یکشنبه ۹۸/۱/۴   Sun 19/3/24

فال روز پنج شنبه 20 اسفندماه 1394

چاپ مطلب بازدید : 1143 پنجشنبه ۲۰ اسفند ۹۴

روزتان را با فالتان آغاز کنید

فال روز پنج شنبه 20 اسفندماه 1394

فال روز 20 اسفند

روزتان را با فالتان آغاز کنید

اختصاصی بیست ستون :

فال روز متولدین فروردین ماه

امروز احساس بی قراری می کنید و می خواهید کار جدیدی را شروع کنید . حتی اگر دلایل منطقی زیادی برای منتظر ماندن باشد باز هم چیزی شما را ترغیب می کند که عجله کنید و از نیروی درونی تان استفاده کنید . شما می توانید در مقابل هر مانعی مقاومت کنید و این مساله به شما اجازه می دهد کارهای فوق العاده انجام دهید . زندگی تان در حال تغییر است و باید خود را برای چیزی که شما را به سوی آن فرا می خواند آماده کنید . با داشتن آمادگی از ضعف هایتان جلوگیری می شود . امشب اگر کارهای سنگین روزانه توانی برایتان باقی گذاشته بود با دوست هایتان دور هم جمع شده و تا می توانید بخندید.

فال روز متولدین اردیبهشت ماه

امروز دست یابی به اهداف برایتان طاقت فرسا و هیجان انگیز است ، اما نباید عرصه را خالی کنید . حتی وقتی شرایط سخت شما را نا امید و دلسرد می کند ، باز هم ایده های تازه ای دارید که می توانید به آنها تکیه کنید . موانع اخیر را به دید فرصت نگاه کنید تا باعث تقویت نقشه هایتان شود . البته نباید به باورها و انتظارات قدیمی تکیه کنید و برای انجام تغییرات آماده باشید . نیازی نیست فقط در مهمانی و جشن ها به خود برسید ،برای دل خودتان امروز بهترین لباس هایتان را بپوشید و تا می توانید به خودتان برسید.

فال روز متولدین خردادماه

شاید به این فکر باشید که چرا باید وقت تان را صرف فکر کردن به آینده کنید ؛ در حالیکه اتفاقات خوب در اطرافتان در حال جریان است . برنامه ریزی امروز درباره آینده کار بیهوده ای است ، زیرا نمی توانید از این که تغییرات امروز چه نتایجی به همراه دارد اطمینان پیدا کنید . برای پیدا کردن مسیرتان باید بهترین گزینه را  انتخاب کنید و هدفتان را با فرصت های موجود وفق دهید و خیلی روی اهداف قبلی اصرار نداشته باشید . تمرکز روی اهداف کوتاه مدت شانس شما را برای رسیدن به موفقیت و نتایجی که انتظارش را دارید بیشتر خواهد کرد.

 فال روز متولدین تیرماه

شاید امروز دوستان و اطرافیانی که همیشه در مواقع سختی و مشکلات کنار شما بوده اند به کمک شما احتیاج داشته باشند . شاید زحماتی که می کشید اما دیده نمی شود باعث اعصاب خوردی تان شود و فکر کنید در حق تان ظلم شده است ، با این وجود به قول های خود عمل کنید . شاید بخواهید خود را عقب بکشید تا نبودتان به چشم بیاید ، اما این کار درست و منطقی نیست و به نتیجه مورد نظرتان نخواهید رسید ، فقط به ضرر شما تمام می شود . در هر صورت شما کاری که می دانید درست است را انجام دهید. 

فال روز متولدین مردادماه

امروز برای کنار گذاشتن احتیاط توجیهات منطقی زیادی دارید ، اما وقتی نشانه های اشتباه بودن مسیرتان را می بینید دچار سردرگمی و گیجی می شوید . با این حال مخالفت با ایده هایی که  دارید ، عاقلانه تر از این است که به جای متوقف کردن مسیرتان فقط سرعت را کمتر کنید . عجله کردن امروز هیچ تاثیر در زودتر رسیدن شما به خواسته ها و اهداف تان نخواهد داشت . در زمینه روابط عاطفی بهتراست از آنچه در ذهنتان برای خودتان از کسی که به دنبالش هستید تعریف کرده اید را کنار بگذارید تا عشق خودش به سراغتان بیاید.


فال روز متولدین شهریورماه

امروز به جای گوش دادن به حرف ها و نظرات اطرافیان به صدای دلنشین ندای درونی تان گوش کنید . دیگران نمی توانند همانند شما به مسائل نگاه کنند و ممکن است توصیه های خیرخواهانه شان به ضرر شما تمام شود . امروز رسیدن به اهداف شخصی تان اهمیت زیادی دارد به طوری که ممکن است مجبور شوید فعالیت های اجتماعی را کم کنید و تنها روی هدف تمرکز کنید . باید تمام انرژی تان را صرف اهداف و رویاها کنید ، تنها ماندن برای شما بهتر است .  اگر وقت دارید با دوستان صمیمی تان به مراکز خرید بروید و برای خود یک هدیه بخرید .

