یکشنبه ۹۷/۴/۳۱   Sun 18/7/22

فال روز پنجشنبه 23 مهرماه 1394

چاپ مطلب بازدید : 1746 پنجشنبه ۲۳ مهر ۹۴
موضوع : فال گیر    کافه بیست

روزتان را با فالتان آغاز کنید

فال روز پنجشنبه 23 مهرماه 1394

فال روزانه

روزتان را با فالتان آغاز کنید

اختصاصی بیست ستون: 

فروردین ماه 

امروز فکر می کنید یک نفر واقعیت ها را از شما دور می کند تا شما را در شرایط سخت عاطفی قرار دهد. در هر صورت احساسات شما بیدار شده اند و راه فراری نیست و باید با این شرایط روبه رو شوید. مکالمات امروز به دعوا تبدیل می شود تا در این جرو بحث حرف های ناگفته بیان شود. باید بین صداقت و مهربانی تعادل ایجاد کنید تا به آرامش برسید. از نظر عاطفی روز خوبی خواهد بود و اگر به دنبال عشق هستید، در خانه نمانید و در جمع های مختلف حاضر شوید. 

اردیبهشت ماه

امروز می خواهید روند عادی زندگی تان را ادامه دهید ، با این که اطرافیان می خواهند شما را به پذیرش گزینه های دیگر قانع کنند که زندگی تان را اساسا تحت تاثیر قرار داده است . علی رغم مخالفت های ظاهری اما ته دلتان دچار تردید و دو  دلی شده اید . لازم نیست سرسخت باشید و باید انعطاف پذیری تان را حفظ کنید تا از به وجود آمدن دلخوری جلوگیری کنید . به حرف های اطرافیان گوش کنید اما کاری که صلاح می دانید را انجام دهید . شوخ طبعی کمک می کند تا روز بهتری داشته باشید.

خردادماه

امروز اراده ی زیادی برای به انجام رساندن برنامه هایتان دارید و هیچ چیز نمی تواند مانع رسیدن به اهداف تان شود. شاید اطرافیان رفتار شما را نشانه بی احترامی یا بی توجهی بدانند اما شما زمانی برای بحث های بیخود ندارید. باید حواس تان را به هدف تان متمرکز کنید و بعد از تمام شدن کارهایتان با دوستان تان به تفریح و خوش گذرانی بروید. مشخص کردن اولویت ها به نفع شما خواهد بود. اگر فشارهای کاری روابط عاطفی تان را تحت تاثیر قرار داده است، از همان صبح تصمیم بگیرید کار خاصی برای عشقتان بکنید.

تیرماه

امروز ذهن تان درگیر تصمیم مهمی است و این مساله باعث شده تا دیگران نگران شوند و فکر کنند چرا اینقدر جدی شده اید . شاید خانواده یا دوستان تان بخواهند به شما کمک کنند اما شما فکر می کنید آنها در کارهایتان دخالت می کنند و می خواهند کنترل زندگی را از دست تان بگیرند. نباید افراد مورد اعتمادتان را از خود دور کنید ، بله باید حدودی برای آنها تعیین کنید. به جای نگرش منفی با دید مثبت به مسائل نگاه کنید تا اتفاقات خوشایند برایتان بیفتد. باید برای عشق تان وقت بیشتری بگذارید.

مردادماه

امروز احساسات چندگانه ای نسبت به خودتان و اعضای خانواده تان دارید و آمادگی لازم را برای اینکه اطرافیان را در جریان فکرهایتان بگذارید ندارید . دوست ندارید دیگر تکیه گاه باشید و اکنون فرصت خوبی برای این که بخواهید اطرافیان را از خود ناراحت کنید نیست. بهتر است احساسات تان را از دیگران مخفی کنید، در غیر این صورت ارزش حمایت هایی که از دیگران می کنید از بین می رود. برای دور شدن از فشارهای روانی موجود با عشق تان به سینما، تئاتر یا نمایشگاه هنری بروید.


شهریور ماه

امروز احساس می کنید توانایی انجام تمام کارها را دارید . احتمالا نتیجه ای که کسب می کنید همان چیزی نیست که انتظارش را داشته اید اما همین که تمام تلاش تان را بکنید برای شما نتایج مثبتی به همراه خواهد داشت. کمی از زمانی که برای خودتان گذاشته اید را به سعی و تلاش برای رسیدن به هدف تان به کار بگیرید. وقت اضافه را به فعالیت های خلاقانه اختصاص دهید تا به آرامش روحی برسید و کارایی تان بالا رود. امروز با عشق تان شیطنت کنید و از ته دل بخندید.

