دوشنبه ۹۷/۴/۲۵   Mon 18/7/16

فال روز پنجشنبه 22 مرداد 1394

چاپ مطلب بازدید : 629 پنجشنبه ۲۲ مرداد ۹۴
موضوع : فال گیر    کافه بیست

روزتان را با فالتان آغاز کنید

فال روز پنجشنبه 22 مرداد 1394

فال روزانه

روزتان را با فالتان آغاز کنید

اختصاصی بیست ستون:  

فروردین ماه

امروز کمی خود را از استرس دور کنید و شوخ طبع باشید . برای این که مشکلات و سختی های زندگی را فراموش کنید با دوستان تان وقت بگذرانید و در کنار هم خوش باشید . این روش روحیه شما را تغییر می دهد و می توانید بعد از تفریح با ذهنی باز مشکلات تان را  حل کنید . امروز رمانتیک تر باشید و به عشق تان بگویید که دوستش دارید . پیاده روی کنار ساحل یا زیر آسمان آبی حال شما را خوب خواهد کرد .

اردیبهشت ماه

امروز احساسات زیادی دارید و در شرایطی قرار خواهید گرفت که فکر می کنید بهتر است احساسات تان را پنهان کنید و آن را بیان نکنید . اما این روش فقط به شما آسیب می زند . به جای این که احساسات تان را نادیده بگیرید ، سعی کنید افکارتان را بروز دهید . پیش از این که به مکانی بروید که نمی شناسید ، از امنیت آن کاملا باخبر شوید . شاید آنچه در مقابل تان می بینید سرابی بیش نباشد. بنابراین با احتیاط عمل کنید تا پشیمانی به سراغ تان نیاید.

خردادماه

شما در شرایطی به سر می برید که فکر می کنید ایده های مثبت ندارید و به همین خاطر ساکت مانده اید . حتی اگر عصبانی و نگران هستید سعی کنید فکرهایتان را با دیگران به اشتراک بگذارید . همیشه شما نباید اطرافیان را شاد کنید بلکه گاهی باید به آنها فرصت دهید تا روحیه تان را تغییر دهند . تظاهر کنید همه چیز خوب است تا به خودتان آسیب نزنید . در رابطه عاطفی تان جدی تر باشید و از نگاه شریک زندگی تان به مسائل نگاه کنید .

تیرماه

دیگر زمان آن رسیده است که به سلامت تان اهمیت بیشتری دهید . برای این که از کارتان عقب نمانید و پول تان از دست ندهید به دندان پزشکی نمی روید و سعی می کنید ارزان ترین دندان پزشک را پیدا کنید . اما بدانید سلامتی تان مهم تر است و باید به بدن تان احترام بگذارید . خود را در اولویت قرار دهید و اگر فکر نمی کنید روابط عاطفی تان خوب پیش نمی رود دلیل آن را پیدا کنید . با صبر به موفقیت خواهید رسید .

مردادماه

تعادل امکان دارد شما را به دردسر بیاندازد پس خیلی روی برقراری تعادل مصر نباشید . برای پیشرفت تان کار را رها کنید . همیشه همه چیز آن طور که می خواهید پیش نمی رود اما به سرنوشت اعتماد کنید . در رابطه عاطفی یکی از طرفین به دیگری اهمیت نمی دهد و لازم نیست مساله را بزرگ جلوه دهید . تنها کاری که باید انجام دهید این است که تفاوت های میان خود و شریک زندگی تان را پیدا کنید و سعی کنید درباره آنها با یکدیگر گفتگو کنید تا قدرت درک تان بالاتر رود.

شهریورماه

امروز انرژی زیادی دارید و گویی در آسمان و در میان ابرها هستید . اما مواظب باشید که یک حرکت اشتباه شرایط تان را تغییر می دهد . هر کاری که فکر می کنید شادتان می کند را انجام دهید و اطرافیان را از شادی تان بی نصیب نکنید . گاهی اطرافیان برای جلب توجه کارهایی می کنند و از نادیده شدن می ترسند . اگر شریک زندگی تان این راه را در پیش گرفته است، تا صبرتان تمام نشده سعی کنید با او مشکل را برطرف کنید.


