پنجشنبه ۹۷/۴/۲۸   Thu 18/7/19

فال روز پنجشنبه 16 مهر 1394

چاپ مطلب بازدید : 1081 پنجشنبه ۱۶ مهر ۹۴
موضوع : فال گیر    کافه بیست

روزتان را با فالتان آغاز کنید

فال روز پنجشنبه 16 مهر 1394

فال روزانه

روزتان را با فالتان آغاز کنید

اختصاصی بیست ستون: 

فروردین ماه

امروز احساس سردرگمی می کنید ، انگار در جایی بین زمین و آسمان مانده اید و نمی دانید چه کار باید بکنید . این وضعیت سبب شده تا دست تان به کار نرود اما یادتان باشد شما یک جنجگوی شجاع هستید و نباید خیلی زود تسلیم وضعیت موجود شوید . باید توان تان را جمع کنید و کاری کنید که همه با تحسین به شما نگاه کنند . باید با دشمن درون تان مقابله کنید تا در بازی زندگی پیروز شوید . بهتر است از مسائل احساسی دور و نگرش بی طرفانه داشته باشید. 

اردیبهشت ماه

نگرانی درباره آینده و فکر کردن به چیزهایی که اتفاق خواهد افتاد فقط انرژی و وقت شما را هدر می دهد . زیرا نتیجه گیری هایی که می کنید برطبق حدس های اشتباه تان است. اکنون احساسات قابل اعتمادی ندارید. در بررسی وضعیت موجود به حدس و گمان روی آورده و واقع بینی را کنار گذاشته اید. چیزی که امروز به نظرتان میرسد یک داستان تخیلی است که از درون شما شکل گرفته است. شما خلاقیت زیادی دارید اما باید بین رویا و واقعیت ها مرزی قائل شوید.

خردادماه

امروز زمانی که درباره نقشه ها و اهداف تان با دوستان و همکاران تان حرف می زنید ممکن است خیلی با اعتماد به نفس ظاهر شوید اما در اصل می خواهید با رفتارهای ظاهری ترس و تردیدها را از خود دور کنید . نباید برای به دست آوردن تایید و رضایت دیگران تصمیم گیری عجولانه داشته باشید . به قدرت تخیل تان فرصت بروز دهید تا فرصت های زیادی برای شما ایجاد شود . در چند روز آینده در برنامه ریزی هایتان بی نظمی هایی ایجاد می شود ، به همین خاطر بهتر است زیاد برنامه تان را فشرده نکنید .

تیرماه

امروز می خواهید توانایی مدیریت تان را به همکارانتان نشان دهید ، این که از پس تمام کارها و وظایف برمی آیید. امروز انگیزه بالایی دارید و مطمئن هستید هیچ چیز نمی تواند مانع موفقیت شما شود. اگر با عجله حرکت کنید و گام های بلند بردارید ممکن است تمرکزتان را از دست بدهید و تردید سراغ تان بیاید . اگر به همراهان تان فشار زیادی وارد نکنید مدیر موفقی خواهید بود. باید آهسته قدم بردارید تا به موفقیت برسید . نمی توانید یک روزه همه چیز را تغییر دهید. برای این که اطرافیان را با خود همراه کنید باید برخورد آرامی داشته باشید.

مردادماه

فکر می کنید امروز توانایی رو به رو شدن با دیگران را ندارید . البته به این معنا نیست که توانایی دفاعی تان کم شده است ، بلکه در شرایط حاضر می خواهید با زیرکی و مهارت بیشتری برخورد کنید . شاید طرف مقابل متوجه زیرکی شما نشود اما شما می توانید همانند یک جنجگوی نینجا موثر باشید و بی انکه شمشیر به دست بگیرید از میدان مبارزه پیروز بیرون بیایید. شما می خواهید همیشه دوست داشته شوید . اگر مجرد باشید این کمبود را به شدت احساس می کند، اما به خودتان فرصت دهید و منتظر زمان بهتری باشید.


شهریورماه

امروز نمی توانید به ریشه مشکلات پی ببرید اما فکر می کنید به یافتن قطعه مهمی از این پازل نزدیک شده اید . فکر می کنید به زودی تغییرات مهمی رخ خواهد داد اما هنوز آمادگی لازم برای کنار گذاشتن برنامه قدیمی تان را ندارید. اگر می خواهید در راه جدیدی گام بردارید بهتر است کمی صبر کنید و درباره این مسیر اطلاعات کافی به دست آورید. اگر به دنبال رسیدن به کمال هستید راه سختی در پیش دارید اما موفقیت تان به یک شروع مناسب وابسته است. پس تحمل کنید و با اطمینان راهتان را شروع کنید.