مهرماه

شاید امروز کارهایی انجام دهید که به محبوبیت و شهرت تان آسیب بزند، زیرا تصور می کنید وفادار به عقایدتان مهم تر از مورد علاقه دیگران واقع شدن است. این که بخواهید حرف تان را به دیگران ثابت کنید، خصوصا اگر همکاران تان بخواهند به شما بفهمانند که افکارتان اشتباه هستند، کار خیلی سختی خواهد بود . در واقع از نظر اطرافیان اهمیتی ندارد، احساس شما نسبت به خودتان اهمیت دارد ، حتی اگر این کار باعث فاصله گرفتن آن ها از شما شود. امروز با دوستان تان بحث فلسفی کنید ، غذاهای خوشمزه بخورید و بخندید.


آبان ماه

شاید امروز دوستان تان به گونه ای رفتار کنند که گویی برای ناراحت نکردن شما موضوع مهمی را نادیده گرفته اند . در این صورت به طور غریزی وقتی دیگران رازی را از شما مخفی می کنند متوجه این مساله می شود و نمی خواهید کسی برایتان نقش بازی کند. شاید برداشت غلطی از انگیزه و دلیل کارهای دیگران داشته باشید اما به تردیدها اهمیتی ندهید. به دیگران به همان اندازه که می خواهید با شما به احترام رفتار شود، احترام بگذارید. باید نظم و کار را کنار بگذارید و برای عشق تان وقت بگذارید و با تمام وجودتان ثابت کنید دوستش دارید.

آذرماه


امروز فکر می کنید در صورتی که حرف هایتان برای طرف مقابل خوشایند نباشد، بهتر است سکوت کنید. اما سکوت تان پیام های دیگری به طرف مقابل می  دهد زیرا آنها می بینند شما همان فرد سرحال و بشاش نیستید. نباید جلوی خودتان را بگیرید و برای به دست آوردن رضایت دیگران اجازه ندهید مکالمات تان سیر طبیعی خود را طی کند. گفتن حقیقت بهترین لطفی است که در حق هر کسی می توانید بکنید. امروز برای عشق تان وقت بگذارید و بدون اهمیت به مسائل جدی با هم خوش بگذرانید.

دی ماه

امروز اطرافیان با کمال میل شما را مدیر خود می دانند و شما می توانید الگوی خوبی برای آنها باشید. البته دستور دادن به دیگران کار درستی نیست زیرا ممکن است شرایط را متشنج کند. باید تمام تلاش تان را بکنید تا دیگران از شما پیروی کنند. نگرش مثبت بهترین استراتژی برای بالا بردن بازدهی تان است. لازم نیست وانمود کنید جواب تمام مشکلات خبر دارید، درباره تردیدهایتان با دیگران حرف بزنید و از آن ها کمک بخواهید. اگر مجرد هستید به یک مهمانی می روید و باید از این فرصت برای یافتن عشق زندگی تان نهایت استفاده را بکنید.


بهمن ماه

اطرافیان انتظار زیادی از شما دارند و فکر می کنید انتظارات کاملا نابه جا هستند . این را می دانید که در مقابل انتظارات هیچ کس جز خودتان مسئول نیستید. نباید بیش از حد توان تان به دیگران وعده دهید. برای خودتان اهداف منطقی تعیین کنید و اطرافیان را در جریان بگذارید تا مزاحمت تان نشوند. نباید گرفتار شک و تردید و دو دلی شوید . تلاش تان را بکنید و از نتایج به دست آمده لذت ببرید. امروز باید در روابط عاطفی تان تغییرات مثبت ایجاد کنید و با عشق تان برنامه های لذت بخشی داشته باشید.

اسفندماه

امروز خیلی خوب می توانید اهداف بلندپروازانه را به اهداف منطقی تغییر دهید و خودتان نیز شگفت زده خواهید شد. رویاهای دور دست جای خود را به رویاهای واقعی و منطقی می دهند. باید به نگرش تان اعتماد داشته باشید و وقت خود را با گوش دادن به برنامه هایی که دیگران برایتان دارند هدر ندهید. خودتان از هر کسی مهم تر هستید. اگر می توانید برای آخر هفته برنامه سفر بچینید و به هیچ کس چیزی نگویید و از آخر هفته به یاد ماندنی لذت ببرید.

به تلگرام ما بپیوندید
میزان محبوبیت: 4.80(50 رای) | زمان دقیق: 2015-10-15T08:16:13+03:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون وب سایت جامع خبری خانواده می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است