شنبه ۹۸/۱/۳۱   Sat 19/4/20

فال روز پنجشنبه 9 مهر 1394

چاپ مطلب بازدید : 521 پنجشنبه ۹ مهر ۹۴

روزتان را با فالتان آغاز کنید

فال روز پنجشنبه 9 مهر 1394

فال روزانه

روزتان را با فالتان آغاز کنید

اختصاصی بیست ستون: 

فروردین ماه

امروز به هنر و آثار هنری علاقه ی زیادی دارید و دوست دارید به مسافرت و دیدن دوستانی که از آنها بی خبر هستید بروید یا به دیدن عشق تان بروید. اگر ایده های جدی دارید معطل نکنید. امروز بهترین زمان برای برنامه ریزی است. به فکر دوستان قدیمی تان هستید که در گذشته حال شما را به بهترین شکل تغییر می دادند. اگر نمی توانید مسافرت کنید نگران نباشید زیرا روزگار او را به شما برمی گرداند و رابطه تان بیشتر خواهد شد. 

اردیبهشت ماه

امروز برنامه دارید برای خرید وسایل منزل اقدام کنید. انرژی مثبت زیادی دارید و دلتان می خواهد جذاب تر از همیشه به نظر برسید. این کار سبب می شود تا کسانی که انتظارش را ندارید جلوی راهتان سبز شوند و نتیجه ی خوب و ایده الی برای شما داشته باشند. دلتان می خواهد شرایط کنونی شما را به فرد دیگری جز خودتان تبدیل کند اما باید این فرصت را به خودتان بدهید تا در تنهایی خودتان را پیدا کنید. امروز منتظر یک رویداد غیرمنتظره باشید.

خردادماه

امروز خیلی اتفاقی با شخصی صحبت خواهید کرد. این فرد شاید دوست صمیمی یا عشق زندگی تان باشد و در آخر صحبت هایتان به این نتیجه می رسید که برای یک سفر دو نفره برنامه ریزی کنید. به تازگی ارتباط برقرار کردن با دیگران برایتان آسان شده است و دوستان معمولی به شما نزدیکتر و با دوستان صمیمی رابطه عاشقانه تری دارید. در این وضعیت بهتر است دور هم جمع شوید و برنامه ریزی کنید تا در کنار هم خاطره بسازید تا سالهای زیادی شاد باشید. 

تیرماه

تجربه ، خلاقیت و تکنولوژی می تواند فرصت های زیادی برای شما فراهم کند و درآمدتان را افزایش دهد . شما فردی هستید  که به خوبی از ایده های نو استقبال می کنید پس فرصت را از دست ندهید و برای پیشرفت تان دست به کار شوید. اگر می خواهید مهارت جدیدی را یاد بگیرید بهترین فرصت ثبت نام در کلاس های مورد نظر است. به جای این که روی فعالیت های گذشته متمرکز شوید به فعالیت های جدید فکر کنید. بعدازظهر با  عشق تان به بیرون از منزل بروید.

مردادماه

شما تمایل زیادی به آثار هنری دارید و دوست دارید از گالری نقاشی دیدن کنید یا به کنسرت بروید و از گوش دادن به موسیقی لذت ببرید. تماشای فیلم می تواند توجه شما را به خود جلب کند . بهترین زمان برای شروع است که در هریک از این زمینه ها فعالیت داشته باشید . با انرژی مثبت با عشق تان به گشت و گذار بروید. اگر پاتوق های تکراری حوصله تان را سر برده است به دنبال کاری متفاوت و منحصر به فرد باشید. پیشنهاد می کنیم یک فعالیت گروهی انجام دهید تا به هم نزدیک تر شوید.

شهریورماه

مدتی از یکی از دوستان قدیمی تان دور بوده اید و اکنون به دیدنتان می آید و شما را غافلگیر می کند. شما از دیدن دوستان خوشحال می شوید و لحظات خوبی در کنار هم خواهید داشت. مدتی است می خواهید وسیله ای بخرید و اکنون بهترین زمان برای خرید آن وسیله است. اگر در زندگی به دنبال هیجان هستید به جاهایی بروید که خسته تان نمی کند و کارهایی انجام دهید که از انجام آنها سیر نمی شوید. می توانید به پیاده روی ، جت اسکی یا تماشای یک گالری بروید.


