دوشنبه ۹۸/۱/۵   Mon 19/3/25

فال روز چهارشنبه 11 آذر 1394

چاپ مطلب بازدید : 1380 چهارشنبه ۱۱ آذر ۹۴

روزتان را با فالتان آغاز کنید

فال روز چهارشنبه 11 آذر 1394

فال روزانه

روزتان را با فالتان آغاز کنید

اختصاصی بیست ستون: 

فال روز متولدین فروردین ماه

امروز همانند کودکان بازیگوش به دنبال بازی و تفریح کردن هستید . اما بهتر است مثل یک انسان بالغ باشید ، البته به معنی این نیست که کودک درون تان را سرکوب کنید اما باید بدانید چه وقتی شیطنت کنید . دوست دارید علاقه تان را به عشق تان ابراز کنید ، اما شاید فکر کنید بهتر است بعضی چیزها را از او پنهان کنید . باید بدانید پنهان کردن واقعیت تا ابد امکان پذیر نیست . پس تا فرصت دارید حقایق را به زبان بیاورید . امروز زمان خوبی برای شرکت در تفریحات گروهی است و بهتر است این فرصت را از دست ندهید .

فال روز متولدین اردیبهشت ماه

نگرش تحسین برانگیزی که نسبت به کارتان دارید امتیازات قابل توجهی برای شما بوجود می آورد . مدیرتان شما را یکی از نیروهای با ارزش خود می داند پس مراقب حرف ها و رفتارهایتان باشید و موقعیت تان را به خطر نیندازید . هر چقدر بیشتر حرف بزنید احتمال اشتباهات تان بیشتر خواهد شد، بهتر است از زدن حرف های بیخود پرهیز کنید . نباید هیچ حرفی را باور کنید، اگر چیزی خیلی خوب به نظر می رسد به احتمال زیاد یک جای کار ایراد دارد، پس با منطق تسلیم هوس های بچه گانه تان نشوید.

فال روز متولدین خردادماه

امروز کارهای زیادی برای انجام دادن  دارید اما کارهایتان به راحتی انجام می شود و استرس زیادی نخواهید داشت. امروز به قدری قدرت تصورتان قوی است که می توانید رویاهایتان را به واقعیت مبدل کنید. رویاپردازی در صورتی که تمام وقت شما را نگیرد و مانع انجام وظایف تان نشود، می تواند نقش عامل محرک داشته باشد و آینده تان را بسازد . رویاهایتان را در ذهن تان به تصویر بکشید. اکنون ثبات احساسی ندارید و نباید درباره روابط عاطفی تان تصمیمی بگیرید.

فال روز متولدین تیرماه

امروز فکر می کنید در زندگی خانوادگی تان تعادل خوبی ایجاد خواهد شد اما شاید مشکلات روابط عاطفی غافلگیرتان کند . شاید عکس العمل شما خیلی غافلگیر کننده تر از خود مشکل باشد. قبل از این که بخواهید واکنشی نشان دهید که بعد از آن پشیمانی به سراغ تان بیاید، نفس عمیق بکشید تا بتوانید کنترل احساسات تان را در دست بگیرید. در غیر این صورت خودتان مشکلات بزرگتری برای خودتان به وجود می آورید. در مورد چیزهایی که از لحاظ فیزیکی و یا روانی شما را آزار می دهند با افراد مورد اعتماد خود صحبت کنید.

فال روز متولدین مردادماه

امروز فکر می کنید همه چیز رو به راه می شود و اعتماد به نفس بالایی دارید . اگر نتوانید نگرش تان را عوض کنید و با دید مثبت به کار و اطرافیان تان نگاه کنید ، کمک زیادی به شما نمی کند. باید مراقب نقطه ضعف هایتان باشید ، زیرا چشم پوشی از واقعیت ها مانع پیشرفت تان می شود. اگر به قدر کافی برای خودتان وقت بگذارید و تلاش و پشتکار زیادی داشته باشید، می توانید به موفقیت دست یابید . شاید مهمان ناخوانده ای به منزل تان بیاید و مجبور شوید به دور خودتان بچرخید و خانه را برای استقبال از مهمان ها تمیز کنید.


فال روز متولدین شهریورماه

شما در تنهایی عملکرد بهتری دارد و امروز بیشتر از هر زمانی می خواهید در دنیای درون خود غرق شوید. رفتارهای غیر متعهدانه دیگران شما را به قدری عصبانی می کند که شاید حتی نتوانید حرف بزنید. باید بدانید سرکوب کردن احساسات نتیجه منفی برای شما خواهد داشت، پس به جای این که سکوت کنید حرف هایتان را به زبان اورید . در روابط عاطفی تان مسائل حل نشده ای وجود دارد که می خواهید هر طور شده خودتان را قانع کنید که هیچ مشکلی در رابطه تان وجود ندارد و همه چیز خوب است. قبل از این که دیر شود مشکلات تان را حل کنید.

