چهارشنبه ۹۷/۱۲/۱   Wed 19/2/20

فال روز چهارشنبه 14 مرداد 1394

چاپ مطلب بازدید : 484 چهارشنبه ۱۴ مرداد ۹۴

روزتان را با فالتان آغاز کنید

فال روز چهارشنبه 14 مرداد 1394

فال روزانه

روزتان را با فالتان آغاز کنید

اختصاصی بیست ستون: 

فروردین ماه

امروز با انرژی کارهایتان را انجام دهید و وظایف همه را برای ایجاد تغییرات مدیریت کنید . با جدی بودن و کمی خشونت می توانید کارهایتان را انجام دهید .خودتان کارهایتان را انجام دهید و دیگران را هم شریک  کنید تا حس بهتری داشته باشند و شما هم بتوانید روی کارهایتان تمرکز بیشتری داشته باشید . با کارهای زیادی که دارید از همسرتان غافل شده اید . در کنار همسرتان لحظات زندگی تان را سپری کنید .

اردیبهشت ماه

امروز حواستان به خودتان باشد تا حرف هایی که می شنوید قلب تان را درد نیاورد . حساسیت زیاد شما باعث شده تا حس تنهایی و عدم امنیت داشته باشید . از خانه بیرون نروید و اگر می خواهید بروید خودتان را آماده کنید . نقاط ضعف تان را بشناسید تا انرژی و توانایی هایتان استفاده کنید . امروز با عشق تان به تفریح و بازی بروید . ورزشی که بتوانید همراه با هم انجام دهید نیز گزینه خوبی می تواند باشد، شاید حتی بتوانید دوستانتان را نیز با خود همراه کنید.

خردادماه

یک موقعیت کاری جدید برای شما ایجاد شده است که شما گزینه ی خوبی برای این انتخاب خواهید بود . انرژی امروز به شما اعتماد به نفس و توانایی برای انجام کارها می دهد . با افزایش انرژی فیزیکی توانایی های مدیریتی شما نیز بیشتر واهد شد . کنترل کارها را دست بگیرید و برای کارهای تمام نشده تان وقت بگذراید و به حرف هایتان عمل کنید . در غیر این صورت ممکن است اعتمادی که دیگران نسبت به شما دارند را از دست بدهید.

تیرماه

امروز تمام کائنات دست به هم داده اند که با شما مخالفت کنند . شما تقصیری ندارید و دیگران دنبال دعوا هستند . حواستان به  اطراف باشد و برای رسیدن به آرامش تلاش کنید تا جرو بحثی پیش نیاید . امروز شانس با شماست و فرصت های خوبی برایتان ایجاد خواهد شد که باید استفاده کنید . زیاده روی در هر کاری برای شما آزاد است و در نهایت می تواند لذت به همراه داشته باشد. سعی کنید به حس تنبلی ای که وجودتان را گرفته غلبه کنید.

 
مردادماه

امروز با خودخواهی روز برای خودتان سخت کرده اید . خودخواهی همیشه بد نیست و می توانید با خودخواهی خود را در اولویت قرار دهید . بهتر است بدون این که با رفتارهای خودخواهانه خود دعوا راه بیندازید ، راحت و بی دردسر خودتان را در اولویت قرار دهید . اگر موفقیت را تنها در آن نتیجه ای که خودتان انتظار دارید احتمال موفقیتتان بیشتر خواهد بود. اگر مجرد هستید از درخشش فوق العاده ای که امروز دارید نهایت استفاده را ببرید.

شهریورماه

امروز شما با انرژی قدرتی خواهید داشت تا برای مقابله با مشکلات آماده شوید . هر کس دیگری که جای شما باشد کنار می کشد اما شما با اعتماد به نفس ایستاده اید . اطرافیان می دانند که شما بسیار قدرتمند هستید . رویاهای شما باعث می شود که به خواسته هایتان برسید . پس برای به دست آوردن عشق دلخواهتان سعی کنید خواسته ها و انتظاراتی که از او و رابطه عاطفی ایده آل خود دارید را پیش روی خود مجسم کنید.