مهرماه

امروز سرتان شلوغ است اما روز خوبی خواهید داشت. یکی از دوستان خیلی اتفاقی به مهمانی دعوت تان می کند و شاید برای دیدن او مجبور شوید به سفر کوتاهی بروید. صحبت کردن با دوستان برای شما لذت بخش است و می تواند روی روحیه تان تاثیر مثبت بگذارد پس در قبول کردن مهمانی تردید نکنید. در زندگی تان تغییری به وجود می آید و آینده درخشانی خواهید داشت. به زودی عشق در خانه تان را می زند و به زندگی تان نشاط و روشنی می بخشد.

آبان ماه

امروز موفقیت و خوش اقبالی در طالع تان موج می زند. فرصت های کاری جدیدی برایتان ایجاد می شود و نباید به آسانی آنها را از دست بدهید. وارد مرحله جدیدی از زندگی تان می شوید که به ذهن تان خطور نمی کرد و این راه برایتان سخت و هیجان انگیز خواهد بود . قبل از این که شانس های زندگی تان را رد کنید، آنها را خوب بسنجید. به زودی خبر خوبی می شنوید که انتظار شنیدن آن را نداشتید. باید خودتان را برای تجربیات جدید آماده کنید و راهی در زندگی تان باز می شود که تنها نخواهید رفت.


آذرماه

امروز برای مسافرت به مکانی جدید برنامه ریزی می کنید و بهتر است به همراه عشق زندگی تان یا دوستی صمیمی به این سفر بروید تا رابطه تان بهتر از قبل شود و لحظات شاد و خوبی در کنار هم سپری کنید. اگر با شریک زندگی تان بحث کرده اید نگران نباشید زیرا به زودی رابطه تان بهتر می شود. بعدازظهر به بیرون از خانه بروید. امروز می توانید فردی که شبیه شما نیست را به خود جذب کنید. هرچند رابطه تان عاشقانه نیست اما می توانید لحظات خوشی در کنار هم داشته باشید.

دی ماه

امروز بعد از مدتها دوست تان را می بینید و تمام خاطرات شیرین برایتان زنده می شود . شاید تصور می کنید عاقلانه ترین کار پنهان کردن احساسات است اما بهتر است صادقانه راز دلتان را بیان کنید تا ببینید چه لحظات خوشایندی را در کنار هم خواهید داشت. شما و عشق تان تمایل دارید روی کارهای قدیمی تمرکز کنید اما توصیه می کنیم کارهای متفاوت و غیرمعمول انجام دهید. باید به کارهایتان تنوع دهید و پیشنهاد می کنیم امروز به بیرون از خانه بروید. 


بهمن ماه

امروز شاید در نگاه اول عاشق شوید. شاید عاشق کسی که تا به حال ندیده  اید یا یکی از دوستان قدیمی تان که جلوی چشمان است شوید. اگر متاهل هستید درباره شریک زندگی تان به یافته های مثبتی می رسید که تا به حال از نظرتان پنهان بوده است. امروز برای شما روز عشق است پس سعی کنید بهترین ها را ارائه دهید و به دنبال کارهایی باشید که شما را بیشتر از گذشته به یکدیگر نزدیک کند. بهتر است شام را بیرون از منزل بخورید.

اسفندماه

شما برای تجربه کارهای جدید هیجان زیادی دارید و این مساله باعث شده تا در شغل تان پیشرفت کنید. در کارهایتان انگیزه لازم را دارید و می توانید با انرژی زیاد به دنبال کارهای مناسب بروید. پس معطل نکنید و دست به کار شوید. امروز فردی را ملاقات می کنید که مدت زیادی در زندگی تان خواهد ماند. اگر امروز عشق تان رفتارهای عجیبی داشت به دل نگیرید. او به کمی زمان نیاز دارد تا خودش را پیدا کند. مطمئن باشید خیلی زود به سمت شما می آید و مانند گذشته رفتار می کند.

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای

عنوان این مقاله : فال روز پنجشنبه 9 مهر 1394

رای شما :
زمان دقیق: 2015-10-01T09:18:05+03:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است