جمعه ۹۷/۴/۲۹   Fri 18/7/20

فال روز پنجشنبه 19 آذر 1394

چاپ مطلب بازدید : 470 پنجشنبه ۱۹ آذر ۹۴
موضوع : فال گیر    کافه بیست

روزتان را با فالتان آغاز کنید

فال روز پنجشنبه 19 آذر 1394

فال روزانه

روزتان را با فالتان آغاز کنید

اختصاصی بیست ستون: 

فال روز متولدین فروردین ماه

شما به خوبی می دانید که عصبانیت بدون دلیل هیچ نتیجه ای برای شما ندارد . اما باید بدانید که با پنهان کردن احساسات نمی توانید مانع تاثیر گذاری آنها روی زندگی تان شوید . شاید مخفی کردن احساسات و عصبانیت در ابتدا از بحث و درگیری جلوگیری کند اما در طولانی مدت شرایط را بدتر می کند . بهترین کار این است که خشم تان را کنترل کرده و احساسات تان را بیان کنید . در این چند روزه تعطیلی به دنبال دردسر نباشید و به کارهای شخصی تان برسید . عشق تان می خواهد آخر هفته را با او باشید پس از این فرصت دریغ نکنید.

فال روز متولدین اردیبهشت ماه

امروز دلتان می خواهد همکاران تان از ایده های شما حمایت کنند اما آنها درک درستی از خواسته های شما ندارند. به آنها توضیح می دهید اما تلاش های ناموفق خسته تان می کند، خصوصا وقتی که مقامات مافوق حرفتان را قطع می کند و به شما فرصت بیان ایده هایتان را نمی دهد. فعلا نباید در مقابل آنها مقاومت کنید زیرا تنها وقت و انرژی خود را هدر می دهید. می خواهید در رابطه عاطفی تان نقش فردی را داشته باشید که کنترل امور را به دتس دارد، اما این کار زیاد جالب نیست و جذابیت شما را نزد عشق تان کمرنگ می کند.

فال روز متولدین خردادماه

امروز اطرافیان می خواهند نقشه های آینده شان را با شما در میان بگذارند. این کار باعث می شود شما ایده های جدیدی بگیرید. ایده های بزرگ آنها به شما اعتماد به نفس می دهد تا در راه درست قدم بردارید. علاوه بر آن می توانید نقش مهمی در زندگی شان  ایفا کنید. امروز می توانید ایده ال هایتان را روی کاغذ بنویسید. امروز زمان خوبی برای تصمیم گیری درباره رابطه عاطفی تان نیست. این کار را برای روز دیگری بگذارید و امشب را همراه با کسی که دوست دارید به تفریح و خوشگذرانی بپردازید.

فال روز متولدین تیرماه

امروز تمام مسئولیت هایی که به دوش تان است را به بهترین نحو انجام می دهید. وقتی مشکلی دارید و نمی دانید باید چه اقدامی انجام دهید، نباید تظاهر کنید همه چیز خوب است زیرا با این کار برای خود دردسر ایجادم یکنید. باید با صداقت وضعیت موجود را برای اطرافیان تان شرح دهید و نظرات آنها را بخواهید. این رویکرد صادقانه در نهایت به نفع شما تمام خواهد شد. چرا به کسی که این همه به شما ابراز علاقه می کند یک فرصت نمی دهید؟ زودتر دست به کار شوید، شاید همان عشقی باشد که انتظارش را می کشیدید!

فال روز متولدین مردادماه

اخیرا برای حفظ روحیه تان تلاش زیاده ای داشته اید اما بالاخره شرایط بهبود می یابد. البته هنوز مشکلاتی حل نشده وجود دارد اما نباید بگذارید این مشکلات دلسردتان کند و خیلی زود میدان را خالی نکنید. باید با واقعیت های زندگی رو به رو شوید، نادیده گرفتن واقعیت تنها رویارویی با آنچه اجتناب ناپذیر است را به تاخیر خواهد انداخت. هر لحظه خطر مواجه شدن با حقیقت شما را تهدید می کند و هر چه دیرتر با آن روبرو شوید تبعات منفی آن بیشتر خواهد بود، پس هر چه زودتر با منطق و آگاهی واقعیت ها را بپذیرید.


فال روز متولدین شهریورماه

شما به خوبی می دانید که امروز باید چه کارهایی انجام دهید اما خیلی سخت می توانید تمرکز کنید. زیرا ذهن تان مدام از این شاخه به آن شاخه می پرد و حتی کوچکترین مسائل حواستان را پرت می کند. نباید عشق تان را نادیده بگیرید. حتی وقتی احساس خود را سرکوب می کنید باز هم او به سراغ تان می آید. همکاران تان می خواهند کارهایی برایشان انجام دهید و به این صورت بار مسئولیت اضافه روی دوش تان می اندازند. باید به کارهای خودتان اولویت دهید. امروز آخرین روز هفته است و به پایان رسیدن کارهای خودتان اهمیت بیشتری دارد.

