دوشنبه ۹۷/۴/۲۵   Mon 18/7/16

فال روز چهارشنبه 15 مهر 1394

چاپ مطلب بازدید : 378 چهارشنبه ۱۵ مهر ۹۴
موضوع : فال گیر    کافه بیست

روزتان را با فالتان آغاز کنید

فال روز چهارشنبه 15 مهر 1394

فال روزانه

روزتان را با فالتان آغاز کنید

اختصاصی بیست ستون: 

فروردین ماه

شما امروز ایده های زیادی دارید و سخت ترین کار ممکن برای شما انتخاب کردن است و نمی دانید کدام یکی را عملی کنید . دوست دارید کارهایی انجام دهید که خلاقیت شما را مورد استفاده قرار دهد و انجام این کارها برایتان جذابیت دارد . شما بسیار مهربان و احساساتی هستید اما به این معنا نیست که شجاعت و جسارت پایینی دارید . باید با تمام توان به دنبال خواسته هایتان باشید و به چیزهای کم راضی نباشید . می دانید ترس از جلو رفتن در رابطه باعث نابودی می شود اما امروز کمی ریسک کنید .

اردیبهشت ماه

امروز حال خوبی ندارید و فکر می کنید از نظر عاطفی و روحی ضعیف هستید . از طرفی تصور می کنید اطرافیان نسبت به شما بی تفاوت هستند و این مساله ناراحت تان می کند . امروز نمی توانید برای حل مشکلات تان به دیگران تکیه کنید . قبل از بیرون رفتن از خانه خودتان را برای مقابله با هر مشکلی آماده کنید . شاید امروز رفتارهای آزاردهنده دیگران را ببینید اما نباید خودتان را برای این مساله ناراحت کنید . امروز هوا طوفانی است و ممکن است با شما مخالفت شود .

خردادماه

امروز ارتباط برقرار  کردن با دوستان و اطرافیان برای شما خوشایند و لذت بخش است . با اطرافیان درباره احساسات و خاطرات تان حرف بزنید . با حرف زدن با عشق تان مسائلی مطرح خواهد شد که تا به حال نمی دانسته اید و این مسائل باعث محکم شدن رابطه تان می شود . شاید شنیدن بعضی حرف ها شما را غافل گیر کند اما صداقت و محبت رابطه تان را بهتر خواهد کرد . شاید متوجه شوید که در رابطه تان یک چیزی کم است و این به دلیل عدم استقلال و خودکفایی شماست . باید ریشه مشکلات را پیدا کنید و برای حل آنها دست به کار شوید .

تیرماه

اگر باید با مساله ای روبه رو شوید از رویارویی با آن نترسید . وقت آن است که به این مساله رسیدگی کنید . شما مجاب نیستید جواب تمام ارزش های فرهنگی جامعه را بدهید و کارتان را براساس آنها جلو ببرید . اگر بخواهید این کار را بکنید هیچ وقت نسبت به خود و کارهایتان احساس خوبی نخواهید داشت . امروز می خواهید زمان تان را به کارهای مفید و با معنا اختصاص دهید و برای کارهای بی معنا وقتی ندارید . اگر فردی نظرتان را جلب کرده با شجاعت تمام پا پیش بگذارید و احساسات تان را با طرف مقابل در میان بگذارید .

مردادماه

امروز در وضعیت بحرانی قرار دارید و فکر می کنید دنیا روی سرتان خراب می شود و تلاش می کنید که در مقابل این وضعیت مقاومت کنید . تصور می کنید در این شرایط تنها هستید و خودتان مسئول حفاظت از خود می باشید . امروز از جذابیت شما خبری نیست و نمی توانید اطرافیان را تحت تاثیر قرار دهید . سعی کنید به فعالیت های اجتماعی سرگرم شوید و از کسانی که در همه مراحل سخت زندگی در کنارتان بوده اند ، قدر دانی کنید .

شهریور ماه


فکر می کنید امروز باید دست به کار شوید و کنترل زندگی تان را به دست بگیرید . باید برخی موانع را از سر راهتان بردارید . نباید از این که برای به دست اوردن خواسته هایتان دست به کار شوید بترسید . اگر فکر می کنید زمان خیلی تند جلو می رود و از آن عقب مانده اید ، تقویم جلو چشمتان را پاره کنید و از لحظات زندگی تان لذت ببرید . اجازه ندهید ترس روزهای خوش زندگی تان را تباه کند . امروز خیلی جذاب هستید . اگر مجرد هستید شانس زیادی برای پیدا کردن عشق زندگی تان خواهید داشت .

