شنبه ۹۷/۱۱/۲۷   Sat 19/2/16

فال روز پنجشنبه 15 مرداد 1394

چاپ مطلب بازدید : 509 پنجشنبه ۱۵ مرداد ۹۴

روزتان را با فالتان آغاز کنید

فال روز پنجشنبه 15 مرداد 1394

فال روزانه

روزتان را با فالتان آغاز کنید

اختصاصی بیست ستون: 

فروردین ماه

امروز با دوستانی که مدت زیادی است آنها را ندیده اید ملاقاتی دارید و این ملاقات باعث پیشرفت کاری تان می شود . روی این فرصت خود تمرکز کنید تا فرصت هایتان هدر نرود . اگر در انتخاب هدف تان تردید دارید باز هم به حرکت تان ادامه دهید .در مورد مسائل عاطفی فکر می کنید همه چیز خوب است اما می بینید که به قول هایتان عمل نکرده اید . با همسرتان صحبت کنید و پشیمانی تان را ابراز کنید تا مشکلات تان حل شود . با این کار حس سبکی خواهید داشت .

اردیبهشت ماه

امروز احساسات برانگیخته شده و به هر چیزی عکس العمل نشان می دهید . شما فرد رمانتیک و با انگیزه ای هستید و می خواهید دنیای اطراف تان را بهتر بشناسید و برای رسیدن به اهداف تان تلاش می کنی د. اگر به فکر مسافرت هستید عجله کنید . در مورد اعتقادات و نیازهای تان حرف بزنید تا دیگران احساسات درونی شما را درک کنند . منتظر عشق تان نمانید ، بلند شوید و حرکت کنید تا به ناامیدی دچار نشوید .

خردادماه

امروز خیال پردازی به سراغ شما آمده است و فکرهایی را در سر دارید که ناشی از ترس های گذشته است . بهتر است آنها را رها کنید و خودتان را آزار ندهید . از قوه تخیل تان استفاده کنید و زندگی تان را بهبود دهید . مثلا می توانید کارهای عقب مانده خود را به اتمام برسانید. توصیه می کنیم قبل از هر اقدامی با افراد با تجربه نیز مشورت کنید. مطمئن باشید که اتفاقات خوبی در آینده برای شما رخ خواهد داد.

تیرماه

اگر در کارهای اجتماعی شرکت کنید با افراد بیشتری در تماس خواهید بود . ارتباط تان را با دوستان تان حفظ کنید . کسی وارد زندگی تان می شود که روند زندگی تان را تغییر می دهید . نظرات تان را با دیگران صادقانه در میان بگذارید و مطمئن باشید اطرافیان قدردان این خصوصیت شما خواهند بود . اگر می خواهید با همسرتان صحبتی کنید که فکر می کنید به بحث و دعوا منجر می شود امروز برای صحبت کردن قدم بردارید .

مردادماه

امروز قدرت و انرژی زیادی دارید و می توانید هر کاری را به انجام برسانید . فقط کافی است از این انرژی استفاده کنید تا پیشرفت به وجود آمده را در زندگی تان ببینید . شور و اشتیاق زیادی دارید و برای زندگی تان هدف های تازه ای تعیین می کنید . مرز هایی در زندگی تان دارید که فکر می کنید اطرافیان میخواهند از آنها بگذرند . اگر این کار باعث آزار و اذیت یا حتی احساس نا امنی در شما می شود، بهتر است دیگران را نیز از نظرات خود آگاه کنید.

شهریورماه

امروز حال و هوای عاشقانه و معنوی خوبی دارید . شاید تحت تاثیر معنویت همسرتان قرار گرفته اید و می خواهید با او تفاهم داشته باشید . شما بسیار احساسی هستید و پیشنهاد می کنیم این احساس ناب را در موسیقی ، نقاشی و یانوشتن بروز دهید . در هر رابطه ای هم غم و ناراحتی است و هم آرامش و امید . امروز دست عشق تان را بگیرید و به او نشان دهید که برایتان مهم است . امروز درمورد مشکلات حرف نزنید زیرا وقت زیاد است .

مهرماه


اگر رابطه عاطفی جدیدی شروع کرده اید به زودی رابطه تان جدی می شود و نامزد می شوید . اگر متاهل هستید به زودی بچه دار می شوید به هرحال باید خود را برای روزهای خاصی آماده کنید . شما مرد عمل هستید و این احساس در روابط عاطفی تان هم بروز می کند . پس فرصت را از دست ندهید . به شما توصیه می کنیم قبل از عمل کردن به حرف های شریک زندگی تان خوب گوش کنید و بعد وارد عمل شوید .

آبان ماه

امروز به یک مهمانی دعوت می شوید که در آن با افراد جدیدی آشنا می شوید که باعث پیشرفت شغلی شما خواهند شد . در گفتگو با آنها هر آن چه در ذهن تان است را بیان کنید . اگر استرس دارید ورزش کنید و یا به موسیقی گوش کنید . چند وقتی است به همراه شریک زندگی تان تصمیم به انجام کاری دارید، بهتر است هر چه زودتر قدم اول را بردارید. شاید بهتر باشد از چیزهای کوچک آغاز کنید.

آذرماه


امروز توانایی های زیادی دارید که می توانید به کارهایتان خلاقیت دهید و در کلاس های موسیقی یا نقاشی شرکت کنید . قدم اول را بردارید و با انرژی و انگیزه حرکت کنید و از نظر فیزیکی آماده باشید . ایده هایی در سرتان دارید را واقعیت دهید و اگر می خواهید  به حقیقت پی ببرید همین امروز حرکت کنید و نتیجه آن را ببینید. مطمئن باشید شرایط شما از آنچه فکر را بکنید، بهتر خواهد شد.

دی ماه

رابطه عاشقانه شما سبب شده که به ظاهرتان اهمیت بیشتری دهید . در کلاس های ورزشی ثبت نام کنید و یا به فکر یک رژیم غذایی باشید . لباس های نو بخرید و با ظاهری جدید جلوی اطرافیان ظاهر شوید . برای رسیدن به آرامش راههای زیادی وجود دارد و چیزهای زیادی برای گفتن است . موقعیت هایتان را خوب بررسی کنید و براساس آنها رفتار کنید . اگر چیزی شما را اذیت می کند درباره آن حرف بزنید .

بهمن ماه


امروز شور و هیجان زیادی دارید و می توانید هر چیزی را تغییر دهید . خودتان نیز از این همه انرژی تعجب می کنید اما به جای وقت تلف کردن حرکت کنید . در یک کلاس ورزشی ثبت نام کنید و کارهایی را انجام دهید که به آن علاقه دارید و به نظرات اطرافیان توجهی نکنید . شاید همسرتان از ایده های شما راضی نباشد ، به جای رها کردن آنها بهتر است در موردشان گفتگو کنید تا او نیز شرایط شما را بهتر درک کند.

اسفندماه

از دوستان تان اطلاعاتی به دست آورده اید که سبب شده انگیزتان برای رسیدن به  اهداف تان بیشتر شود . ایده های زیادی دارید که با تلاش می توانید آنها را الویت بندی کنید و قدم اول را بردارید . قبل از هر کاری باید بستر آن را فراهم کنید . وقت تان را هدر ندهید . اگر درباره رابطه با فردی مطمئن نیستید با او صحبت کنید و نقش و تاثیر او را در زندگی تان پیدا کنید . یکی از دوستان تان شما را سورپرایز خواهد کرد .

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای

عنوان این مقاله : فال روز پنجشنبه 15 مرداد 1394

رای شما :
زمان دقیق: 2015-08-06T08:37:26+04:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است