فال روز متولدین مهر ماه


شما معمولا بیش از حد توان تان به کسی قول نمی دهید اما امروز با قبول کردن چیزی که از شما خواسته شده برای خودتان دردسر درست می کنید. مثبت نگری منطقی به شما امکان انجام غیر ممکن ها را نمی دهد. وقتی مسئولیت کاری را قبول می کنید باید آن را انجام دهید و امکان فرار از مسئولیت ها وجود ندارد. پیش از این که مشکلات به شما درس دهند باید خودتان با فکر و منطق به نتیجه برسید. نتیجه تلاش هایتان را طی چند روز آینده خواهید دید، کافیست کمی دندان روی جگر بگذارید.

فال روز متولدین آبان ماه

امروز نیازی نیست وظایف و مسئولیت های همکاران تان را انجام دهید. البته اگر می توانید خود را با شرایط مطابقت دهید، مسئولیت هایی که به شما واگذار می شود را قبول کنید. شما می توانید کارهای زیادی انجام دهید و امروز برگ برنده ای در پرونده کاری تان باشد. البته شما تمایل دارید در وقت آزاد به کارهای شخصی تان برسید. به جای این که آخرین روز کاری هفته اضافه کار قبول کنید زودتر به کسانی که دوست دارید و به حضور شما در کنار خود نیاز دارند بپیوندید.


فال روز متولدین آذر ماه

شاید امروز حرف های نیش داری از اطرافیان بشنوید که به احساسات تان صدمه بزند. البته شما در حالت عادی با بی خیالی و خنده از کنار این حرف ها می گذرید و تحت تاثیر قرار نمی گیرید. اما امروز حساسیت زیادی دارید و این مساله باعث شده که زود واکنش نشان دهید و هر چه در ذهن تان می گذرد را به زبان بیاورید. بهتر است کمی صبور باشید. شما خیلی زود و راحت با دیگران ارتباط برقرار می کنید، ولی بیشتر وقت ها این دوستی در وضعیت سطحی باقی مانده و زود فراموش می شود.

فال روز متولدین دی ماه

امروز نباید تمایلات هنری تان را سرکوب کنید. حتی وقتی کسی می خواهد مانع  افکارتان شود ناراحت می شوید و ممکن است عکس العمل تند نشان دهید. در واقع می خواهید به اشتباه خشم تان را روی فردی خالی کنید، اما بهتر است قبل از هر اقدامی به احساسات تان فکر کنید و منطق تان را به کار بگیرید. امروز نباید در بازی های شانسی شرکت کنید زیرا شانس با شما یار نیست. لازم است در روابط عاطفی تان تغییراتی ایجاد کنید و با عشق تان صحبت کنید.


فال روز متولدین بهمن ماه

امروز با انرژی و نشاط روزتان را شروع می کنید و تقریبا تمام کارهای مد نظرتان را بدون هیچ مشکلی انجام خواهید داد. باید با انرژی و اعتماد به نفس تمام قدم بردارید. امروز بهترین فرصت برای انجام کارهایی است که تا به حال جسارت انجام آن را نداشته اید. نباید خیلی خود را در انجام کارهای شخصی دیگران درگیر کنید و به جای این که در کارهای آنها دخالت کنید، به درون خودتان سر بزنید. احساسات خود را زیر سوال ببرید تا بتوانید در نهایت حقیقتی که در جستجویش بوده اید را بیابید.

فال روز متولدین اسفندماه

هفته ی پرکاری را پشت سر گذاشته اید و هنوز هم سرتان شلوغ است. با این وجود مطمئن هستید که هر کاری را می توانید انجام دهید و از پس هر مشکلی بر می آیید. بله با داشتن اعتماد به نفس می توانید کوهها را جابه جا کنید، اما مثبت اندیشی بی حساب هیچ کمکی به شما نمی کند. در هر کاری باید منطق داشته باشید، در این صورت به اهداف تان خواهید رسید. در روابط عاطفی خیلی حساس شده اید و با این که ظاهرا آرام هستید، در درون تان طوفان سختی برپاست.

به تلگرام ما بپیوندید
میزان محبوبیت: 4.97(91 رای) | زمان دقیق: 2015-12-10T08:43:47+03:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون وب سایت جامع خبری خانواده می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است