مهرماه


امروز خودتان را برای موفقیت آماده کنید و نگذارید شک و تردیدهایتان مانع حرکت تان شود . به خودتان و کارهایتان اعتماد داشته باشید . اگر کسی ناراحت است دلیل نمی شود سعی کنید حال او را بهتر کنید . در این وضعیت باید شادی خود را نشان دهید تا حس تان به دیگران منتقل شود . اگر عشق تان به شما اعتماد ندارد ریشه بی اعتمادی را پیدا کنید . اگر تلاش هایتان برای ایجاد اعتماد نتیجه ندارد باید بیشتر به رابطه تان فکر کنید .

آبان ماه

فرصتی ایجاد شده که  حرف هایی را که مدت ها در دل نگه داشتید را بزنید . اگر حرف تان را نزنید سیستم بدن تان بهم می ریزد.  نگران عواقب کارهایتان نباشید و جلو بروید . امروز شجاعت و اعتماد به نفس بالایی دارید و می توانید به نتیجه دلخواهتان برسید . اگر در تعطیلات به مسافرت نرفته اید از  الان برای یک سفر کوتاه آخر هفته همراه با عشقتان برنامه ریزی کنید تا از خستگی و فشار کاری چند وقت اخیر رها شوید


 آذرماه

امروز با اراده می توانید حرف هایتان را بزنید و افکارتان را بیان کنید . با دانشی که دارید می توانید دیگران را تحت تاثیر قرار دهید . با اطرافیان وارد بحث شوید و سعی کنید آنها را با خود همدست کنید . از این تلاش لذت خواهید برد . به جای این که برای رسیدن به هدف هایتان وارد عمل شوید دست به برنامه ریزی بزنید . آیا کسی که دوست دارید همانقدر که شما برای حفظ رابطه خود تلاش می کنید به این عشق اهمیت می دهد؟ کمی به این رابطه فکر کنید.

دی ماه

امروز مواظب باشید با نشان دادن خشم احساسات دیگران را خدشه دار نکنید . با پنهان کردن احساسات به خودتان ظلم خواهید کرد . شاید دیگران برای اتخاذ تصمیم اطلاعات کافی نداشته باشند . با نشان دادن نظرات و افکار خود به دیگران کمک کنید زیرا کمک کردن به دیگران باعث می شود که به اهداف دراز مدت تان برسید .آیا به اندازه کافی همراه با کسی که دوست دارید وقت می گذرانید؟ بی توجهی هر رابطه ای را ویران می کند . .

 بهمن ماه


امروز از نظر جسمی بسیار قوی هستید و می توانید هر جسمی را از جایش بلند کنید. خودتان را دست کم نگیرید زیرا قدرت زیادی دارید و نباید آن را از دیگران پنهان کنید. اگر با کسانی که با شما سلایق و علاقه های مشترک دارند کار کنید موفقیت خواهید شد و به شادی خواهید رسید. امشب با نامزد یا عشق تان خوش بگذرانید و به سینما، پارک، رستوران و یا هر جای دیگری که به شما خوش می گذرد بروید.

اسفند ماه

امروز باید با زندگی همراه شوید. دیگران علاقه ای به شنیدن داستان های احساسی تان ندارند پس خودتان را نگه دارید زیرا با ناله کردن از جریان زندگی خارج می شوید. امروز باید درس های زیادی یاد بگیرید تا مقاوم تر شوید. باید یاد بگیرید چه زمانی حرف بزنید و چه زمانی سکوت کنید. امروز سرتان خیلی شلوغ است و می توانید از این روز پرکار لذت ببرید. گذشته را رها کنید و اگر در گذشته بین شما و عشقتان مشکلی ایجاد شده ، فراموش کنید و امروز را بسازید.

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای

عنوان این مقاله : فال روز چهارشنبه 14 مرداد 1394

رای شما :
زمان دقیق: 2015-08-05T08:24:21+04:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است