فال روز متولدین مهرماه


اخیرا دلتان می خواهد روابط اجتماعی تان را گسترش دهید و این مساله اولویت اصلی تان می باشد. به قدری به ارتباط برقرار کردن با دیگران نیاز دارید که شاید دلتان بخواهید وقت کارهایتان را هم به دیگران اختصاص دهید. البته نباید کاملا وظایف و کارهایتان را کنار بگذارید. قبل از هر کاری وظایف خود را انجام دهید و بعد از آن وقت تان را با کسانی سپری کنید که برایتان اهمیت دارند. با فعالیت های اجتماعی می توانید با افراد جدیدی آشنا شوید. این کار به شما انرژی می دهد که به موفقیت بیشتری دست یابید.

فال روز متولدین آبان ماه

امروز به گونه ای رفتار می کنید که انگار قهرمانی با مهارت های زیاد هستید و این مساله شما را قادر به انجام کارهایی می کند که فکر می کنید غیر ممکن هستند. اکنون در زمینه حرفه ای در بهترین وضعیت قرار دارید و با این وجود باید بدانید که برای دست یابی به موفقیت تنها انجام کارهایی که از شما خواسته شده کافی نیست. به جای تلاش برای راضی نگهداشتن اطرافیان برای رسیدن به رویاهای خود تلاش کنید. امروز خیلی خوب می توانید احساسات رمانتیک خود را به زبان بیاورید، پس از این فرصت استفاده کنید.


فال روز متولدین آذرماه

امروز با دوستان و نزدیکان تان وقت بگذرانید. شما برنامه های زیادی برای زندگی تان دارید اما وقتی پیشرفت در کارها مورد انتظار تان نیست حفظ انگیزه و تلاش برای دست یابی به اهداف تان  کار بسیار سختی است. با این وجود اگر به زمان بیشتری برای دست یابی به رویاهایتان نیاز دارید، نباید بی خیال آنها شوید. اگر کارهایتان پیوستگی داشته باشد در نهایت به مقصدتان خواهید رسید. امروز شما و عشق تان خیلی رمانتیک هستید و این مساله باعث می شود روز و شب خوبی را در کنار هم سپری کنید.

فال روز متولدین دی ماه

امروز درباره اهداف طولانی مدت تان رفتارهای غیر منطقی خواهید داشت. با این حال در شرایط عادی آینده نگر هستید و می توانید دور دست ها را ببینید، البته مرز بین رویا و واقعیت کار زیاد آسانی نیست. برای عمل کردن به وعده هایتان باید فرصت بیشتری داشته باشید اما خیلی هم درباره آینده تان خیال پردازی نکنید. در غیر این صورت در پایان روز می بینید که کارهایتان تمام نشده و از این بابت پشیمان خواهید شد. اکنون بهترین کاری که در رابط با آینده از دستتان بر می آید برداشتن درست ترین قدم ممکن است، پس انرژی خود را روی این کار متمرکز کنید.


فال روز متولدین بهمن ماه

امروز اگر می خواهید به رویاهایتان برسید ، باید دست از رویاپردازی بردارید و دست به کار شوید. دست یابی به واقعیت و بیرون آمدن از رویاها زیاد کار آسانی نیست. اما برای رسیدن به موفقیت در آینده باید واقع بین باشید و وظایف و کارهایتان را به خوبی به انجام برسانید. شما در رابطه ای وارد شده اید که تجربه ای در آن ندارید و نمی دانید چطور باید با طرف مقابل تان ارتباط برقرار کنید و این مساله ناراحت تان کرده است. گوش کردن به ندای قلبتان در رابطه با مسائل عاطفی بهترین استراتژی ممکن می تواند باشد. 

فال روز متولدین اسفندماه

امروز پنهان کردن برنامه ها و کارهایی که می خواهید انجام دهید نقشه خیلی خوبی است اما شاید در محل کار درگیر کارهای دیگری شوید و از کارهای خود باز بمانید. شما بیش از هر زمانی حساس هستید و قبل از این که خودتان بدانید در رابطه با امور احساسی دیگران حساس شده اید. می توانید در کنار کارهای خودتان به دیگران هم رسیدگی کنید و با آنها همدردی کنید. باید به کارهای خودتان هم برسید و بیش از حد درگیر کارهای دیگران نشوید. بعد از تمام شدن کار با عشق تان به تفریح و گردش بروید.

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای

عنوان این مقاله : فال روز چهارشنبه 11 آذر 1394

رای شما :
زمان دقیق: 2015-12-02T08:29:14+03:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است