مهرماه

دنباله روی دیگران نباشید . اگر دیگران محتاطانه رفتارنمی کنند دلیل ندارد مانند آنها باشید . از قوانین دیگران دوری کنید و بازیچه دست اطرافیان نشوید . بین شما و همسرتان اختلافاتی ایجاد شده است که شما را نگران کرده است . همیشه می ترسید نتوانید انتظارات همسرتان را براورده کنید و آرزوهای او بیش از توان شما باشد . اما نگران نباشید بهتر است که با گفت و گو مشکلات تان را حل کنید .

آبان ماه

حساسیت زیادتان باعث شده است که بدون تحلیل و بررسی به دنبال  نتیجه باشید و حقایق را به درستی درک نکنید . قبل از هر کاری خوب شرایط را بررسی کنید و تصمیم نهایی را بگیرید . استرس شما شرایط را بدتر خواهد کرد . نگران چیزی که درباره آن اطلاعات کافی ندارید نباشید . در رابطه عاطفی تان دنبال حقایقی هستید که شما را غافل گیر می کند و باعث می شود به روابط تان جدی تر فکر کنید و به آرامش برسید .


آذرماه

فکر می کنید گرفتار مشکلاتی شده اید و هیچ راه چاره ای ندارید . شاید درباره موضوعی مطمئن باشید اما برای این که دیگران را آزارندهید بیان نکنید . احساسات واقعی تان را بیان نکنید .شریک زندگی تان موضوعات گذشته را دوباره بازگو کرده است اما بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که فقط نگاه کنید تا شرایط کمی آرام تر شود. با این کار همسرتان شرایط را درک کرده و خودش را جای شما می گذارد و از کارش پشیمان خواهد شد .

دی ماه

امروز حس ناراحتی و نا امیدی دارید و حتی ممکن است گریه کنید . برای این که از این احساس دور باشید به استخر بروید تا به آرامش دست یابید . این حس موقتی است و فردا حس مثبت و بهتری خواهید داشت . برای بهبود رابطه عاطفی تان به تغییر احتیاج دارید . هنوز راه درست آن را پیدا نکرده اید. بهتر است روی هدف هایتان تمرکز کنید تا قدم به مرحله بالاتری بگذارید. بنابراین دست از تلاش بر ندارید.


بهمن ماه

امروز احساسات متفاوتی خواهید داشت پس خودتان را آماده کنید و زیاده روی نکنید . هر چه آرامش تان را حفظ کنید نتیجه بهتری خواهید گرفت . قبل از هرکاری تا 10 بشمارید و بعد تصمیم بگیرید . امروز برایتان سخت است که در خانه بمانید . بهتر است به بیرون بروید و دوستان تان را ملاقات کنید . شاید این تعطیلات زمان خوبی باشد تا با دوستان قدیمی خود قرار ملاقاتی بگذارید و کمی خوش بگذرانید. در این شرایط عشق زندگی تان را نیز فراموش نکنید.

اسفندماه

فکر می کنید به آزادی بیشتری نیاز دارید و می خواهید از احساسات تان دوری کنید و از عشق تان فاصله بگیرید . از طرفی دوست دارید در کنار او باشید و به او نیاز دارید . قبل از هر کاری در رابطه عاطفی تان خوب فکر کنید . گاهی مهم نیست که چقدر تلاش می کنید و اصرارتان بی نتیجه است . این شرایط موقتی است و لباس های روشن بپوشید تا به آرامش دست یابید و با عشق تان شام را در بیرون از منزل در رستورانی شیک بخورید.

به تلگرام ما بپیوندید
میزان محبوبیت: 4.61(114 رای) | زمان دقیق: 2015-08-13T08:27:22+04:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون وب سایت جامع خبری خانواده می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است