران هم تحت تاثیر حرف های او قرار گیرند و شما را بی خیال بدانند. مثبت نگری ویژگی بسیار خوبی است و نباید حقیقت را نادیده بگیرید. باید با ذهنی باز و با صداقت به مشکلات تان نگاه کنید . گاهی نیاز است به کودک درون تان اجازه بروز دهید. با دوستان قدیمی تان قرار بگذارید و خاطرات گذشته را در کنار هم زنده کنید.

فال روز متولدین اردیبهشت ماه

امروز تفاوت زیادی با دیروز ندارد اما دید شما نسبت به مسائل عوض شده و می توانید فرصت های موجود را ببینید. با این وجود به قدری توقعات بالا و غیر منطقی دارید که باید در آنها تجدید نظر کنید. واقع بین بودن در افکار و نظریات تان شما را قادر می سازد که اعتدال داشته باشید. اگر کارهایتان را با نگرش منطقی انجام دهید، نتایج بسیار بهتری به دست خواهید اورد. امروز نیاز به خنده و شوخی دارید و نباید این فرصت را از دست دهید. امشب می توانید برای شما بهترین شب این ماه باشد، پس زمینه های لازم برای آن را فراهم کنید.

فال روز متولدین خردادماه

امروز با سرعت زیادی از واقعیت فاصله گرفته و در عالم رویاهایتان غرق می شوید. رویاهایتان به قدری نزدیک و قابل لمس است که می خواهید هر چه زودتر به آنها برسید. باید به خودتان فرصت دهید و به ذهن تان اجازه دهید به دنبال رویاها برود. به موقع از عالم رویا بیرون می آیید و در عالم واقعیت به خواسته هایتان می رسید. به زودی مشکلات را پشت سر می گذارید و به هر آنچه می خواهید می رسید. برای کسانی که دوست دارید وقت صرف کنید و به حرف هایشان گوش کنید. بگذارید بدانند که برایتان اهمیت دارند. 

فال روز متولدین تیرماه

امروز شاید خودتان را با این تصور که تمامی حمایتی که برای رسیدن به رویاهایتان نیاز دارید را در اختیار دارید گول بزنید. ولی متاسفانه تلاش و کوشش شما به تنهایی کافی نیست و دیگرانی که قول همکاری به شما داده بودند اکنون شما را تنها گذاشته اند. نه این که انها تنبل و یا بدقول هستند؛ مشکل کار اینجاست که آنها نمی توانند مثل شما نتیجه کار را در ذهن خود تصور کنند و انگیزه ای که شا دارید را ندارند. به جای تلاش برای قانع کردن شان کمی به آنها فرصت دهید. شما هم می توانید در این فاصله از این چند روز تعطیلی استفاده کرده و استراحت کنید.

فال روز متولدین مردادماه

شما باید انتظارات تان را پایین بیاورید و کمبودهای دیگران را هم ببیند ، البته آنها را همان طور ببینید و بدون این که قضاوتی کنید قبول داشته باشید . باید درک کنید که نمی توانید تمام خواسته هایتان را براورده کنید و باید بعضی چیزها را همان طور که هست قبول کنید . شاید این احساس خیلی خوشایند نباشد اما قبول کردن واقعیت خیلی از رویا پردازی رضایت بخش تر است. برای یک سفر یا شروع یادگیری برنامه ریزی کنید ، البته در حین رویاپردازی کارهایی که امروز باید انجام دهید را فراموش نکنید. 


فال روز متولدین شهریورماه

هرچند امروز آخرین فرصت برای انجام کارهایتان نیست اما باید سعی کنید وظایف تان را انجام دهید و تمام انرژی تان را به کار ببرید. امشب انرژی فوق العاده ای دارید و شاید فردا انجام کارها به این صورت امکان پذیر نباشد. خیلی خوب است که از استرس دور باشید و اعتماد به نفس تان را بالا ببرید اما نباید خود را به خواب بزنید و انگیزه خود را برای تلاش مداوم به امید این که کارهایتان خوب پیش می رود از دست بدهید . شما زیاد فرد رمانتیکی نیستید اما شاید بهتر باشد که امروز عادات خود را کنار بگذارید و احساسات عاشقانه خود را با شور و هیجان به زبان بیاورید.

