سه شنبه ۹۷/۴/۲۶   Tue 18/7/17

فال روز پنجشنبه 28 خرداد

چاپ مطلب بازدید : 613 پنجشنبه ۲۸ خرداد ۹۴
موضوع : فال گیر    کافه بیست

روزتان را با فالتان آغاز کنید

فال روز پنجشنبه 28 خرداد

فال روزانه

روزتان را با فالتان آغاز کنید

اختصاصی بیست ستون:  

فروردین ماه

امروز روز شادی برای شما خواهد بود و تغییرات مثبتی را در زندگی تان خواهید داشت . جدیدا تصمیمات جدیدی گرفته اید که تاثیرات خوبی در زندگی شما خواهد گذاشت . با اطرافیان ارتباط خوبی برقرار کنید و وقتی مشکلی برایتان ایجاد می شود آرامش خود را حفظ کنید. هرچه نسبت به کسانی که خوبی شما را نمی خواهند بی تفاوت باشید نتیجه بهتری خواهید گرفت. به هدفی را که مدت ها دنبالش بوده  اید خواهید رسید ، پس خودتان را ناراحت نکنید . 

 

اردیبهشت ماه

امروز در مسائل عاطفی تان بیشتر دقت کنید و دست از تلاش برندارید . فرصت خوبی برای عاشقی است ، مواظب باشید و در این کار زیاده روی نکنید . به ظاهر مسائل نگاه نکنید و در مورد کارها و اتفاقات زندگی تان بیشتر فکر کنید . با فردی ملاقات خواهید کرد و شادی زیادی خواهید داشت، طوری که احساس می کنید خوشبخت ترین انسان روی زمین هستید . بین شما و شریک زندگی تان اعتماد و آرامشی وجود دارد آن را از دست ندهید .

 

خردادماه

امروز تمام مشکلات شما حل خواهد شد و فرشته ای بالای سرتان ظاهر می شود پس نگرانی هایتان را دور بریزید و از حال خوش امروزتان لذت ببرید . در زندگی تان فرصت های خوبی ایجاد خواهد شد پس مواظب باشید این فرصت های طلایی را از دست ندهید . اگر متاهل هستید و شریک زندگی تان را ناراحت ک رده اید ، از دلش در آورید و به او عشق بورزید . او را به یک رستوران دعوت کنید وبرایش هدیه بخرید . حتما شما را می بخشد و خطایتان را فراموش خواهد کرد.

 

تیرماه

شما بسیار صادق هستید و در رسیدن به آرزوهایتان شکی ندارید . با تغییرات و تعهدات جدیدی که در زندگی تان داشته اید به خوشبختی خواهید رسید و دریای زندگی تان آرام و روان در حرکت است . در روابط عاطفی تان بالاخره فاصله ها از بین می رود و به عشق زندگی تان می رسید اما زیاد در پیش بردن رابطه تان عجله نکنید . اگر در مساله ای از زندگی تان در دوراهی گیر افتاده اید، با  افرادی که تجربه دارند مشورت کنید . 

 

مردادماه

امروز نگرانی هایتان را رها کنید و کمی در زندگی خلاقیت داشته باشید . اگرتصمیمی در سردارید ، خوب فکر کنید و با اعتماد به نفس آن را عملی کنید . اگر مجرد هستید چشم هایتان را باز کنید تا عشقی که در چند قدمی شماست را پیدا کنید .اگر به مهمانی یا تفریح رفتید ، با دقت به اطراف خود نگاه کنید . امروز بسیار پرانرژی هستید و هرچه لباس های رنگین تری تن کنید ، جذابیت بیشتری در بین اطرافیان خواهید داشت.

 

شهریورماه

امروز در مورد مسیر زندگی تان دچار تردید می شوید و بدون دلیل انگیزه تان را برای زندگی از دست داده اید. باید کارهایی که دوست دارید خودتان به تنهایی انجام دهید را رها کنید و کارهای بزرگتری را شروع کنید تا در بلندمدت برایتان جذاب خواهد بود. تمایلی به بیان کردن احساسات تان ندارید اما با رفتارهای خود به خوبی نشان می دهید. اگر می خواهید با عشقتان به بیرون بروید، یک مکان رویایی را انتخاب کنید تا لحظات خوبی را تجربه کنید. پیاده روی نیز پیشنهاد خوبی است.