 فال روز متولدین مهرماه


شما هر جا که باشید همان کسی هستید که در زمان بروز مشکلات میان اعضای گروه همه پیش شما می آیند . با این وجد امروز آرام کردن دیگران کار آسانی نیست و شاید هیچ کسی علاقه ای به شنیدن حرف های شما نداشته باشد . باید انرژی زیادی صرف این کار کنید و انگیزه ای که سبب درگیری میان اعضای گروه شده است را درک کنید تا بتوانید به خوبی مشکلات را حل و فصل نمایید . البته باید در رفتارتان ملایمت و مهربانی داشته باشید تا به نتیجه خوبی برسید . اگر دوستتان امروز خواست شما را به کسی معرفی کند با ادب و احترام تمام این پیشنهاد او را رد کنید. 

فال روز متولدین آبان ماه

شما با آرامش و خونسردی می توانید تفکر استراتژیکی خوبی داشته باشید . اما امروز احساس می کنید وضعیت موجود برایتان غیر قابل تحمل است و گاهی به حدی اعصاب تان به هم می ریزد که می خواهید بی خیال تمام نقشه ها شوید . البته باید بدانید که عمل کردن از روی انگیزه لحظه ای و بدون تفکر در طولانی مدت تاثیر مخربی روی عملکردتان دارد . این گفته کنفوسیوس را در نظر داشته باشید که «تا زمانی که دارید پیش می روید این که چقدر کند حرکت می کنید هیچ اهمیتی ندارد».  امشب برای عشقتان یک شام مخصوص بپزید و با یک میز رمانتیک دونفره او را غافلگیر کنید.

فال روز متولدین آذرماه


امروز با داشتن انگیزه های مثبت و برخوردهای منفی روز جالب و عجیبی را در پیش خواهید داشت . با این حال احساس سردرگمی دارید و نمی دانید آیا باید موانع موجود در محل کار را به عنوان نشانه ای در نظر بگیرید که می خواهد به شما بگوید باید مسیرتان را تغییر دهید یا نه . شاید رفتار سرد یک نفر سبب شود احساس نگرانی کنید که آیا کار اشتباهی انجام داده اید ؟ در هر صورت شما می توانید این احساس تردید را به نفع خود تمام کنید . اگر تمام توانتان را به کار گرفته و اراده کنید، شما می توانید به هر آن چه که می خواهید برسید.

فال روز متولدین دی ماه

شما نسبت به اهداف تان رویکرد حساب شده ای دارید که معمولا به نفع تان است ، اما احساس شور و هیجانی که در وجود خود دارید کنترل احساسات را برای شما سخت کرده است . دلتان می خواهد به اطرافیان نشان دهید که چه احساسی دارید ، اما مطمئن هستید آنها از شنیده های شما خوششان نمی آید . شاید احساس درونی شما را به جهت درستی رهنمود کند ،پس به صدای آن گوش کنید. زندگی شما فقط و فقط به خودتان تعلق دارد و این شما هستید که باید تصمیم بگیرید چطور زندگی کنید.

فال روز متولدین بهمن ماه


امروز دلتان می خواهد نگرش خود را با اطرافیان به اشتراک بگذارید ، اما به قدر کارفی به تاثیر گذاری کلام تان توجه ندارید . حتی وقتی منظور خاصی نداشته باشید ، حرف هایی بدون فکر قبلی می زنید که می تواند به احساسات عشق تان لطمه بزند . به جای این که خود را درگیر بحث های بی اهمیت کنید ، در خلوت خودتان بنشینید و درباره حرف هایتان فکر کنید . شاید حقیقت خیلی دردناک باشد ، به همین خاطر باید با احتیاط با آنها روبه رو شوید . امشب قبل از خواب در مورد روزی که پشت سر گذاشته اید با همسرتان حرف بزنید، این کار حس صمیمیت بین شما را افزایش می دهد.

فال روز متولدین اسفندماه

امروز اعتماد به نفس بالایی دارید و آماده هستید کاری که در گذشته از انجام آن دوری می کردید را با خونسردی و خیال راحت انجام دهید . با این حال وفاداری شما اهمیت زیادی دارید ، پس مراقب باشید که نگرش خود را به زور به کسی تحمیل نکنید . اصلا مهم نیست که به دیگران اثبات کنید حق با شماست ، آنچه اهمیت دارد این است که بدون فکر کردن به قضاوت دیگران کاری کنید که از صمیم قلب به درستی آن اطمینان دارید . همیشه سعی کنید ایمانتان قویتر از ترس هایتان باشد و به آنها اجازه ندهد مانع شما شوند.

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای

عنوان این مقاله : فال روز پنج شنبه 20 اسفندماه 1394

رای شما :
زمان دقیق: 2016-03-10T10:07:34+03:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است