سه شنبه ۹۷/۶/۲۷   Tue 18/9/18

فال روز پنج شنبه 13 اسفندماه 1394

چاپ مطلب بازدید : 592 پنجشنبه ۱۳ اسفند ۹۴

روزتان را با فالتان آغاز کنید

فال روز پنج شنبه 13 اسفندماه 1394

فال روز 13 اسفند

روزتان را با فالتان آغاز کنید

اختصاصی بیست ستون :

فال روز متولدین فروردین ماه

امروز کارهایتان به خوبی جلو نمی رود اما نباید خیلی برای انجام آنها به خودتان فشار بیاورید . مدت زیادی است که درگیر هستید و می خواهید از حقیقت زندگی روزمره فرار کنید و به رویاهای دور دست سفر کنید . نیاز نیست جلوی رویاپردازی خود را بگیرید ، بگذارید ذهن تان هر جا که می خواهد شما را با خود ببرد تا چیزهای جدیدی را از درون خود کشف کنید . بهتر است برای عشق تان یک شعر عاشقانه بفرستید ، زیرا این کار برای به دست آوردن او خوب جواب می دهد .

 فال روز متولدین اردیبهشت ماه

امروز ذهن تان خیلی فعال نیست اما انرژی زیادی دارید . پس با اعتماد به نفس زیاد امروزتان را شروع کنید و در تمام کارهایی که به شما پیشنهاد داده می شود شرکت کنید . فردی منتظر خبر یا تماسی از شماست اما خودتان شک دارید که به او زنگ بزنید زیرا فکر می کنید هیچ تمایلی به شما ندارد . اگر به علاقه خود اطمینان دارید ، امروز فرصت خوبی برای آغاز یک رابطه عاطفی است . شما می دانید که چگونه می توان دل او را به دست آورد پس معطل چه چیزی هستید؟ همین حالا برای شاد کردن دلی پیش قدم شوید.

فال روز متولدین خردادماه

امروز کمی منگ هستید و نمی توانید خیلی خوب تمام اتفاقات دورو برتان را تحلیل کنید . تصمیمات عاقلانه و منطقی بودن امروز برایتان مشکل است . پس امروز به فکر حل کردن مشکلات و مسائل نباشید و در روزهای دیگر به سراغ آنها بروید . امروز را به خود استراحت دهید و به تمام اتفاقاتی که برایتان می افتد تن دهید . شما انسان عاشق پیشه ای هستید و امروز برایتان روز خوبی برای عشق ورزیدن به اطرافیان است . پس کسانی که دوست دارید را با یک هدیه خوشحال و سورپرایز کنید .

فال روز متولدین تیرماه

امروز از شما می خواهند مسئولیت کاری را به عهده بگیرید . اگر می خواهید آن را قبول کنید باید تمام جوانب را در نظر بگیرید زیرا همیشه همه چیز آن طوری که می خواهید پیش نمی رود . شرایط تان به گونه ای است که باید قبل از هر کاری میزان آگاهی خود را افزایش دهید . هر چند ممکن است همه چیز برایتان گیج کننده باشد اما تا قدم های بعدی را بر می دارید ، ایده های جدید و خوبی به ذهن تان خطور می کند که باعث پیشرفت کاری تان می شود . در طول روز عشق تان را به یاد داشته باشید .

فال روز متولدین مردادماه

امروز ریشه یابی مشکلات برایتان کار آسانی نیست پس خیلی به دنبال علت و معلول ها نباشید . به جای نگران بودن به خود استراحت دهید ، گل های باغچه را آب دهید یا یک کتاب خوب بخوانید . باید کارهایی انجام دهید که شما را از حقیقت دور کند و به عال رویا ببرد . اگر به سختی با اطرافیان تان ارتباط برقرار می کنید ، تماس یا دیدار با آنها را به روز دیگری بیندازید . کمک کردن به دیگران نه تنها احساس خوبی به آنها بلکه به خودتان نیز بیش از همه، منتقل خواهد کرد.

فال روز متولدین شهریورماه


امروز هر کاری که دلتان می خواهد را انجام دهید . قدرت تخیل تان به قدری بالاست که ناگهان چشمان تان را باز می کنید و می بینید روی ابرها نشسته اید . نباید از دست یابی به آرزوهایتان خسته و ناامید شوید . اگر آرزویی دارید ، حتما دست یافتن به آن برایتان ممکن است ، پس برای آرزوهای خود ارزش قائل شوید و از آنها با بی اهمیتی نگذرید . در درون تان آتش بزرگی شعله ور است که می توانید به کمک آن راه خود را بیابید . اگر گرفتار روزمرگی شده اید ، کافی  است به زندگی عاطفی خود کمی هیجان دهید .