مهرماه

امروز درباره مسائل منطقی گوش شنوا ندارید . کلمات را می شنوید اما هیچ چیزی نمی فهمید . ذهن تان با مسائل احساسی و عاطفی درگیر شده است و برای درک جزئیات منطقی آمادگی لازم را ندارید . نباید خودتان را ناراحت کنید ، درگیری شما با عالم رویا اصلا به ضررتان نیست . ممکن است تصمیمات تان براساس احساسات درونی تان باشد اما به اندازه تصمیماتی که برطبق تحلیل های منطقی گرفته می شوند معتبر هستند . گاهی چیزی در قلب تان حس می کنید که از تمام منطق های دنیا با ارزش تر است .


آبان ماه

شما به خوبی می دانید که شرکت در فعالیت های گروهی باعث شکوفایی روح شما می شود اما از این که در این مسیر حریم خصوصی تان را از دست بدهید وحشت دارید. برای این که احساس رضایت داشته باشید باید یاد بگیرید که بین تعهدات اجتماعی و زمانی که برای تنها بودن و انجام کارهای شخصی نیاز دارید تعادل برقرار کنید. اکنون از طرفی برای تحلیل ایده های خود به تنهایی نیاز دارید و از طرفی می خواهید با اطرافیان ارتباط برقرار کنید. بهترین راه این است که برای هر دو کار به اندازه لازم زمان بگذارید.

آذرماه

امروز بسیار ماجراجو هستید و می خواهید هر کاری را تجربه کنید. اما با توجه به شرایط موجود، عقل حکم می کند که دست ماجراجویی بردارید و دست به هیچ کاری که برایتان ریسک دارد نزنید. زمانی که باید به کارهای روزمره تان رسیدگی کنید، رویا پردازی بهترین راه برای سفر به دوردست ها می باشد. برای رفتن به دنیای ناشناخته و تجربه های جدید باید به سراغ خواندن کتاب ها بروید. باید کتاب هایی بخوانید که هیجان را در شما زنده کنید و روحتان را به دور دست ها ببرد.


دی ماه

امروز فکر می کنید سوار چرخ و فلک بزرگی شده اید اما از این چرخ و فلک سواری هیچ لذتی نمی برید. کارهای زیادی برای انجام دادن دارید و دلتان نمی خواهد وقت تان را هدر دهید. می خواهید هر چه زودتر در زندگی تان تعادل ایجاد کنید و پایتان را روی زمین بگذارید. شما آدمی نیستید که اجازه دهید فرد دیگری کنترل زندگی تان را به دست بگیرد. به جای مقاومت در برابر چیزهای غیر قابل تغییر، کمی منعطف باشید و خودتان را با شرایط موجود تطبیق دهید. این کار از آن چه که فکر می کنید هم راحت تر است.

بهمن ماه

روبه رو شدن با فردی که نگرش بیش از حد مثبت دارد باعث بد اخلاق شدن شما می شود زیرا فکر می کند سرتان کلاه گذاشته است. اما خطایی از دیگران سر نزده و با این که عجیب است، اما حق با آنهاست. در حال حاضر به راحتی خواسته هایتان را با واقعیت اشتباه می گیرید. اما باید یادتان باشد هیچ چیز بدون تلاش به دست نمی آید. پس توقعات و انتظارات تان را با دنیای واقعی وفق دهید و با همان روش قدیمی به دنبال خواسته هایتان باشید. برای رسیدن به رویاهایتان باید دنبال اهداف واقعی ، پشتکار و سخت کوشی باشید.


اسفندماه

امروز اطرافیان شما را به طور دقیق راهنمایی می کنند اما باز هم گیج و سردرگم هستید و نمی دانید باید به کدام سمت بروید. شاید در مکالمات تان ابهامی وجود داشته باشد و یا شما افکار خاصی درباره چگونگی رسیدن به اهدافتان دارید که نمی خواهید آنها را تغییر دهید. اگر با دیگران همکاری نکنید روابط کاری تان به خطر می افتد. برای رسیدن به یک هدف فقط یک راه وجود ندارد بلکه می توان از راههای مختلف وارد شد تا از سردرگمی بیرون بیایید. در بیشتر مواقع زمانی درس زندگی را می گیریم که انتظار آن را نداریم.

به تلگرام ما بپیوندید
میزان محبوبیت: 4.76(78 رای) | زمان دقیق: 2015-10-08T07:50:54+03:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون وب سایت جامع خبری خانواده می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است