مهرماه

امروز اگر واکنشی که منتظر آن هستید را دریافت نکنید احساس شکست و سرخوردگی خواهید داشت . باید وقت تان را به فعالیت های اجتماعی اختصاص دهید و از کسانی که همیشه در کنارتان بوده اند سپاس گذاری کنید . شما از نظر احساسی در اوج هستید و مانند عقابی تیز پرواز حرکت می کنید . شاید امروز رفتار خودخواهانه و غریزی داشته باشید اما اشکال ندارد ، ببینید غریزه شما را به کجا می کشد . احساسات درونی تان را به ویژه در زمینه عشق و احساسات سرکوب نکنید . باید رویاهایتان را دنبال کنید و آنچه که قلب تان می گوید را گوش کنید .


آبان ماه

امروز فکر می کنید تمام افراد هر چیزی که می خواهند را دارند و مدام از خود می پرسید چرا من ؟! نباید زیاد به خودتان سخت بگیرید . باید به یاد داشته باشید که به راحتی می توانید به اهداف کوچک برسید اما شما می خواهید کوهها را جابه جا کنید که به انرژی و زمان زیادی نیاز دارد . پس صبور باشید و به توانایی های خود شک نکنید . از خودتان بپرسید آیا باید توانایی و قابلیت هایتان را افزایش دهید ؟ آیا به تمرین بیشتری نیاز دارید ؟  خوب فکر کنید و جواب این سوال ها را پیدا کنید .

آذر ماه

باید روی توانایی هایتان تمرکز کنید و کارهایی که فقط شما می توانید انجام دهید را به انجام برسانید . در وجود خود شجاعت زیادی احساس می کنید که شما را تشویق می کند ریسک هایی کنید که قبل از این به ذهن تان خطور نمی کرده است . فرصت های زیادی در اختیارتان است که دیگران از آن بی بهره اند . امروز می ترسید کار یا مسئولیت جدیدی را قبول کنید اما باید جسارت این کار را پیدا کنید . ترس می تواند جلوی موفقیت شما را بگیرد . ترس چیزی است که باید از آن بترسید .


دی ماه

شاید امروز رفتارهای گستاخانه یک نفر نسبت به اطرافیان باعث تعجب شما شود و از رفتارهای او خوشتان نیاید . بعدا از این فرد درس خیلی مهمی می توانید بگیرید . باید رفتارهای او را زیر نظر بگیرید تا ببینید شما هم اگر می خواهید در زمینه عاطفی موفق باشید همین رفتارهای جسورانه را از خود نشان دهید . اگر ارزش ها و اصول خانوادگی اجازه نمی دهد آن طور که باید برای عشق تان مایه بگذارید ، دیگر وقت آن است که روی میز بکوبید و حرف تان را ثابت کنید .

بهمن ماه

امروز بدون تلاش زندگی بر وفق مرادتان خواهد بود . همه چیز خصوصا روابط عاطفی مطابق میل شما پیش می رود و برایتان سخت است که بخواهید یک جا بنشینید. از فرصت تان نهایت استفاده را ببرید. کمک به خیریه و کمک های خیرخواهانه به شما آرامش روحی زیادی می دهد، پس از هیچ کمکی دریغ نکنید. با افرادی ارتباط داشته باشید که در بهتر شدن تان کمک می کنند و به شما درس زندگی می دهند. این روابط باید باعث پیشرفت روابط عاطفی تان شود.

اسفندماه

شاید امروز نظرات دیگران دلسرد و ناراحت تان کند و رفتار آنها اشتباه و گستاخانه باشد. شاید به همین خاطر رفتارهای معمول تان را کنار گذاشته اید و به دیگران گوشه و کنایه می زنید و باعث دلخوری شده اید. این رفتارها به دلیل سرکوب کردن احساسات و انرژی درونی تان می باشد. نباید رفتارهایی که از آنها متنفر هستید و درباره آنها دیگران را مورد انتقاد قرار می دهید را بروز دهید. از همان اول صبح برای شب آرام بخش با کسی که دوست دارید برنامه ریزی کنید و اجازه ندهید هیچ چیز حال تان را خراب کند.

به تلگرام ما بپیوندید
میزان محبوبیت: 4.81(56 رای) | زمان دقیق: 2015-10-07T08:56:57+03:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون وب سایت جامع خبری خانواده می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است