فال روز متولدین مهرماه


امروز زمان آن رسیده که درباره رویاهایتان با دیگران حرف بزنید ، خصوصا اگر زیادی در عالم رویاهایتان فرو رفته اید و از آنها فاصله داشته باشید . شاید در ابتدا این کار پر ریسک باشد اما با مخفی کردن احساسات روز به روز در انزوا و گوشه گیری بیشتری فرو می روید . باید درباره نیازهایتان با دیگران حرف بزنید و به آنها و خودتان فرصت دهید که خواسته هایتان را براورده کنند. البته ممکن است امروز چیزهایی دریافت کنید که شما را راضی نکند. با این وجود یاد بگیرید برای هر چیزی که به دست می آورید سپاس گذار باشید.

فال روز متولدین آبان ماه

امروز به گونه ای رفتار می کنید که با هر اتفاقی باز هم آرام و خونسرد هستید. اما حقیقت این است که دچار دوگانگی شده اید و هر دو قطب مخالف شما را جذب می کنند و نمی توانید بی خیال هیچ یک از آنها شوید. دیگر وقت آن است که درک کنید که همزمان نمی توان در دو جهت مخالف حرکت کرد. باید خودتان در این دو راهی تصمیم بگیرید و یکی از این دو راه را انتخاب کنید. پس برای خودتان دعا کنید و به حس درونی تان رجوع کنید تا بتوانید راه درست را در پیش بگیرید.


فال روز متولدین آذرماه

امروز بیشتر از روزهای دیگر جذابیت دارید و این مساله به شما کمک می کند. هر چند خودتان تفاوت زیادی احساس نمی کنید اما دیگران فکر میکنند جذابیت زیادی پیدا کرده اید. اکنون موقعیت خوبی در اختیارتان است و باید از آن به خوبی استفاده کنید. مراقب باشید فراتر از حد و مرزتان جلو نروید وگرنه با مشکل رو به رو می شوید. یادتان باشد که در رابطه عاطفیتان در مقابل عشقی که نثار طرف مقابلتان می کنید هیچ چشم داشتی نداشته باشید؛ این یکی از ویژگی های اصلی عشق واقعی است.

فال روز متولدین دی ماه

امروز مجبور هستید کنترل و مدیریت کارها را به عهده بگیرید. این شرایط در خانه هم وجود دارد و همه روی شما به گونه ی دیگری حساب باز کرده اند. به خوبی می دانید که چه کاری را انجام دهید و دیگران هم به قدرت تشخیص شما اطمینان دارند. باید مراقب باشید که رفتارهای مستبدانه نداشته باشید و دیگران را مجبور به انجام کاری نکنید. اگر فکر می کنید که نظرات تان منطقی نیست اول به حرف های آنها  گوش کنید و قبل از هر تصمیمی نظرات آنها را ارزیابی کنید. اجازه ندهید احساسات کنترل منطق شما را به دست بگیرند. 


فال روز متولدین بهمن ماه

امروز ممکن است در پایان راه با مخالفت های زیادی رو به رو شوید اما دوستان واقعی می خواهند به شما کمک کنند. حمایت آنها کمک زیادی به شما می کند زیرا ممکن است کم کم به تسلیم شدن فکر کنید و آنها جلوی این کار را می گیرند. شما فرصت های زیادی دارید که به وضوح می بینید، اما از این که برای انجام کارهایتان انرژی کافی داشته باشید زیاد مطمئن نیستید. اعتماد دوستانتان به شما و توانایی هایتان همچون اکسیری گرانبها به قلب خسته تان قوت خواهد بخشید و شما را برای مواجهه با مشکلاتی که پیش رو دارید آماده خواهد ساخت. 

فال روز متولدین اسفند ماه

امروز در وجودتان تردیدهای زیادی وجود دارد که شروع هر رابطه ای را برایتان سخت کرده است. در برنامه ریزی هایتان کمبود وقت وجود دارد و ممکن است نتوانید برای دوستان یا عشق تان زمان زیادی بگذارید. از طرفی مشکلات مالی ممکن است سختی های دیگری برایتان ایجاد کند. زیرا با وجود این شرایط مالی اجازه ولخرجی نخواهید داشت. اگر بتوانید منابع مالی تان را مدیریت کنید و صرفه جویی کنید به نتیجه خوبی می رسید. البته نیازی نیست که برای وقت گذراندن با عزیزانتان زیاد هزینه کنید، آنچه اهمیت دارد بودن در کنار کسانی است که دوست دارید.

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای

عنوان این مقاله : فال روز پنجشنبه 12 آذر 1394

رای شما :
زمان دقیق: 2015-12-03T08:27:50+03:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است