فال روز متولدین مهرماه

امروز نسبت به اطرافیان تان نگرانی بیشتری دارید و به همین خاطر می خواهید در کنار آنها باشید و کمک شان کنید . شما بسیار مهربان هستید و دوست دارید شخصیت خوب خود را به دیگران نشان دهید . مطمئنا دیگران وقتی شما به کمک نیاز دارید ، در کنارتان خواهند بود . امروز فردی را می بینید که از نظر ظاهری و باطنی برایتان جذاب است و نمی توانید چشم از او بردارید . البته آهسته تر جلو بروید و برای برقراری ارتباط با او زیاده روی نکنید .


فال روز متولدین آبان ماه

امروز روز پرمشغله ای دارید و شاید مجبور شوید با افراد زیادی تماس بگیرید . خلاقیت تان رشد کرده و در ذهن تان در حال رویاپردازی هستید . کسانی که در اطراف تان هستند نقش مهمی  در زندگی تان خواهند داشت و می توانید روزی محبت هایشان را جبران کنید . فردی نظر شما را به خود جلب کرده و رفتار و حرف هایش به قدری شما را درگیر می کند که رفتار و حرف های خود را از یاد برده اید . تمام نشانه ها حاکی از آن است که شما عاشق شده اید .

فال روز متولدین آذرماه

امروز خیلی مسائل و مشکلات اطراف تان را جدی نگیرید و تصمیمات مهم هم نداشته باشید . شاید فکر می کنید مسائل مهم در پشت پرده در حال روی دادن است و شما از آنها بی خبر هستید ، به احساسات خود اعتماد کنید و اگر می خواهید به دنبال واقعیت بروید . اگر به دریا دسترسی دارید کمی در ساحل راه بروید . هوای آزاد برایتان خوب است . امروز عصر فرصت خوبی است تا با عشق تان قرار بگذارید . خبر خوب این است که او شما را با هدیه ای سورپزاز خواهد کرد.

فال روز متولدین دی ماه


امروز سرتان خیلی شلوغ است و حتی ممکن است در زمان بیرون رفتن از خانه یادتان بروید کفش هایتان را بپوشید . پس قبل از این که از خانه بیرون بروید تمام لوازم مورد نیازتان را چک کنید تا چیزی جا نگذارید . درباره روابط عاطفی طرز فکر متفاوتی پیدا کرده اید . شما دیگر به دوستی های کوتاه مدت تمایلی ندارید و بهمین خاطر باید در مورد افرادی که به زندگی تان راه می دهید، بیشتر فکر کنید و محتاط تر باشید.

فال روز متولدین بهمن ماه

امروز اطلاعاتی به دست می آورید که باعث گیجی تان می شود . اگر جواب پرسش هایتان را پیدا نکنید ناراحت و عصبانی نشوید ، چون به زودی همه چیز برایتان روشن می شود . یکی از اطرافیان تان می خواهد شما را از مسیر درست منحرف کند ، به همین خاطر به دیگران اعتماد نکنید و با اطلاعاتی که خودتان دارید جلو بروید . برای رسیدن به عشق تان تلاش زیادی کرده اید اما بی جواب بوده است ، انتظار بی خود نداشته باشید، با تغییر رویه خود و صبر بیشتر مطمئنا به آنچه دلتان می خواهد، می رسید.


فال روز متولدین اسفندماه

شما قدرت تخیل زیادی دارید و مدام در حال رویاپردازی هستید . می خوایهد به سرزمین های دور بروید و روی ابرها سیر کنید . نیاز نیست جلوی تصورات خود را بگیرید زیرا چیزهایی به شما نشان می دهد که انتظار ان را ندارید . اگر امروز تصمیم منطقی برایتان سخت است ، آن را به روز دیگری واگذار کنید ، روزی که ذهن و پاهایتان روی زمین باشد . اگر اخیرا همسرتان را ناراحت کرده اید ، امروز با شاخه گل یا هدیه پیش او بروید و عذرخواهی کنید .

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای فال روز پنج شنبه 13 اسفندماه 1394
رای شما :
زمان دقیق: 2016-03-03T12:47:24+03:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است