چهارشنبه ۹۷/۹/۲۱   Wed 18/12/12

فال روز پنجشنبه 21 خرداد

چاپ مطلب بازدید : 775 پنجشنبه ۲۱ خرداد ۹۴

روزتان را با فالتان آغاز کنید

فال روز پنجشنبه 21 خرداد

فال روزانه

روزتان را با فالتان آغاز کنید

اختصاصی بیست ستون:  

فروردین ماه

امروز اعتماد به نفس تان را برای صحبت کردن در جمع افزایش دهید . از این که دیگران از شما تعریف کنند لذت می برید و باعث می شود انرژی بگیرید و پله های موفقیت را با انرژی پشت سر بگذارید و به هدفی که چند ماه است منتظر آن هستید برسید . بین شما و عشقتان مشکلی پیش آمده است که باید در مورد آن حرف بزنید . هر حرفی می خواهید بزنید خوب فکر کنید تا حرفی را به زبان نیاورید که او ناراحت شود .

اردیبهشت ماه

مدت هاست منتظر امروز بودید و کاری که شروع کرده اید  ، پیشنهادهای خوبی دریافت می کنید . از  این فرصت نهایت استفاده را بکنید که در زندگی به ندرت پیش می آید و شانس خوبی برای شما بوجود آمده است . در روابط عاطفی تان مشکلاتی به وجود آمده است که اگر تظاهر کنید چیزی نشده است ، فرصت های خوبی را برای بهبود رابطه تان از دست می دهید . مانند کبک سرتان را زیر برف نکنید و مشکلات تان را بررسی کنید.

خرداد ماه

شما راهی را پیش گرفته اید که با تحسین و تشویق اطرافیان روبه رو هستید ، نگران نباشید و به مسیرتان ادامه دهید که به موفقیت خواهید رسید .در هر شرایطی اعتدال را رعایت کنید. شرایط خوبی دارید که بتوانید عشق زندگی تان را پیدا کنید  . اگر فرد مورد علاقه تان حسادت شما را با ابراز محبت به دیگران بر انگیخته است ، صبور باشید و دست از لجبازی بردارید که لجبازی شرایط را بدتر می کند  . قبل از هرکاری خوب به جوانب آن فکر کنید.

 تیر ماه

اگر بیمار شده اید حتما به پزشک مراجعه کنید و به د نبال خوددرمانی نباشید . به احساساتتان توجه کنید  ،چرا که همیشه احساسات کور نیستند و گاهی ما را هدایت می کنند . پس به ندای قلب تان گوش دهید . همیشه برای دوری از مشکلات سر خودتان را با  کار گرم می کنید ، پس بهتر است قبل از این که بیماری به سراغ شما بیاد به خودتان استراحت دهید . امشب را با دوستانتان در بیرو ن  ازخانه بگذرانید تا حال وهوایتان عوض شود. 

مرداد ماه

این چندروز حسابی سرتان شلوغ است و به وقت بیشتری نیاز دارید . روی کارهایتان برنامه ریزی کنید تا کارهایتان نیمه کاره باقی نماند . برخی از کارها را جز اهداف بلندمدت تان قرار دهید تا زمان کافی برای انجام آنها داشته باشید . با فردی قرار ملاقاتی می گذارید که انرژی مثبتی به شما انتقال نمی دهد. اگر می خواهید از این وضعیت خلاص شوید، به دلایلی که موجب دوری شما از هم شده است، خوب بیاندیشید. زیاده روی در کارها را نیز از خود دور کنید.

شهریور ماه

 شما می خواهید تمام وقت و انرژی تان را صرف روابط عاطفی تان کنید و با خود فکر می کنید که چرا روابط عاطفی تان به بن بست می خورد ؟ نگران نباشید این مشکلات حل خواهد شد . امروز خانواده تان مجبورتان می کنند که مقداری وقت یا پول صرف آنها کنید اما شما تمایلی به این کار ندارید . دیگراان نباید به جای شما تصمیم بگیرند پس اجازه ندهید آنها برای شما تصمیم بگیرند و بر انتخاب های شما تاثیر بگذارند. 


مهرماه

امروز با خودتان خلوت کنید و شاید مجبور باشید با کسانی که تمایل به ارتباط با آنها ندارید ملاقاتی داشته باشید . شاید احساس می کنید به حریم خصوصی شما تجاوز شده است ، این احساس را به دیگران ابراز کنید و به آنها بگویید شما را اذیت نکنند . روحیه شما کمی استدلالی شده است و با تمام پیشنهادهای معشوق تان مخالفت کنید . این احساس موقتی است . بهتر است روند عادی و آرام زندگی خود را پیش بگیرید. 

آبان ماه

امروز به دنبال راه حل هایی برای سازگاری با شریک زندگی تان در روابط عاطفی هستید. بهتر است مدتی را دور از هم باشید تا برای تغییرات مثبت در زندگی و رابطه تان خوب فکر کنید . اگر به نیازهای شما توجهی نمی شود، نگران نباشید که موقتی است. شرایط عاطفی بدی دارید و روحیه  و انگیزه تان را برای کارهایتان از دست داده اید. گذشته را فراموش کنید و برای ساختن آینده ای روشن تلاش کنید.  


آذرماه

امروز کمی ناراحت و غمگین هستید و افرادی هم از شما کمک می خواهد . ممکن است احساس کنید از شما سو استفاده می شود و دیگران شما را به کارهایی که دوست ندارید مجبور می کنند . درست است خوب بودن برای شما و دیگران کار دشواری است . اگر دنبال فرصتی هستید که مشکلات عاطفی تان را حل کنید  ،منتظر باشید که امروز بهترین زمان است که قدم بردارید . به جای تکیه بر تقدیر برای خوشبختی خود تلاش کنید. 

دی ماه

هنوز مشکلاتی که در گذشته داشته اید حل نشده است و شما از این موضوع  ناراحت هستید اما بهتر است ناراحت نباشید و وقت و انرژی تان را برای صحبت کردن با عشق تان بگذارید و  برای حل مشکلاتتان از توصیه های او استفاده کنید . برای داشتن یک زندگی شادتر، وقت بیشتری را به خانواده اختصاص دهید و از بیان احساسات و ایده های خود به دیگران نهراسید.


بهمن ماه

هدف هایتان را در زندگی اولویت بندی کنید تا به آنچه که می خواهید برسید . در این راه از هر چه که حواستان را پرت میکند تا به هدفتان نرسید دوری کنید. شما دوست دارید چیزهای غیرعادی را تجربه کنید پس زمانی را به این کارها اختصاص دهید. در روابط عاطفی تان تصمیم عجولانه نگیرید و بیشتر مراقب باشید و در  انتخاب هایتان دقت لازم را داشته باشید. ایده هایتان را با عشق تان در میان بگذارید.

اسفند ماه

امروز تا چند ماه آینده وضعیت کاری شما بهتر خواهد شد و کارهایی که انتظار نداشتید تمام می شود. اگر نتوانستید کنترل آنها را به دست بگیرید نگران نباشید که همه چیز به خوبی پیش می رود. امروز در مورد راههایی که پشت سر گذاشته اید خوب فکر کنید و منتظر یک سورپرایز باشید. از دست شریک زندگی تان ناراحت می شوید، به جای پنهان کاری احساساتتان را با او صادقانه در میان بگذارید و به دنبال راه حل باشید.

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای

عنوان این مقاله : فال روز پنجشنبه 21 خرداد

رای شما :
زمان دقیق: 2015-06-11T09:29:25+04:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است