 


مهرماه

امروز احساس خوبی ندارید و فکر می کنید اطرافیان با شما صادق نیستند و چیزهایی را از شما پنهان می کنند و زندگی تان را در سراب می بینید . شاید خودتان مقصر هستید که مسائل را از دیگران پنهان می کنید یا گاهی دروغ می گویید . بی جهت همه مسائل را پیچیده نکنید و از بیان احساساتتان نترسید . امروز بهترین فرصت است تا علاقه تان را به شخصی که علاقه دارید نشان دهید . بهترین لباس تان را تن کنید و عطری بزنید تا تاثیر بیشتری روی او داشته باشید.

 

آبان ماه

امروز اتفاق غیرمنتظره ای برای شما می افتد و مجبور می شوید همه پول هایی که پس انداز کرده اید را خرج کنید. در خرج کردن بیشتر دقت کنید. بهتر است پول هایتان را خرج خریدن چیزهای باارزش تری کنید. مشکلی با فردی پیدا کرده اید، نگران نباشید به زودی حل خواهد شد و اعتماد خود را به دست خواهید آورد. ابتدا به او نشان دهید که چقدر برایتان اهمیت دارد سپس در انتظار یک معجزه باشید.

 


آذرماه

امروز روز کاری خوبی برای شما نیست و به دنبال قراردادهای جدید نباشید. شاید به شما پیشنهادات خوبی شود اما دست نگه دارید و سرمایه تان را نگه دارید تا زمان مناسب فرا برسد. اگر برای خرید بیرون می روید به جای موادی که ارزش غذایی ندارند، مواد سالم بخرید. این روزها آرامش تان را در روابط عاطفی حفظ کنید و اگر منتظر جوابی از سوی عشقتان هستید، نگران نباشید جواب او مثبت است و هیچ چیز نظر او را تغییر نخواهد داد. احساساتتان را صادقانه بیان کنید.

 

دی ماه

فکر می کنید در شرایطی اسیر شده اید و نمی توانید از این شرایط رها شوید و کاری از دست تان برنمی آید . درست است  ،مسئولیت  های زیادی گریبان شما را گرفته است . بهتراست در زندگی نه گفتن را بیاموزید و خودتان را از این مخمصه نجات دهید . این روزها دوست دارید کارهایتان را سریع انجام دهید اما بهتر است صبر کنید و اجازه دهید تا سرنوشت و طبیعت زندگی خود به سمت جلو حرکت کند . آن وقت همه زندگی بر وقف مراد شما خواهد شد.

 


بهمن ماه

امروز اعتماد به نفسی که از دست داده اید را به دست خواهید آورد اما صبر کنید و زیاده روی نکنید . این روزها طی خواهد شد و روزها و آینده روشنی برای شما خواهد رسید . اگر مجرد هستید از این که مدام دنبال فرد ایده الی باشید و این که در مهمانی ها تنها هستید خسته شده اید ، نگران نباشید و به زودی فرد مناسبی به سمت  شما خواهد آمد و برخلاف گذشته در روابط عاطفی تان به ثبات خواهید رسید.

 

اسفند ماه

امروز در ارتباط با دیگران دچار مشکل می شوید و در برخی مسائل دچار سوتفاهم می شوید . یک روز بالاخره همه این مشکلات را فراموش می کنید و چشم هایتان به جنبه های مثبت زندگی باز خواهد شد . روزهای خوبی در انتظارتان می باشد و همه چیز برایتان روشن خواهد شد  . اگر به فرد خاصی تمایل پیدا کرده اید ، تردید را رها کنید و صادقانه و با اعتماد به نفس احساساتتان را با او در میان بگذارید .

به تلگرام ما بپیوندید
میزان محبوبیت: 4.86(96 رای) | زمان دقیق: 2015-06-18T08:48:30+04:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون وب سایت جامع خبری خانواده می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است